Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

krycha (offline)

18-09-2012 19:09:00

no to jak dziwnie chodzi to być może już czubki ją gniotą w paluszki, a czytałam kiedyś że takie dziecko nie bardzo czuje i nie powie. Moja kuzynka kiedyś mi opowiadała, że nie skapnęła się że jej synek ma za małe buty i aż coś z paznokciem zaczęło się dziać. A właśnie nie skarżył się nic.
Właśnie z butami to tak jest, że teraz ciężko coś kupić na wyrost, bo nie wiadomo kiedy ta stopa urośnie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sylcia1989 (offline)

18-09-2012 19:23:41

hej,
no ja już 5 dzień jestem po obcięciu tymi nożyczkami. I nie widzę spektakularnych efetków. Jedyna jaka różnica jest to w dotyku. Włosy nadal są sianowate. Może trzeba iść więcej razy,nie wiem,ale na razie nic nie widać,a myślałam, że już po pierwszym cięciu będzie lepiej. Zdecydowałam się na podcięcie tych końcówek ze względu na to, że to owe cięcie ma zapobiegać rozdwajaniu się końcówek. I dla mnie to sprawa jest niesprawiedliwa. Bo podciecie tyle co ja 1cm kosztuje 60zł a obcięcie także 60zł. Wiem, że ta cena jest niska ogólnie,bo mają drożej w innych miastach,no ale w tej sprawie też powinny być jakieś różnice. A ożyce te kosztowały moją fryzjerkę 4000zł.

angeling (offline)

18-09-2012 19:36:23

Gdańsk
No i kurna nie wiem co mam robić jutro na 16 idziemy menu ustalać.A jak wczoraj się mojego pytam o co chodzi bo taki smutny siedział to oczywiście odpowiadał,że wszystko ok ale przytulanki były.A dzisiaj rano mi oświadczył,że ślubu nie będzie bo ja się obijam i nic nie robię.Jak mi to powiedział to poczułam się jak jakaś szmata,że nadaje się tylko do sypialni a nie do wspólnego życia.Mam wrażenie,że się zmienił po wizycie rodziców jak postawili mu ultimatum co do przyjazdu na ślub.Nawet swojej rodziny nie powiadomił a ja wszystkim już zaproszenia dałam.Będę z nim musiała poważnie pogadać jak wróci z piłki i może wszystko będzie tak jak dawniej pogadamy sobie przy winku.Ja nie wiem może zwala to na mnie a sam na to gotowy nie jest.Bądź przeszkadza mu to,że moja matka za salę chce zapłacić i nie chce być jej dłużny albo niech sam jej powie,że nic z tego.No nie kumam chcą nam pomóc moi dziadkowie i mama a jego rodzice nawet się nie spytali czy czegoś nie potrzebujemy tylko o tym,że będziemy im musieli węgiel kupić bo oni kasy nie mają a my to co kokosy jakieś mamy.Łatwo mu gadać,że mogę sobie pracę znaleźć bo jemu kumpel załatwił a ja w domu siedzę od ponad 2 lat i kto taką osobę zatrudni.A jak nic z tego nie wyjdzie to ja będę musiała wysłuchiwać matki,że miała rację co do niego a co dopiero babci powiem a ona nam na obrączki dała może tej kasy już całej nie ma bo musieliśmy za coś przeżyć bo pensję dostanie dopiero 10 a miała być teraz we wrześniu ale to jakoś udało by się skołować.No i nawet mi nie powiedział,że jutro do pracy idzie musiałam sama sobie w jego grafiku zobaczyć.
Już po prostu nie wiem co robić czy myśleć o tym wszystkim.


[link widoczny po zalogowaniu]

learta (offline)

18-09-2012 19:55:38

Warszawa
Witam winking smiley
o zgrozo!! Pawłek chodzi z gilem prawie do pasa, ale super daje sobie radę i nawet nauczył się smarkać do chusteczki.
Mam nadzieję, że skończy się tylko na katarze...
Poza tym jak zwykle jestem zabiegana.

