październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

aga250 (offline)

29-04-2010 08:12:14

Chorzów
Kiciania ty sie nic a nic dziewczyno nie przejmuj!! Ja też mam mała macice i urodziłam zdrowe dziecko a drugie jest w drodzesmiling smiley Mam tak małą macice, że nawet nie mogłam sie zabezpieczyć spiralą i dodatkowo mam krótka szyjke macicy. I wogóle sie tym nie przejmuje bo wiem,że organizm kobiety jest tak stworzony aby te dzieciatka nosic i po to ta macica sie rozciąga aby dzidziolek mial miejsce na swodobny przyrost wagi.Kurde a te tabletki hormonalne są po to aby było wiecej progesteronu, który jest niezbędny do rozwoju dziecka a nie macicy!! Jak Cie to ma uspokoic to idx kochana i skonsultuj to z innym lekarzem. Jestem pewna, że nie jest to aż tak straszne jak mysliszsmiling smiley



AnnaT (offline)

29-04-2010 10:05:32

KICANIA wszystko będzie dobrze,Aga ma rację smiling smiley ponieważ u mojej kumpeli też mówili,że ma za mała macicę,że dziecko się nie rozwinie i takie tam cuda. A teraz ma zdrowe piękne dziecko. Głowa do góry kochana wszystko będzie dobrze.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-29 10:37 przez AnnaT.

Sandruska (offline)

29-04-2010 10:53:41

Kiciania napewno wszystko bedzie dobrzewinking smiley skoro nic nie ma o tym na internecie tzn ze to zaden problem poza Tym widzisz ze Agusia tez ma i ma zdrowego syneczkasmiling smiley

Dziewczyny a nie mówiłam? kazda z nas przechodzi jakies lęki i małe lub wieksze problemy a ludzie ktorzy nie zasługują na bobaski wszystko mają w normie. Np miałam długi czas dobra przyjaciółke ktora zwiazala sie z kolesiem Który ja tak pobil ze wylądowała w szpitalu ze zlamana koscia policzkowa peknięta ta pod okiem ze sie oko cofło podeszwa odbita na twarzy no wygladala strasznie, rzucila go na szczescie i co sie okazało?? ze zrobila sie na tyle falszywa przez niego ze do niego wrocila, a do znajomych sie nie odzywa, co lepsze jest w ciazy w tym miesiacu co my lub o 3 tyg wyzej tylko ze oboje bez pracy szkoly on cpun ona teraz nie lepsza, i maja wychowac dziecko? czy tacy ludzie zasługuja?? a my ktore o siebie dbamy troszczymy za kazdym razem cos jest nie tak.

Ale ja wierze ze to się jeszcze odwrócismiling smiley że wszytskie urodzimy zdrowe bobaskismiling smiley i wychowamy je na wspaniałych.

Im medycyna wyżej tym więcej problemów u nas wynajdują. hmm zycie
Trzymam kciuki Kiciania i nie martw sie bo to na dzidziusia wplywa ja etz teraz staram sie byc wesola chociaz te dwa tyodnie oczekiwania na wyniki beda najdłuzszymi tygodniami.

A wiecie jak sie wczoraj wystraszylam? tak mnie zaczal bolec brzuch ze myslalam juz ze to koniec, tak bolala po tej Amnio rózne mysli bywaja, naszczescie po czasie jak wpadlam na pomysl zeby sie wypróżnic i rozmasowac brzuszek minęło, i zadnych krwawien nie bylo to chyba po amniopunkcji ok?? wiecie moze do ilu moga niby jakies komplikacje wystapic??

Znowu sie rozpisalamgrinning smileygrinning smiley
Buziakismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kiciania (offline)

29-04-2010 12:17:51

Dziękuję Wam dziewczynki, Wasze wsparcie na prawde bardzo dużo dla mnie znaczy!

Chodzi o to, że mój gin robiąc mi badanie wczesniej nic nie mówił o macicy, że mam za małą, dopiero teraz... zrozumiałam, że moja macica nie nadąża z z rozwojem... sad smiley

tu jest zdjęcie mojego Maleństwa, faktycznie ma chyba mało miejsca sad smiley






ewka1234 (offline)

29-04-2010 13:33:19

Włocławek
Witam Was kobietki.

Kiciania śliczna ta Twoja dzidzia i nie martw się ja z małą macicą urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Fakt, że po drugim porodzie miałam robioną plastykę krocza ale warto było. Wszystko będzie dobrze i dzidzia urodzi Ci się zdrowa i duża.

Sandruska trzymam kciuki i głowa do góry. Nie poddawaj się złym myślą, bądź optymistką.thumbs up Jeżeli chodzi o amniopunkcję to jest naprawdę różnie. u mojej siostry skończyło się niestety źle. Ale wierzę, że u Ciebie będzie dobrze. Musi być.

U mnie już po wizycie. dzidziuś zdrowy, rośnie jak na drożdżach mimo, że przez pięć ostatnich tygodni przytyłam tylko 1,8. Wykłuciłam się o badania przyzierności i musiał mi zrobić i wszystko jest w porządku mam dbać o siebie i maleństwo i leżeć i tyć. Ale jak ja mam leżeć przy dwójce dzieci? Mój P. na wizycie wzruszył się niesamowicie jak zobaczył na USG fasolkę. Łzy stanęły Mu w oczach. Chyba Mu zależy. Tak myślę.

Pozdrawiam Wszystkie ciężaróweczki i witam nowe przyszłe mamy.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

29-04-2010 14:09:38

EWUNIU z tego co piszesz to chyba rzeczywiście mu zależy,ale jeszcze daj mu do myślenia smiling smiley.

KICANIA śliczny dzidziuś. Ucałuj i uściskaj go/ją od ciotki Ani z forum i pamiętaj będzie dobrze kochana. Trzymam kciuki thumbs up


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Kiciania (offline)

29-04-2010 18:00:31

Dziękuję Wam, kochane jesteście. Aniu na pewno wycałuję Maluszka i wyściskam smiling smiley

Dziewczyny ja chyba już na prawdę czuję ruchy, codziennie po kilka razy to samo uczucie w tym samym miejscu... grinning smileyPytałam lekarza czy to możliwe ze już mogę czuć, to powiedział, że tak, ale w moim przypadku mogę odczuwać ból, przez ta macice niby :/




demolka82 (offline)

29-04-2010 19:00:39

Zielona Góra
Kochaniutkie napisze mi ktoras jak sie wstawia zdjecia, tez chcialam mojego dzidziola pokazacsmiling smiley
Kiciania sliczny maluszeksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

pemkad (offline)

29-04-2010 23:39:35

No to chyba czas dołączyć smiling smiley
Termin 02.10.2010 Mam naddzieje urodzić 5 dni wcześniej smiling smiley Za dwa tygodnie idziemy na usg 3d wiec moze a nuż pokaże się nam maluszek i powie co tam chowa smiling smiley
Należe do tych którzy obowiązkowo mają usg co miesiąc. Jest to o tyle dobre ze widze jak sie maluszek rozwija smiling smiley
Pozdrawiam wszystkie październikowe mamusie smiling smiley

AnnaT (offline)

30-04-2010 06:33:57

KICANIA super, jakie to uczucie kochana????? (pytam bo ja jeszcze nic nie czujęsad smiley )
Mam pytanie dziewczyny czy jest możliwość,żeby lekarz nagrał USG na płytę cd?????


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.