Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

Jolan (offline)

27-08-2011 23:58:33

małopolska
Alebazi to wszystkiego naj dla Tamci.
Keyti to trzymaj nerwy na wodzy jutro, no chyba, że nie dasz rady winking smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-28 00:00 przez Jolan.

Maya (offline)

28-08-2011 08:57:03

Cześć Dziewczynki :play_with_child:Ja znowu pierwsza;]]]

Nie śpię już od 6ej bo Rob się obudził;]
Nie chciał pić mleka Wczoraj na wieczór też nie wypił...
Za to zjadł na śniadanie pokaźną kromkę chleba z masłem i plaster szynki;]
Chyba już woli konkrety niż ten mleczny płyn ale powinien go przecież pić nie?
Teraz śpi sobie w wózku:sleeping_baby_55: i znowu jest cały spocony mimo ,
iż ma na sobie tylko body i leciutko jest przykryty

Kupiłam mu wczoraj kilka obiadków Hippa w tych zielonych pojemniczkach
Fajne to bo zawsze można później zamrozić coś domowego dla dziecia;]]]

Wczoraj u mnie była burza i się ochłodziło Wreszcie było czym oddychać
Dzisiaj Jest ładnie słonecznie ale już zimno 14cie stopnieye popping smiley

alebaziradość
wszystkiego dobrego dla Tamarki aby wciąż się tak dobrze chowała;]
keyTi radość
trzymaj fason i nic się nie przejmuj Nawet jak Ciebie wkurzy to zawsze można kulturalnie dowalić ( słownie)
TBWradość
małe jest piękne nie wiesz o tym?;]
Jolanradość
doczytałam, ze Twój synek się pocił bardzo Robciu tez tak ma strasznie po prostu
Potówki to mu rzadko wyjdą bo jest na prawdę cienko ubierany
( jak co to sudocremem zamaluje i po sprawie ) Ale to pocenie ?
Fakt jest strasznie żywotny wywija lata jak perszing
Lekarka mówiła, że to może być od nadmiaru wit D albo C bo oznak krzywiczych nie ma
Nie wiem... Przebieram go często i tylko to nas ratuje przed zawianiem


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

TackaBezWacka (offline)

28-08-2011 09:20:54

Gdynia
Witam z rana haha pobudka po 4 smiling smiley
No cóż tak bywa tongue sticking out smiley wziełam młodego do siebie, dałam butle i jeszcze pospaliśmy do 8 grinning smiley
Jolan ja też to zastosuje u nas też potówki sad smiley

A tu poranna sesja grinning smiley
].[/url]].[/url]].[/url]
I jestem już taaaaki samodzielny ;P
].[/url]

Miłego dnia!! smiling smiley

dzakonda (offline)

28-08-2011 09:43:23

rybnik
ello!!!i wkoncu jest 20sthot smiley TBW jestes sliczna kobietka uwierz w siebie!!!!!!!!!!dobrze ze wkoncu sie ochlodzilo bo malego upaly wykanczaly i mnie rowniezposzłooo! Alinka widze pojechalas po bandzie i wiesz co bardzo dobrze nie daj sobie na glowe wchodzic!!!!!!!ja tez mam taka tesciowa wredna ze szok juz chyba z 3 miechy nie gadamy a najgorsze jest to ze moj maz jest jednynakiem i to jej jedyny wnuk i ona go wogole nie odwiedza sad smiley przykre to............


[ebobas.pl]

dzakonda (offline)

28-08-2011 09:44:40

rybnik
TBW slodki Kacperek........KEYTI kochana trzym sie tam na imprezieMr. Green


[ebobas.pl]

angeling (offline)

28-08-2011 10:03:47

Gdańsk
tbw małej nic nie grozi bo bierzemy ze sobą taki parasol ogrodowy i mała pod nim leży.A poza tym plażę uwielbia a zwłaszcza piasek,wczoraj w samej pieluszce w nim siedziała i bawiła się.A potem ubraliśmy ją w poncho i poszła do wody z moim już się jej nie boi tak jak na początku i z wielką przyjemnością moczy nóżki a nawet rączki jak nie ma za dużych fal.
No i mamy 2 dolną 1.Mała po 2 obudziła się ze strasznym płaczem,bo była cała mokra i tak płakała jak by jakiś koszmar się jej śnił.Tylko ją przebrałam i otarłam łezki a ponownie zasnęła i spała do 8.Teraz już nie śpi tylko bawi się na kocu i pozwala tacie spać bo nawet grzechotek nie dotyka tylko woli misie i krówkę.