Pozdrawiam wszytskie mamusie smiling smiley
Dobrej nocy papa




[link widoczny po zalogowaniu]

aniula888 (offline)

18-09-2012 21:25:41

Lubcza
Witam Kochane po małej nieobecności. Jestem zabiegana, dopiero wieczorami mam chwilę czasu. O ile M nie siedzi przy kompie. Dziś mam szczęście bo jest mecz! hehe
Byłam dziś z Dunią na spacerku u mojej babci i dziadka. Ależ u nich jest błogi spokój. Przeszliśmy się po sadzie, a na drzewach było tyle jabłek, że ho ho... Dziadek narzekał, że to wszystko się zmarnuje,bo nikt tych jabłek nie chce. A ja się objadłam winking smiley
Marzenko, miło, że wpadłaś i cieszę się, że teść i szwagier już się od Was wyprowadzają. Będziesz mogła psychicznie odpocząć.

Madziek, ja też ostatnio pomyślałam tylko o sobie i kupiłam sobie buty na jesień (39 zł- szaleństwo!) Fakt, że wcześniej zostawiłam 100zł u dentysty, ale to był naglący przypadek, więc nie było zmiłuj.

KeyTi szkoda, że z tą pracą nic się nie ruszyło.... ech; (

Martunia fajnie, że zawitałaś. Śliczny Bartuś winking smiley

Eliot, wiem coś o kolejkach do specjalistów czy lekarzy. Ja Małą rejestrowałam do alergologa w lipcu i mamy na listopad.

Layla, dobrze, że tą wadę da się naprawić i że Iggy zdrowy.

Angeling no przed ślubem czasami facetów (jak i kobiety) dopadają wątpliwości. Porozmawiaj z nim szczerze. My z M znowu mamy inny problem- on chce ślub, ale najpierw cywilny, a później kościelny.
A ja wolę poczekać i od razy zrobić kościelny. Bo po co dwa wydatki.

learta oby Pawełkowi szybko minął ten katarek.

Daria już chyba śpi, bo cisza taka... Pójdę do niej zajrzeć Miłych snów. Dobranoc.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Maya (offline)

18-09-2012 21:33:39

Witam wieczorkiem...;]

Roberto usnął nareszcie bo tak to kabla z ręki nie wypuszczał
poza spacerkami bo wtedy siedział we wózku i pokazywał że lecą samoloty "solot" wołał;]]
Zaraz chyba pójde spać

angeling
przykro mi że tak sie sprawy maja... co mogę Ci napisać... Jak Cie pocieszyć...
Ślub to taki Dzień, na który obie strony powinny czekać z raością podnietą i usmiechcem na twarzy...
A tu wygląda na to jakby jedna strona miała wszystko w pompie... To powinna być Wasza decyzja a nie rodziny
"bo powinno się" czy tez "nie wypada z dzieckiem bez ślubu"... Znam te wszystkie teksty różnych ciotek i serdecznie je pied...ę.;]]] To Wasze życie i Wy sami powinniście decydować o tym
Przede wszystkim zapytaj go poważnie czy chce się z Tobą wiązać czy nie...
ale nie przy winku tylko prosto z mostu...Na pewno nie lataj sama i nie załatwiaj menu... I trzymaj się;];];]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

8Madziek8 (offline)

18-09-2012 22:06:34

KeyTi no pewnie CV można złożyć, może akurat w końcu nie ma nic do stracenia...

Krycha dobrze, że to tylko przeziębienie... zdrówka dla Marcelka... smiling smiley

Layla no to oby Wam ta pogoda na ten weekend jednak dopisała... smiling smiley

Sylcia w sumie racja powinno to być jakoś zróżnicowane w końcu końcówki, to końcówki... a nie całe włosy... ale w każdym salonie wszystko sobie różnie liczą... raz trafiłam do jednego gdzie za grzywkę i końcówki, przy normalnym cięciu płaciłam 10 zł, a w innym mi policzyli 35 zł tak jak za normalne cięcie... więc to zależy...

