październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

kasia25 (offline)

06-08-2012 10:36:20

Płock
Cześć dziewczyny.Laurunia dała dziś pospać.Wczoraj padła o 19 a obudziła się o 9.Danio wstał wcześniej i słyszałam jak krzątał sie po kuchni.Wstałyśmy z Laurą i zobaczyłyśmy na stole kanapeczki z serem .Daniuś zrobił dla nas śniadanie.KOchany synuś.A jaki dumy z siebie.
Weekend minął nam szybko.Sobota roczek u znajomych,a niedziela u dziadków.

ewka witaj.Fajnie że się odezwałaś.Dobrze że operacja się udała .Natalka teraz szybko nadrobi wszystko.Gratuluje kolejnego dzidzioka w brzuszku.Super.


Aniu napewno wszystkie wyniki będą dobre.Nie dołuj się kochana,będzie dobrze.

hogata odezwij się.


Lauruni nowe słówka mniam mniam,pupa,ebata(herbata).
Miłego Dnia. Zaraz zmykam z dziećmi do znajomej .Do wieczora




ewka1234 (offline)

06-08-2012 14:52:36

Włocławek
Ulinka niestety łóżko miałam tylko na odziale gastroenterologii czyli 4 dni a później przenieśli nas na chirurgię i tam niestety już nam się nie należało. Sale malutkie a dużo dzieci. Oj napatrzyłam się na rózne chore dzieci i prawdę mówiąc cieszę się że moja Natala ma "tylko " ZD. Spotkałam dzieci niewidzącee, niechodzące normalne roślinki... Człowiek dopiero po takim doświadczeniu nabiera dystansu do życia i cieszy się z tego co ma.

Z dziećmi w przedszkolu właśnie tak jest, że wciąż choroby. Moja siostra chciała zaoszczędzić i nie brać opiekunki tylko wysłała swoją 4 letnią Zuzię do przedszkola i nie dość, że połowę miesiąca spędziła na zwolnieniu to jeszcze musiała zapłacić i za przedszkole i za leki więc wyszło ją dwa razy drożej niż opiekunka. A bunt dwulatka jest super.... pod warunkiem że już jest po buncie.

AniuT nie martw się niczym wszystko będzie dobrze a stres może Ci tylko zaszkodzić.

Kasia25 widzę, że Twoja Laura to prawdziwa gaduła. U Natalii słychać tylko baba i tata. Za cholerę nie chce mówić mama. No chyba że płacze wtedy wzywa mnie na całe gardło.

Pozdrawiam.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

06-08-2012 15:47:09

Zielona Góra
Hej. U nas wszystko ok, na razie siedzimy w domku, bo pogoda jakaś dziwaczna. Trochę grzmi, a parno też i duszno strasznie. Czekam na Grzesia i skoczymy razem na jakiś spacerek.
Mikołaj nie dobry na całego, ja nie długo chyba skoczę przez balkon, czy to moja wina że książeczka spadła z sofy ? robi o to taki wrzask, że szok... ach ten bunt, kiedy to się skończy ?
Mnie w sobotę ta osa ugryzła 3 razy i rękę mam strasznie spuchniętą, a swędzi przeokropnie.

AniuT wszystko będzie dobrze.Buzaiczki dla was smiling smiley

kasiu pięknie Laurunia pospała smiling smiley no i gratki za nowe słówka, u nas z nowych słówek to : jajo=Mikołaj mówi jołje, mówi siusiu i nauczył się mówić siusiak i pupa smiling smiley

hogata jak tam u was ?
agulat ?
agula ?

A tu Mikuś z dzisiaj smiling smiley


Do usłyszonka smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

agulat (offline)

06-08-2012 17:18:30

Grudziądz
Cześć dziewczyny smiling smiley

Co tam? U nas remontowo...od dzisiaj, ogólnie nie jest źle z tm, że ja zostałam sama z dziewczynkami i z majstrem bo P musiał do pracy ale dałyśmy radę smiling smiley jeszcze tylko 2 dni i mam nadzieję, że będziekoniec, później pod koniec sierpnia kuchnia i koniec smiling smiley

Ewka gratulacjesmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley mam nadzieję, że wszytsko będzie dobrze z Twoim maleństwem! Natusi też życzę mnóstwa zdrówka, na pewno zacznie niebawem chodzić i nie będziesz mogła naążyć za nia smiling smiley ja mam jak widzisz już 2 córeczki i jestem bardzo szczęśliwa, choć czaem jest ciężko sad smiley życzę Ci wytrwałości i cierpliwości do dzieci i głowa do góry!!!! smiling smiley

Co do karmienia mojego to karmię piersią i dokarmiam butelką, choć nie obeszło się bez komentarzy sad smiley ale mam to gdzieś.... buzaiczki i miłego wieczorku, pa smiling smiley

AnnaT (offline)

07-08-2012 00:03:23

AGULAT nie przejmuj się komentarzami miej je w d*** i tyle. To są Twoje dzieci i już!!!!! Kochana głowa do góry będzie git!!!!!! grinning smiley

U nas dzień jak co dzień ta monotonia mnie dobija, chyba zaczynam mieć jakieś przygnębienie i to duże. Wiecie mam dość sytuacji z rodziną i w ogóle czasem żyć się odechciewa sad smiley.

