październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

AnnaT (offline)

22-07-2010 16:17:49

Moja kruszynka dzisiaj upodobała sobie wkładanie rączek lub nóżek mi pod żebra i wogóle jakoś bardzo się dzisiaj ciśnie dziecko na rowerku, nie wiem czy to przez dzidzię ale dziś bardzo mnie bolą jelita sad smiley sad smiley sad smiley. A mój ''m'' się tylko śmieje i mówi,że będzie żywiołowa kobietka z naszej dzidzi i dodaje,że po mamusigrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

agulat (offline)

22-07-2010 17:17:38

Grudziądz
dziewczyny bardzo dziękuję za udzielone odpowiedzi, uspokoiło mnie to, choć nie do końca smiling smiley Najbardziej spokojna będę jak mała urodzi się zdrowadziewczynka w łóżeczku
Wiecie ja problemy ze snem mam tak od maja, nie potrafię sobie znaleźć miejscasad smiley do tego zrobiłam się ostatnio jakaś rozkojarzona, np. wczoraj poszłam do sklepu po ciastka do kawy, a kupiłam jogurt i kiełbasę smiling smiley ciągle o czymś zapominam.... smiling smiley
Poza tym jakaś rozdrażniona jestem - może ta pogoda mnie dobija.... ale za to moja Alicja dzisiaj tak nie całe przedpołudnie kopała, że aż się zastanawiała czy to normalne, jakby w piłkę graładziecko z piłką potem się uspokoiła! Ale i tak ją bardzo kocham:joliecouette:

magda82 (offline)

22-07-2010 21:35:04

Kielce
Cześć dziewczyny jestem tu nowa ale mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona? Mam do Was pytanie mianowicie od wczoraj odczówam pieczenie lewej wargi sromowej wew. wydaje mi się że jest ona zapuchnięta, nie wiem czy to jakaś infekcja czy tak powinno być? Jeśli chodzi o śluz rano jest go dość dużo ale nie jest grudkowaty tylko taki gęściejszy a wieczorem za to jest go mało. Nie wiem czy dzwonić do swojego ginekologa tym bardziej że w poniedziałek 19 lipca miałam wizytę i zastanawiam się czy podczas badania macicy mógł wywnioskować że coś jest nie tak? Bardzo prozę o wasze opinię i z góry dziękuje.



[link widoczny po zalogowaniu]


Kubuś

[link widoczny po zalogowaniu]

Fasolka

[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

23-07-2010 07:01:08

Witaj MAGDA82

Wiesz ze swojego doświadczenia to powiem,że to może być jakieś zapalenie,ale prawda jest taka,że na naszym etapie rozwoju ciąż lepiej zadzwonić do gina. Mój gin mi mówił na ostatniej wizycie,że mam do niego przyjść, czy zadzwonić nawet jeżeli by mnie coś tylko zabolało. Więc niewiem jak dziewczyny, ale ja na Twoim miejscu zadzwoniła bym do niego i zapytała.

Dziewczyny u mnie jak narazie chłodno i super na dworze jest smiling smiley,oby cały dzionek był taki grinning smiley, bo wczoraj to już była przesada z tą temperaturą na dworze:/. Pozdrowionka i chłodnego dzionka życzę.

ZUZA ja mam właśnie ten problem,że mam uczulenie na furagine sad smiley,ale jeżeli ktoś może go brać to słyszałam,że rzeczywiście jest dobrym lekiem.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-23 07:07 przez AnnaT.

dotka (offline)

23-07-2010 09:50:34

Do dziewczyn które mają problemy z układem moczowym:
Od kilku dni czułam dziwnie pęcherz, wczoraj zaczął kłuc i piec i do toalety biegalam co 10 min i po 2 godzinach wysikałam .... KAMYCZKA...
Po poprzedniej ciązy mialam tez problemy z kamieniami ale wtedy byly poprzedzane atakami kolki nerkowej a teraz naszczescie nie bo to niesamowity ból.
na infekcje ukł moczowego mój gin polecił Urosept i Żuravit (ekwiwalent owoców żurawiny). Biore teraz zapobiegawczo.