Angeling pogadajcie na spokojnie i szczerze... może to tylko jego strach przed małżeństwem i dlatego tak reaguje... nie ma co robić nic na siłę, bo potem tylko z tego same kłopoty... Szkoda, bo zamiast cieszyć się z tego dnia, to się przejmujesz... oby było wszystko dobrze... smiling smiley

Aniula to ja znowu żałuję, że nie wzięliśmy tylko cywilnego i że dałam się namówić też na kościelny... no ale fakt faktem jednorazowy wydatek, bo szkoda później płacić dwa razy za to samo jakby nie było...

Learta zdrówka dla Pawełka, oby na katarku się skończyło...

No to Emilka zasnęła mi po 18 i wstała przed 20 więc pewnie za szybko znowu jej nie położę....

sylcia1989 (offline)

18-09-2012 22:09:57

Layla troche mnie zaniepokoiłaś, bo ja też zauważam u mojego małego taką wadę tyle, że z prawą nóżką. Muszę sie wybrać do lekarza.Przyznam, że miałam iść jak mały zacznie chodzić,ale jakoś czekałam z tym, myślałam, że może wada sie sama skoryguje. On zazwyczaj siedzi z na nóżkach i to może być przyczyna.Z resztą właśnie to nie zawsze tak sobie idzie, zależy też w jakich butach. On strasznie nie lubi adidasków. Płacze i mówi:auła mama. A z sandałkami i papućkami nie było tego problemu. Z początku myślałam, że są już za małe, ale nie...Możliwe, że jemu się w nich cięzej chodzi,i dlatego też. Ale muszę zwrócić na to jeszcze większą uwagę, no i iśc napewno do lekarza. Jutro też muszę T prosić, żeby dzwonił zapisać małego do kardiologa, bo dostaliśmy po raz drugi od pediatry skierowanie.

TackaBezWacka (offline)

18-09-2012 22:12:58

Gdynia
Hej
Mam dziś kiepski dzień młody zresztą też bo ciągle marudził i chciał na ręcę troche mnie to irytuje bo przeciez nie mam tyle siły żeby go ciagle nosić. Poza tym jacyś robole ubzdurali sobie że akurat dzis jak mały zasnął będa wymieniac rury w piwnicy a że mieszkamy na parterze to kaloryfery mi się telepały ciagle walenie, wiercienie mały się przebudzał a ja myslałam że tam zejde i ich opier**** jestem jakas nerwowa bardziej ostatnio i źle się czuje nie wiem może to przemeczenie sad smiley

Poza tym bylismy cały dzień z przerwami oczywiście na dworzu a to na jednym placu zabaw, na drugim i na boisku na motorku smiling smiley

A my też musimy po urzedach polatać z tym rodzinnym na sama myśl mi sie odechciewa :/

Madzia a ty kochana nie żałuj sobie w końcu też ci się coś należy skoro P. lubi kolekcjonować mandaty to ty idź do fryzjera, zrelaksuje się smiling smiley

Martunia witaj fajnie że zajrzałaś smiling smiley i Bartuś jak słodziak a te loczki uhuhuh nie pogadasz smiling smiley

Layla powiadasz że do Gdyni smiling smiley może sie gdzieś przypadkowo spotkamy smiling smiley

Krycha dobrze że to tylko przeziebienie a nie nic poważnego.

Larta Pokaz nam swojego urwisa smiling smiley zdrówka dla Pawełka! smiling smiley

Aniula oh jak ja bym chciała tak sie przejść po sadzie i poczuć błogi spokój, zazdroszcze smiling smiley a jak z zasypianiem Daruni juz lepiej??

A takie zwykłe z dziś smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]].[/url]

Jakis czas temu, posiedzenie smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]].[/url]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-18 22:22 przez TackaBezWacka.

TackaBezWacka (offline)

18-09-2012 22:30:34

Gdynia
Madzia niestety nie słyszałam jeszcze CNO2 ubolwam strasznie buu... sad smiley a ty słyszałaś??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-18 22:30 przez TackaBezWacka.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.