ZUZA Miki superancki smiling smiley.

Do jutra pa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

demolka82 (offline)

07-08-2012 12:02:08

Zielona Góra
Hejka melduje sie i ja. U nas w porzadku. Mala zacznyma wolac siusiu, prawie caly dzionek wytrzymuje bez peluszki a ja jestem przeszczesliwa. Taka madra sie ostatnio zrobila ze szok. Zaczyna coraz wicej mowic i do tego jest przesmieszna smiling smiley. Ja juz po urlopie prawie misiac wiec ogolnie szara rzeczywistosc.
Tak sobie mysle dziewczyny ze juz prawie dwa latak naszym maluchom stuknely, szok!!!!! Kiedy to zlecialo.
Ewka gratulacje serdeczne!!! A jak ktoras z dziewczyn juz napisala wczesniej ze nim sie obejzysz za Natuska bedziesz smigac i nienadarzysz odpowiadac na pytania.
Agulat ja tez bym sie przejmowala opinia innych. To Twoje zycie, Twoje dziecko i Twoje cycki smiling smiley!!! Trzymaj sie kochana.
Sorki ze nie poodpisuje wszystkim ale w pracy jestem hihihi. Troszku przerwy kazdemu sie nalzy.
Buziak


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

07-08-2012 21:36:10

Płock
Cześć dziewczyny.Dzieci spią.Dziś wziełam się za porządki w domu.

Muszę się pochwalić a raczej Laurunie.Przed spaniem powiedziałm żeby poszła zrobić siusiu na nocnik.Poszła ze mną usiadła i zrobiła.Ale szalelismy w trójkę z radości.Tańców nie było końca.Ciekawe czy jutro tez mnie tak zaskoczy.
Ogólnie powoli zaczyna rzokrecać się zmówieniem.Zaczyna sobie nucić piosenki z bajki.Nawet nauczyła się udawać że płacze,jak się jej pyatm co Laurunia chce to ona od razu mówi baja baja.Cwaniarasmiling bouncing smiley

zuza obawiam się że po buncie dwulatka bedzie bunt 3 latka i tak dalej haha.Ale tak na poważnie to Laurunia czasem tez potrafi żałosnie płakać z byle powodu.Albo wymusza płaczem jak coś chce.
Jaki fajny pojazd ma Mikuś.Oczywiscie wielkie brawa za nowe słówka.U nas są na wagę złota.

Aniu nie pisz głupot.Masz śliczną zdrowa córeczkę i dla niej musisz się uśmiechać.A rodzinę olej.

agulat nie martw się komentarzami.Najważniejsze ze mała najedzona a dzięki temu ty jesteś spokojniejsza.Napisz co u naszej Alusi??

demolka witaj,Brawo dla Anastazji za nowe umiejętości.Czekamy na jakąś aktualną fotkę.




AnnaT (offline)

08-08-2012 23:16:39

KASIU wiem,ale ja już naprawdę nie daje rady. Jeszcze ten cholerny brak pracy i to siedzenie w domu mam poprostu dość!


A gdzie reszta dziewczyn uciekła??????


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

08-08-2012 23:56:14

Mam nie typową sprawę do Was dziewczyny, mianowicie podczas mojej nie obecności na fb ktoś wysłał obraźliwy tekst do jednego z moich znajomych. Może wiecie gdzie zgłosić złamanie hasła i w ogóle tego typu sprawę???? Pytam bo mam teraz nieprzyjemności z tego powodu.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

09-08-2012 12:17:49

Zielona Góra
AniuT może spróbuj tak : w prawym górnym rogu jest taka strzałeczka, jak ją klikniesz to się rozwinie menu i będzie POMOC, a potem kliknij Odwiedź Centrum Pomocy,tam spróbuj wyszukać swój problem i krok po kroku jest napisane co robić w takiej sytuacji.

U nas ok. Dzidziok śpi, ja mam chwilkę dla siebie. Wczoraj byłam u lekarza z wynikami, bo mam bardzo silną anemię, żelazo norma zaczyna się od 50 , a ja mam 8 smiling smiley Lekarz zmienił mi tabletki, no i jak się za miesiąc nie poprawi, to wtedy będę dostawała zastrzyki, a jakby to nie pomogło to czeka mnie przetaczanie krwi, ale mam nadzieję do tego nie dojdzie. To przez tą anemię jestem osłabiona i często mi się w głowie kręci, do tego mam ciągle mroczki przed oczami ...no i to zmęczenie, wiecznie zmęczona. Dzisiaj nie mamy jakiś szczególnych planów, zobaczymy jak Mikuś wstanie to coś pomyślimy.

Hogata Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin smiling smiley szczęścia, zdrówka i pomyślności, szybkiego porodu i zadowolenia z rodzinki smiling smiley

Miłego dzionka dziewczyny smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.