Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

Joanna28 (offline)

04-04-2011 18:25:04

Elbląg
Cześć mamusie.

Sorry, że się nie odzywam ale brak czasu, poczytuje Was i nawet udało mi się ostatnio wkleić linka do filmikusmiling smiley a tak to ciężko odpisać smiling smiley ale teraz mała śpi i jest mój M więc jakby co on poleci jak się przebudzi.

Nie wiem czy pisałam, ale byliśmy w tamtym tygodniu na szczepieniu, Nikola jak zwykle była bardzo dzielna, zapłakała tylko przy ukłuciusmiling smiley ważyła 5860 smiling smiley i ja także trusska karmie jak na razie samą piersią i nie dawałam jej jeszcze żadnych nowoścismiling smiley ale już kupiłam 3 słoiczki i za jakieś 2-3 tygodnie spróbuje dać, ciekawe czy będzie jadła grinning smiley moje piersi też jakby mniejsze i bardziej "sflaczałe" niż wcześniej ale mleczko jest i malutka się najada więc jestem dobrej myślismiling smiley

Jutro idę do dentysty mam nadzieje że wytrzymam bez znieczulenia tak jak w tamtym tygodniu a mam mieć ciąg dalszy kanałowego eeeh boje się ale muszę dać radę...
No i muszę, się pożalić, że jak robiłam siusiu to zauważyłam na wkładce troszkę jasnej krwi więc pewnie dostane okres buuuuuuuuuuuuuuuuusad smiley a myślałam, że dłużej odpocznę smiling smiley

I muszę się pochwalić że Nasza mała księżniczka już próbuje siadać sama, to znaczy jak złapie mnie za palce to w mig siedzismiling smiley jestem ciekawa czy to nie za szybko ale ja jej nie zmuszam, sama wyczekuje momentu złapania mnie za ręce, mała kochaniutka cwaniarka grinning smiley

TBW i Enni ja również nie wyobrażam sobie powrotu do pracy i zostawienia niuni ale niestety trzeba wrócić , nie stać Nas na to abym była na wychowawczymsad smiley na szczęście ja nie muszę zostawiać małej z kimś obcym, zajmą się nią moi rodzicesmiling smiley

Zauważyłam że Ewcia się także nie odzywa od jakiegoś czasu he he pewnie też zajętasmiling smiley

Moja waga spadasmiling smiley jestem zadowolona bo już wchodzę w rzeczy których dawno nie nosiłam, mam 2 kilo mniej niż przed ciążą juuuupi grinning smileygrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

krycha (offline)

04-04-2011 19:20:03

Cze
u nas pogoda okropna...zimno i cały dzień leje albo kropi więc nie wychodzimy. Marcelek marudzi od paru dni. Po kąpieli jest taki wrzask że nie da się go niczym uspokoić. Z jedzeniem w miarę...już się przyzwyczaiłam ale jak nie urok to...hehe. Ja już dawałam mu troszke jabłuszka i było ok ale np wczoraj dostał pól słoiczka i dzisiaj po południu jak beknął to mu się ulało mlekiem z tym jabłkiem ??!!Poza tym dostawałmkleik kukurydziany po 1 -2 miarek do kazdeego jedzenia i juz skonczyl opakowanie i teraz mamy kaszkę ryżową.
Wczoraj cały dzień na dworze byliśmy bo tak ciepło było, a dzisia bleeee...
ola pisałaś o tych husteczkach z rossmana i widzisz...ja tez uzywam w pudełku i nie pomyslałam, bo faktycznie nivea są mokre i ja takie lubie i w pudełku nie schną, a te z rossmana wydaje mi się ze nie są aż takie mokre więc mogą wysychać. Ale już kupilam z biedronki dada i wydaje mi się ze są mokre...zobaczymy jak się zachowają w pudełku.
A pieluszki spróbowałam z rossmana ale po nasikaniu robią się strasznie twarde i ogólnie są jakieś grubsze jak pampki...a poza tym mogły by być. Jak skonczymy opakowania pampersów to spróbujemy jeszcze dada i zobaczymy co zrobimy dalej smiling smiley

KeyTi no nie wiem cfo Ci powiedzieć...ja też bym się martwiła, bo przecież przyrost wagi jest ważny. A co na to Twój lekarz??? Bo jak wyniki dobre to moze faktycznie to zelazo winne jest... Myślę, że powinnas byc czujna ale bez zbytniej paniki. Może spróbuj uderzyć do innego lekarza... Wiem, zę moze to pytanie nie na miejscu ale juz mnie to dawno nurtuje...co się stało z Twoim Kubusiem??? Nie wiem, może przegapiłam posta...a może nie chcesz o tym pisać to przepraszam i nie bedzie sprawy jak nie napiszesz smiling smiley

Asia mój królewicz tez chce siadac. Czasem jak go karmie to cyrki robi chcac usiąść a jak go kłade to pisk hehe

Teraz śpi już dosyć długo.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kinga2111890 (offline)

04-04-2011 20:04:41

brodnica
witamy sie i my;-))

dziewczyny tak piszecie o tej wadze maluszkow i ja jestem w szoku bo tydz temu w srode mielismy szczepienie i nadia wazyla 7800;-D
a zjada srednio 160 co 4 lub 5 godz wiec nie jest ani za duzo ani za malo..tak mi sie wydaje..a smakowac jeszcze jej nic nie dawalam..jeszcze z tydz poczekam bo i tak dobrze wyglada;-))

a ze spaniem w nocy nadal nieciekawie..ciagle sie kreci przeciaga i szuka smoczka..wiec nie wiem o co choddzi..wczoraj wypila ok 210ml na noc o 21 i tak sie obudzila o 1...wiec ja juz nie wiem....potem znow o 4 ale wczesneij juz sie krecila...takze ciezko troche jest;/;/....

