październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

mamunka (offline)

31-07-2012 21:05:43

Antwerpia
Hej

Davidus zasypia a ja mam chwile dla siebie. Pogoda sie zepsula i nie ma co robic. Siedzenie w domu nie jest jakies fascynujace.

Anna T bez obrazy ale z twoja ciotka jest cos nie tak. Powinna jak najpredzej wybrac sie do psychiatry bo jej zachowanie nie jest normalne. Zionie nienawiscia do malego dziecka jakby zrobilo jej nie wiadomo jaka krzywde. Szok!! Trzymaj sie kochana, strasznie mi cie szkoda ze musisz to znosic.

Kasia super dzien mieliscie. A niezdrowe jedzonko raz na jakis czas nie zaszkodzi smiling smiley

Ciekawe gdzie sie podziewa Kiciania? confused smiley

Ide z pieskiem na spacer. Nie chce mi sie, zimno sie zrobilo brrr!

Milego wieczorku

Davidzio i biedny kotek



Davidzio majsterkowicz




[link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

31-07-2012 21:32:25

Płock
mamunka Dawidek śliczny.Prawdziwy majsterkowicz.My też mamy kotka.Ale jeszcze jest malutki.I mam dylemat,bo nie wiem czy przyzwyczajać go do domu.Ja lubię koty ale K nie bardzo.

Dziewczyny co u was?




mamunka (offline)

31-07-2012 22:28:29

Antwerpia
Kasia moje koty to w zimie siedza w domu bo nie chca marznac a latem wybywaja praktycznie na kilka dni i sa przeszczesliwe smiling smiley Koty sa czyste wiec mozesz trzymac go w domu a jak bedzie chcial to sam bedzie wychodzil i wracal.


[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

31-07-2012 23:40:45

KASIU ciotka mnie przepraszała,ale co mi po jej przeprosinach jak już mam nasrane w papierach,że zostało takie coś zgłoszone. Dostała opier... i to mocno ale to jest jak grochem o ścianę. Teraz mam strach jak będziemy musieli 18 razem jechać do Poznania i Madzia znów zostanie z babcią. Jak jej coś odwali to z tamtąd w 10 minut nieprzyjadę sad smiley. Mówię Wam najgorszemu wrogowi tego nie życzę.


MAMUNKA ja to z chęcią bym ją wtedy trzasnęła w ''mordę'' tak mi ruszyła nerwy. A dzisiaj ta bezczelna krowa mi powiedziała,że ''gdyby wszystkie dzieci były tak zadbane jak moja Madzia,to domy dziecka by istnieć nie musiały'.'

A tak to u nas w miarę fajnie. Madzia zadowolona bo dużo siedzi na dworze, jak nie na podwórku to na balkonie grinning smiley.

Buziaki dla Was smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

agulat (offline)

01-08-2012 16:45:12

Grudziądz
Cześć dziewczyny smiling smiley

dłuuuuuuuuuuuugo mnie nie było, przepraszam...
widzę, że dzieciaczki rosną i wszytskie ślicznie wyglądają, a co jedno to mądrzejsze smiling smiley u nas bez zmina, Ala nadal za wiele nie mówi, za to się scwaniła do tego stopnia, że jak coś usilnie chce to tak długo będzie stała nade mną i ciągęła za rękę aż z nią nie pójdę i mi nie pokaże co chce smiling smiley ogólnie Antosia ok, dzisiaj ma 2 miesiące smiling smiley dokarmian ją Enfamilem, na poczatku to była 1-2 butelki po 100ml w ciągu dnia, teraz daję jej 130ml czasem nawet 3 razy dziennie. Nie wiem czy mam tak mało pokarmu czy taki małowartościowy czy ona taka żarta??? Do tego karmienie sprawia mi bół, bo jakoś mnie tak pogryzła że z brodawek mi krew leci wraz z jakąś ropą czasami...sad smiley ja chcę karmić, bo wszytscy mówią, ze kamienie piersią jest takie super i tak dalej a mój mąż mówi, że jak mam się męczyć a ona ma płakać bo nie mammleka to mam sobie dac spokój i przejść na mleko sztuczne. Sama już nie wiem... Ta presja społeczeństwa jest ogromna, niektórzy uważają, że jak matka już nie karmi to jest gorsza.. sad smiley

Przepraszam dziewczyny za te smęty, ale jakoś tak mnie naszło... KOcham moje obie córeczki ichcę dla nich jak najlepiej smiling smiley Alunie karmiłam do 2 mies. a Antosie postawoniłam karmić do 6 mies.ale nie wiem...

Poza tym wychodzimy na spacery, Ala z reguły jest grzecznasmiling smiley Antosia różnie smiling smiley miesiąc temu mieliśmy chcrzciny.

POzdrawiam Was wszystkie gorąco i całuję i przepraszam smiling smiley

agulat (offline)

01-08-2012 16:48:34

Grudziądz
Z chrzcin Antosi smiling smiley







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 16:51 przez agulat.

ulinka (offline)

01-08-2012 16:56:29

Gdynia
agulat Ty nie patrz na presję społeczeństwa bo to Twoje dzieci a nie społeczeństwa to Ciebie bolą piersi, to Twoja córka sie nie najada. Ja Piotrusia musiałam dokarmiać od samego początku i nie czuję się z tego powodu gorsza i Ty też się nie czuj.




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

hogata (offline)

01-08-2012 19:48:23

Mikołów
agulat olej presje smiling smiley kochasz swoje dzieci i to jest najważniejszesmiling smiley

u nas dalej bez zmiansad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

01-08-2012 23:16:32

AGULAT Madzia od początku była karmiona sztucznym mlekiem i nic się nie działo. Kochasz swoje dzieciaczki i to jest ważne a społeczeństwo miej w poważaniu. Ja bym przeszła na szutczne mleko.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

agulat (offline)

02-08-2012 09:56:46

Grudziądz
Hej smiling smiley

Dziewczyny u nas nocka super, Antosia spała prawie do 7-mej smiling smiley też nie wiem czy mam się z tego cieszyć czy nie, że przesypia prawie całe noce??? Myślałąm wczoraj o tym karmieniu i powiem Wam, że cenię sobie Wasze zdanie i powoli będę zostawała tylko przy butelce. Trudno sad smiley jest mi trochę przykro z tego powodu ale P mówi, że w ogóle nie potrzebnie biorę to do siebie... sad smiley tak więc myślę, że będzie butelka i tyle....

ulinka dzieciaczki super jak zwykle smiling smiley

hogata dzięki smiling smiley trzymaj się, jeszcze tylko kilka dni :*

Aniu dziękuję za wsparcie smiling smiley buziaczki dla Was :*

Miłego dzionka Kochane :*
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.