SAMOTNE MAMUSIE:wozek:

Wysłane przez xeniaaa 

mamaSZefika (offline)

04-02-2011 23:35:44

Pojawiam sie i znikam u nas nadal problemy z dawca :harm_wit_mom: i zona dawcy thumbs down bo ciagle pod gorke nam robia sad smiley a ja juz nie mam siły kobitki pomózcie smutny

ziz77 (offline)

09-02-2011 13:47:37

Puławy
Adziunia, Asialo ma w 100 % rację!! Tylko niech Twoja mała jak Kubica nie skończy... ;]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

adziunia (offline)

10-02-2011 07:44:53

ziz, no to jak hołowczycwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikniech ci będzie....

adziunia (offline)

10-02-2011 13:47:32

asialo, też tak myślę, jak ty, że grunt, to wyjść do ludzi i czas leczy rany, co do tego, to się zgadzam z tobą. oj tam, czasu się nie cofnie, a jełopa nie zmienię...:whipping: ale mam czasami taką ochotę zrobić mu jakąś przykrość, coś takiego, żeby miał problemy, ale niestety ja to nie mam,kurcze, takiego charakteru, aby uprzykrzać jemu życie.
no szkoda, że ta twoja znajomość przybiera taką formę, wiesz, to super, że facet ma aspirację i chce coś osiągnąć w życiu, daleko szukać takiego mężczyzny, ale może się coś zmieni, może tak sobie wszystko ułoży, aby znaleźć czas dla ciebie??
ja marzę o tym, aby zmienić pracę, w obecnej krucho z wypłatami, rzadko są na czas, pozytyw tej pracy jest to, że szef nie robi mi problemów, jak się spóźnię, czy jak chcę wyjść wcześniej, jest po prostu taki elastyczny pod tym względem, ale z pieniędzmi też jest bardzo elastyczny i to jest wkurzające, bo wiecie co, nie wiem, jak wy, ale ja wydaje tyle kasy, że szok, o zaoszczędzeniu złotówki mogę pomarzyć, a to pieluchy, a to ubranko, a kupuje w lumpeksie, teraz spacerówkę chcę kupić, nic dla siebiesad smiley

ziz77 (offline)

12-02-2011 13:47:56

Puławy
wiecie co, mój Tymek peirwszy raz sam siadłgrinning smiley jeszcze nie z płaskiego podłoża, ale z pozycji półleżącej. Akurat był u nas tatuś więc wybrał odpowiedni moment. Patrzyliśmy na niego zdziwieni a on na nas nie mniej zdziwionysmiling smiley

Jutro mam zaproszenie na randkę od taty Tymcia, zobaczymy. Już byliśmy chyba ze 4 razy ponownie na etapie randek, żeby "zacząć wszystko od nowa";] nie nastawiam się zbytnio optymistycznie, ale cóż, raz na jakiś czas randka nie zaszkodzi smiling smiley

Asialo, mam nadzieję, że kolega chociaż w walentynki znajdzie dla Ciebie czas i będziecie mieli okazję lepiej się poznaćsmiling smiley Wtedy może ocenisz, czy warto utrzymywać taką znajomość....

Adziunia, a Ty przestań się dołować i smęcić, bo Ada z tego co piszesz jest radosną dziewczynką i nie ma co jej psuć humorku kiepskim swoim samopoczuciem! Jesteś super kobitką, masz świetną córcię i na pewno jeszcze zaznasz szczęścia w życiu grinning smiley Więc głowa do góry i patrzymy w przyszłość, a nie roztrząsamy przeszłość tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

olcccccia (offline)

12-02-2011 14:06:11

Pasłęk
Kochane pomózcie mi, musze wniesc pozew o rozwód ichciałabym odebrac prawa albo ograniczyc mozecie mi coś doradzic ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

martus2607 (offline)

13-02-2011 15:28:44

olcia jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat rozwodu i pozbawienia praw rodzcielskich to pisz.
ja akurat jestem w trakcie rozwodu z orzekaniem winy i probuje odebrac prawa rodzicielskie. za tydzien mam juz 3 rozprawe wiec moze bede mogla jakos pomocsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

dorota250992 (offline)

13-02-2011 20:22:13

no to moze ja tez sie przylacze do grona. Mam 7 miesieczego synka Oskarka i niestety wychowuje go sama. Chlopak okazal sie nic nie wart i nawet nie widzial malego ani razu sad smiley ale jakos dajemy rade, duzo pomagaja nam moi rodzcie wsumie utrzymuja nas smiling smiley Najgorsze jest to ze chcialo by moc cieszyc sie z druga osoba gdy maly cos zrobi np pierwszy zabek, slowo, czy tez rozne podobne rzeczy. Bo jednek znajomi przyjciele czy rodzina to nie to samo sad smiley


inna

adziunia (offline)

14-02-2011 07:59:03

witam wszystkie mamuśkibuziak od dziecka
zia, dobrze już, dobrze, nie marudzę!! nie denerwuj się na mniesad smiley a jak tam po randce??? to super, że próbujecie od nowa, i że tata tymka po tym incydencie z pierścionkiem, nadal walczy o was the finger smiley
asialo, u mnie jest tak samo, każdy ma rodzinę i swoje sprawy, koleżanki się odsunęły ode mnie, jak się dowiedziały, że zostałam sam, chyba boją się, że szukam ojca zastępczego w ich mężachspinning smiley sticking its tongue out , podobno źle się będę czuła sama w towarzystwie, a kit z takimi koleżankami!!! ja nękam swoją rodzinkę, bliską i dalszą, aby moja gwiazda nie zdziczaładziecko z grzechotką
patrysia, ale ci krwi zepsuję na menda!!ciekawe co on wymyślił i na jakiej podstawie snuje swoje marzenia odebrania ci dziecka??angry smiley
olcia, wcześniej, tzn w zeszłym roku dziewczyny pisały o takich rzeczach, więc może przeczytaj forum wcześniejsze..
dorota, witamy cię w naszym groniedziecko ze smoczkiem jest ciężko, ale mnie pomogło właśnie wyżalenie się dziewczynom na forum, bo one postawiły mnie do pionu i oceniały zawsze trzeźwo sytuację, więc pisz, pomożemy!! i chwal się oskarkiem!!

MIŁOŚCI, MIŁOŚCI, MIŁOŚCI DZIEWCZYNY WAM ŻYCZĘ:joliecouette:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-14 08:13 przez adziunia.

ziz77 (offline)

14-02-2011 08:58:50

Puławy
Witam z rana!!

Adziunia, nie denerwuję się tylko motywuję grinning smiley Randka spoko, ale chyba oboje się nie nadajemy do żadnych romantycznych bzdetów grinning smiley Najważniejsze jest to, co będzie dalej działał, czy dorośnie w końcu...

Patrysia, bezczelny z deka ten Twój eks... :/

Dorota, witam!! Pamiętaj, że zawsze jak Ci źle to my tu jesteśmy gotowe Cię wesprzeć, smucic się z Tobą, albo cieszyć się powodzeniamismiling smiley Więc wal śmiało!!smiling smiley

No ja dziś już do szkoły po feriach, ale mi się nie chceeee sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.