moja nawet nie marzy o tym zeby sie przekrecac z plecow na brzuszek i odwrotnie..za nozki teza nie lapie;/;/nawet tak bardzo wysoko ich nie podnosi;-(

a dzis na kolanach mi usiadla i potem caly czas chcialawinking smileya jak jej nie pozwalalam to byl nerwwinking smiley

no nic...chyba o tym chcialam sie z wami podzoelic;-))

pozdrawiamy;-**


[link widoczny po zalogowaniu]

alinka20 (offline)

04-04-2011 21:17:41

Witam
Kinga ile waży twoja Córasmiling smiley szok hi hi

KayTi nie przejmuj sie na pewno waga wzrośnie..
Milenka chce być noszona na rekach a przy tym ani mowy żeby głowe oprzeć o moje ramie
musi sama ja trzymać troche jej lata ale lekarz mowił że cwiczy przy tym wiec szybciej usiądzie sztywno

praca praca;( też muszę iść niestety
tylko że ja byłam bezrobotna i teraz musze szukać

Jolan (offline)

04-04-2011 21:27:16

małopolska
Mam pytanie, co dodajecie do ziemniaczka żeby nie był taki suchy, ja co prawda zaczne jutro od marchewki ale za 3 dni dam ziemniaczka tylko nie wiem z czym.
Rozmawiałam wczoraj z koleżanką, która urodziła synka 27 grudnia, ważył troszkę ponad 4kg. Teraz mały waży 9kg, nie mieści sie już od 2 tygodni w gondolce, jest karmiony tylko piersią. Wielki chłop wielkie oczy
Enni u mnie niestety pieluszki baby dream kosztują 19,99 za 43szt confused smiley
Joanna Ewcia się nie odzywa i Kociczka też, pewnie nie mają czasu, zabiegane przy dwójce dzieciaczków.
Herbaciana pisałaś kiedyś, że masz książkę o żywieniu niemowlaczków, jak jest dobra to podaj tytuł, chętnie taką kupię bo nie bardzo juz pamietam co i kiedy sie podaje.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-04 21:42 przez Jolan.

ola111 (offline)

04-04-2011 21:54:43

hej laseczki
ALEKS tez już by siedział najchętniej ale staram sie go oszczędzac:-) rwie sie do góry kopie nogami non stop a teraz przeszedł na gu gi gr juz nie gada jak przekupka na rynku tylko ma swoje JA;-) TAKI ŚMIECHOWY MALUTEK MÓJ

DZIŚ JADŁ JABUSZKO GERBERA zdziwiony co to? jeszcze chwila i marchew wprowadzimy.A ZAUWAŻYŁYŚCIE RÓZNICE W GERBER A BOBOWITA NP SOK jabłkowy GERBER 100% a bobowita 50% jakbym wodę piła z kilkoma kroplami jabłka dla smaku fuj a przy gerber nawet mały sie skwasił:-)

dopiero przed chwilą puściło mnie znieczulenie od dentysty aż powieke miałam zdrentwiałą bony chodze i chodze i konca nie widac juz lekko 500 wydałam cholera kasują ostro

keyti moj malutek juz 2 mies zelazo bierze codziennie i jedynie co to kupki granatowe sa

trzymajcie sie zdrówka

keyTi (offline)

04-04-2011 22:31:15

Sosnowiec
Ola111 może faktycznie to tylko po tym dziwnym mleku, dziś zrobiłam przerwę, żelazo dam jutro i zobacze. A ile dajesz tego żelaza ?
Bo ja mam zacząć od 0,5 ml i co dwa dni zwiększać aż osiągnę stałą dawkę 2,5 ml. Obserwować kupy, czy nie ma zaparć itp. Aha i moja mała w wynikach miała żelaza 51 a jak u Was? z góry dzięki za odp


[link widoczny po zalogowaniu]
OLEŃKA 16.12.2010 3650 57 cm winking smiley


[/url]
MARTUSIA AGATKA 28.08.2012 4kg 54 cm smiling smiley

krycha (offline)

04-04-2011 23:01:17

Dziewczyny...miałąm już dawno Was zapytać ale ciągle zapominam. Jak u Was z montowaniem fotelika??? Bo nas strasznie wkurza fotelik. Ja nie wiem...czy może to my jestesmy tak tępi że się z tym męczymy czy ten fotelik jest do bani... Powoli zaczynam żałować ze nie kupiliśmy Maxi Cosi z bazą.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

05-04-2011 09:33:28

Białystok
Jolan 'U malucha na talerzu'
napisze jak wroce od dr


[link widoczny po zalogowaniu]

Agatka2012 (offline)

05-04-2011 09:41:38

Hej mamuśki! Jak tak piszecie o wadze waszych maluszków, to my też się pochwalimy. Otóż Michałek waży już 9.200 zaskoczony i mierzy 70cm. Jest strasznie ciężki, nikt nie chce go nosić dłużej niż 5 minut , bo ręce opadają eye popping smiley
Jak ieczorem dostanie około 20.00 200ml mleczka z kleikiem, to je około 2-3 w nocy, ale niestety w między czasie zdarza się że się przebudzi. Bardzo się ręci i chyba ma w nocy wzdęcia, ale w dzień spokój. Także my również nie śpimy w jednym ciągu , tylko wstajemy .\
Dzisiaj obchodzimy z mężem 3 rocznicę ślubu. Ale nic nie planujemy niestety na wieczór, bo mąż i tak wraca do domu po 20....
U nas pochmurno, zero słoneczka i popaduje, więc pewnie dzisiaj też nie wyjdziemy na spacerek.


Basia z dzieciaczkami :-)


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547020, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.