[link widoczny po zalogowaniu]

Layla (offline)

28-08-2011 10:24:06

Bydgoszcz
Dzień dobry w niedzielny poranek smiling smiley
MAły znow zrobił pobudke o 2, ale potem spał do 6.30, teraz poszedl z tatą na spacer.
Tacka - mały jest śliczny, co się kobieto wzrostem przejmujesz, ja też mam tylko 161, moja mam 157 - w końcu małe jest piękne, i poręczne w łóżku jak mawiał mój kolega smiling smiley Moja mama tez jest ode mnei 20 lat starsza, bardzo długo wszyscy uważali, że to nasza starsza siostra, wcale jej to nie przeszkadzało.
KeyTi - tak to x lander, bardzo jestem z niego zadowolona, łatwo się prowadzi, małemu jest bardzowygodnie. Mi jakoś torba na zakupy starcza - zawsze mi się zmieszczą, no chyba, że kupie duży kawałek arbuza smiling smiley
Teraz siedzimy w domku, a potem lecimy do mamy na obiad i kawe urodzinową, co prawda urodziny ma 3 września, ale już 2 wyjeżdżają z tatą do sanatorium, więc robi dziś.
miłego dnia



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

alinka20 (offline)

28-08-2011 11:37:27

Witam
Mila ostatnio też wstaje o 6winking smiley a juz było tak fajnie
Tbw- co ty sie przejmujesz co bedzie kiedyświnking smiley
Kacper jest normalnie słodki ma taki poważny wyraz twarzysmiling smiley
No w końcu 9 miesiecy mu zaraz strzeli..

u nas w nocy troche po grzmiało i teraz już 19 stopni tylko
a ja sie bardzo ciesze

keyTi (offline)

28-08-2011 11:49:31

Sosnowiec
młoda wstała po 6ej znaczy cos tam buszowała ale ja się obudziłam, patrze a ona przytula misia winking smiley spałyśmy razem do 7:30 zjadła całą brzoskwinie, ja wypiłam kawe i od 10 spałyśmy do 11:30 ;D zaraz dam jej parówkę cielecą na ciepło z pomidorkiem i kromeczki chlebka- uwielbia i zmykam do sklepu po ten nadmanganian i jedziemy przed 14 do kosmitki. Dzięki za wsparcie winking smiley
U nas tez się ochłodziło, aż milej się spało.
TBW czy ja się muszę powtarzać? Maluch jest prze, prze, prze kochany!!! i ja ciągle musze pisac to samo bo mi słownika brakuje smiling smiley zamawiam na zięcia winking smiley
Angeling gratki dla drugiego ząbka.
Layla najlepszego dla mamy i również miłej zabawy.
Enni gdzie jestes? może dziś wieczorem się pojawisz?

ps Ola uwielbia wszędzie grzebać i jak robiłam leczo to wyjmowała mi paprykę z garnka, dostała swój mały garczek a tam saszetki z herbatą, od tej pory to najlepsza zabawka. Siedzi, grzebie, wyjmuje, wsadza z powrotem coś tam grzebie, kochana moja winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
OLEŃKA 16.12.2010 3650 57 cm winking smiley


[/url]
MARTUSIA AGATKA 28.08.2012 4kg 54 cm smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-28 11:50 przez keyTi.

magdab (offline)

28-08-2011 16:53:52

Hej kobitki!!!!
Wczoraj mieliśmy najazd rodzinny, dzisiaj tez ale już mniejszy......zanim wczoraj się rozeszli, zanim posprzatalam i pozmywałam...bylo juz dobrze po północy....i nawet tu nie zaglądnęłam.....sama padlam jak mucha.....
Teraz jestem chwilowo w domu, bo Karinkę wzięłam na drzemkę....na polu dzieci i 2 psy szaleją, nie wyspalaby się.....
Angeling.....gratki za drugiego "kasowniczka"
Alinka.....no masakra co za baby:use_hammer:.....no to cię doprowadziły do ostateczności....
nie rozumiem jak może dziecko wypaść z rąk....ja wiem że ruchliwe, i się wierci...to po cholere ją bierze...to chyba Ty pisalaś że ciotka nie pilnowała i dziecku jakiemuś dala i też wypuściło....nie no sam człowiek dmucha, chucha na maleństwo, zostawiasz niby doroslemu, odpowiedzilnemu człowiekowi.....kurde
Tacka...ja mam 160 cm, mój 185...czasem żartuje (mam nadziejętongue sticking out smiley) że sobie wziął mniejsze zło...... myśle tak jak dziewczyny... glupoty gadasz: ładną masz buzie, super mama jesteś, ubierz się czasem w te obcasy i bardziej kobieco....Ja też płaska jestem z obu stronspinning smiley sticking its tongue out no teraz mniej bo karmie, ale tak normalnie to 75B z push upp....no i jest ok....żebym tylko takie problemy miała.... za to mogę założyć 11 cm obcasy i co że nie zdrowe i nie wygodne...raz na jakis czas...
acha....mój kuzyn lat 38, włosy bardzo szpakowate, wygląd poważny jak na ten wiek....synek 5 lat. Odprowadzał Miłosza do przedszkola pierwszy raz, panie taty nie znały bo zawsze mama, i wprowadził go na sale a pani mowi..... "Miłoszek pomachaj dziadziowi na pożegnanie"....Miłek stwierdził..."to nie dziadek to mój tatuś".....pani sie zaklopotała.......

zmykam, i wieczorem znaczy kolo północywinking smiley postaram się zaglądnąc
milej niedzieli...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-28 16:56 przez magdab.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547850, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.