Co do ruchów płodu to ja w pierwszej ciazy dostalam po 30 tc karte ruchow plodu na ktorej codziennie zaznaczalam w krateczce do ktorej godziny maluszek wykonal 10 ruchow, jesli do 10 rano to zaznaczalam krateczke przy 10tej a jesli to bylo o 15 to przy 15tejsmiling smiley

W piatek bylam na KTG, przez 2 dni nie poczułam ani jednego ruchu mojej malutkiej, mimo iz starałam sie sprowokowac ja do aktywnoscisad smiley na szczescie wyszlo ok, lekarz powiedzial ze to mozglo byc przez upaly maluszek sie rozleniwil poprostu.... ale strachu sie najadłam....

dziewczyny jakie macie wyniki glukozy? ja mam cos ponad 3 i podobno o dużo za niska, tylko nie wiem co to znaczy....;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

23-07-2010 11:31:29

Gdynia
Magda82 Witajsmiling smiley Ja miałam dokładnie takie same objawy w poprzedniej ciąży i była to infekcja, więc lepiej szybko leć do gina, żeby Ci przepisał jakieś leki.

dotka 3 to na pewno za niska glukoza, raczej wręcz niemożliwa, bo niedocukrzenie jest przy 50. Może wyniki masz w innej jednostce i trzeba to przeliczyć. Ja po obciążeniu miałam 142 i teraz muszę mierzyć 4 razy dziennie. Mi glukometr raz pokazał 12, więc zmierzyłam jeszcze raz i wyszło chyba 121.

U nas dziś piękna pogoda tzn 20 stopni i padasmiling smiley W końcu można normalnie funkcjonowaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

23-07-2010 12:18:51

Zielona Góra
Hejka winking smiley

Jaka cudna pogoda ... pada i jest chłodno ... aż chce się żyć winking smiley

Witam magdę82, co do twojego pytania to myślę że to może być jakieś zapalenie, lepiej skontaktuj się ze swoim ginekologiem, na tym etapie ciąży lepiej niczego nie bagatelizować i nie myśleć, że może samo przejdzie...zadzwoń, skonsultuj, pewnie dostaniesz jakieś globulki, albo krem i będzie po wszystkim winking smiley

Aniu to szkoda rzeczywiście, ja przed ciążą często chorowałam na zapalenie pęcherza i tylko furagin mi pomagał, 3 x po 1 tabletce i na drugi dzień już miałam spokój , o dziwno w ciąży ta dolegliwość jakoś mnie omija winking smiley

demolka dziękuję za odpowiedź , właśnie myślałam o Herbichu, napisz mi tylko proszę czy jesteś zadowolona z jego badania? bo słyszałam , że on dość taki gburowaty i nie przyjemny jest winking smiley

dotka co do glukozy to ja się nie wypowiem bo nigdy nie miałam problemów z cukrem..


Pozdrowionka mamusie i miłego dnia życzę ;***



[link widoczny po zalogowaniu]

BUNIA175 (offline)

23-07-2010 14:46:53

ZĄBKI
WITAM JA MAM TERMIN NA 17 PAŻDZIERNIKAradośćNASZCZĘŚCIE NIE MAM RZADNYCH DOLEGLIWOŚCI ZWIĄZANYCH Z CIĄŻĄ.ciąża

demolka82 (offline)

23-07-2010 16:53:13

Zielona Góra
Zuza81 hm...dosc duzo osob wlasnie ma takie zdanie o nim, ze jest grubianski i malo mowi, trzeba z niego wyciagac. Powiem ze ja jestem gadula wiec zanim on cokolwiek powie to ja juz zdaze o to zapytacsmiling smiley, wiec ja tak nie uwazam. Ogolnie to dobry specjalista i ma dobry sprzet. Mowia tez ze jest naciagaczem troszku choc ja tez sie z tym nie spotkalam a lecze sie u niego juz okolo 3 lat. A Ty u kogo prowadzisz ciaze?

Racja u nas w lubuskim dzis rewelacyjny dzien, przyjemna temperatura i pada,pomyslec ze rok temu bylabym zla z tego powodusmiling smiley.
Milego dzionka!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

23-07-2010 18:24:49

Zielona Góra
demolka82 ja jeżdżę do poznania do lekarza , a rodzić też będę w Poznaniu, jakoś w zielonej nie trafiłam nigdy na dobrego specjalistę, zresztą ja od 13 roku życia mam problemy ze zdrowiem i ta moja ciąża to dla wszystkich jest ogromnym zaskoczeniem, bo lekarze od zawsze mówili mi, że nie będę mogła mieć dzieci winking smiley a tu taki psikus...ale ich miny były bezcenne winking smiley
zastanawiałam się jeszcze nad Nową Solą albo Sulechowem, bo też słyszałam, że bardzo się poprawiło na porodówkach. Ale jednak Poznań ma podobno najlepszy sprzęt tak słyszałam i gdyby coś z dzieciaczkiem ( nie daj Bóg ) było nie tak to tam mu na pewno pomogą winking smiley
Pozdrowionka serdeczne.



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547400, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.