TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

BeataS (offline)

26-12-2010 22:03:12

JolaMi my raczej też w domku bo nie wyobrażam sobie zostawić małego u kogoś i iść balować. W tym roku spędzimy sylwestra we trójkę smiling smiley
Ewelcia super że mała była grzeczniutka smiling smiley Wyglądała ślicznie smiling smiley
Mój dzisiaj znów sobie popił, tym razem ze swoim bratem. I jak zwykle w takim stanie gadał bzdury. I znów mnie wkurzał. Ech faceci... A mały dzisiaj spokojniejszy, a już się bałam że znów coś się dzieje. Zobaczymy jak będzie jutro. Uciekam spać. Papa

jadzia85 (offline)

26-12-2010 22:50:53

Tychy
Witam już prawie poświąteczną:-)
Widać, że Święta to czas rodzinny, mamusie nie mają czasu na forum zajrzeć, ale to nawet dobrze, bo może uda mi się więcej zaległości nadrobić;-)
My Wigilie u nas spedzilismy. Postanowilismy swoje wlasne tradycje zaczac tworzyc i wprowadzac jak np ubieranie choinki dopiero 24 grudnia (akcenty swiateczne wiadomo wczesniej), w przyszlym roku moze maly pomocnik juz nie tylko bedzie patrzac ale i pomagac?:-) Chcemy tez wspolne pokolacyjne spiewanie koled wprowadzic. Wiadomo, na razie nie wszystkie te tradycje maja prawo bytu, bo Kuba na razie to spiewa tylko "guuuuu" albo "gaaaa" ale chcemy, zeby nam to juz weszlo w krew:-) Wiadomo, ze z czasem beda sie tworzyc nowe zwyczaje, ale to dopiero zobaczymy jak bedzie.
A Wy macie jakies takie utarte zywczaje, czy tez dopiero budujecie "tradycje"?

Ewelcia slicznie wygladaliscie na chrzcinach!

BeataS musisz pogadac z Twoim M tak szczerze i od serca.

Dobranoc Mamusie!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gabi0611 (offline)

27-12-2010 08:22:41

witam
święta, święta i po świętach hot smiley, wszystko wraca do rzeczywistości

spóźnione życzonka dla LENKI iPIOTRUSIAurodzinowe baloniki i dla dzisiejszego małego solenizanta TOBIASZKAurodzinowe baloniki
ciekawe co tam u czarnej?!



ewelcia- chrzest masz za sobą i teraz to tylko czekanie na następną imprezkę jaką będzie roczek, fajnie wyglądaliście a Nadia jak mały aniołeczek

joaśka- tyle nerwów się najadłyśmy przez całą ciążę, ale za to jakie słodziaczki mamy, Oliwia urocza, fajne fotki, kurcze ja chyba nie mam żadnej foty z moim m bo jak robione są zdjęcia to ja z reguły trzymam aparat

beatas- czytalam przez święta co piszecie, ale miałam takiego lenia i obżarta byłam że pisać mi się nie chciało, a sylwka spędzamy w domku, mamy zaproszenia do chrzestnego małej ale wolę w domku, jak będę miała taką '' dolinę '' jak w święta to i nawet lepiej ze będę w domu przynajmniej nie będę nikomu psuć imprezki

chyba tylko Martyśka wiedziała jak mama jest zmęczona po tych wszystkich przygotowaniach i wyobraźcie sobie że zjadła z nami kolację ( swoje słoiczkowe smakołyki ) o 17 przy tym usnęła mi na rękach spała do 21, chwilę '' pogadała'' ze mną dostała butlę następną pobudkę zrobiła sobie krótko po północy i tak przespała do 11.30, podchodziłam do niej do łóżeczka i patrzyłam czy oddycha, ale kochany maluszek dał mamie odpocząć grinning smiley

beata1988- przez święta z niecierpliwością czekałam na wpis na blogu i dzisiaj miła niespodzianka, czytałam ze łzami w oczach - Laura jest w domku !!


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-27 08:32 przez gabi0611.

joaska82 (offline)

27-12-2010 08:53:50

Witam się i ja po świętach na chwilkę wpadam póki mała grzecznie leży wpatrzona w karuzele.

U nas święta spokojnie, jak zwykle dwie wigilie u mojej babci i teściów, ale sympatycznie w gronie ciepła smiling smiley
Oliwia była dość grzeczna jak an święta przystało.

Ewelcia ślicznie wyglądacie, Nadusia taka mała księżniczka sliczna sukieneczka ogólnie cała śliczna smiling smiley

Gabi my byłmy nie mieli razem ale stawiamy aparat na komodzie, włączamy samowyzwalacz i heja samo na pstryka grinning smiley

BeataS (offline)

27-12-2010 09:50:09

Ja również witam się poświątecznie. Nie wiem jak Wam ale mi bardzo szybko minęły te Święta. Szymek tylko w pierwsze Święto wieczorem był coś nie bardzo, zresztą już pisałam o tym, a tak to grzeczniutki. Nawet dawał nam się wyspać, wstawał między 9 a 10 a w nocy najwyżej dwie pobudki. Dzisiaj w nocy zaczął się kręcić tylko o 5 więc na śpiku mu dałam flachę i spał dalej. Kolejną butlę dostał o 9 i też jak spał i ani myśli chyba wstawać bo śpi nadal. A ja sobie siedzę i nie wiem co ze sobą zrobić.
A co do mojego to nie wiem czy jakakolwiek rozmowa pomoże bo w wigilię od rana mówiłam mu o co mi chodzi a on nadal przy swoim obstawał sad smiley

joaska82 (offline)

27-12-2010 10:06:20

BeataS moja Oliwia w wigilię bardzo grzeczna, pierwszy dzień świąt też a zasnęła już o 18 i spała do 7 rano, za to wczoraj wieczorkiem była niespokojna, dopiero po podaniu panadolu w syropku jej przeszło kupkę zrobiła i poszła spać sama w łóżeczku zasnęła smiling smiley
Co do Twojego m to nie wiem co Ci doradzić ja ze swoim nie mam problemów wręcz te święta były tak cudowne i znowu obudziło się we mnie przytulanie od tak .... bo jakiś czas temu to nie okazywałam mu uczuć tak wylewnie ale znowu to wróciło. Przeżywamy drugą miłość smiling smiley

aneczka83 (offline)

27-12-2010 11:07:19

Poznań
I my witamy się poświątecznie

SPÓŹNIONE ŻYCZENIA DLA LENKI I PIOTRUSIA JAK I JUŻ BIEŻĄCE DLA TOBIASZKA urodzinowe baloniki

U nas święta przebiegły bardzo spokojnie.Piotrek w Wigilię do południa jechał do taty i wróci dopiero po Nowym Roku także pod naszą choinką są jeszcze prezenty smiling smiley A poza tym byliśmy sami w trójkę; tylko w pierwsze święto przyjechał znajomy na kawę zaprosić na na sylwka a Piotrusia na czwarte urodziny jego synka no i co mój kochany Rafałek powiedział: "jak po nas przyjedziesz i przywieziesz do domu to nie ma sprawy". I takim oto sposobem Nowy Rok będę witać nad niepruszewskim jeziorem oczywiście z Norbusiem.

Dziewczyny wyglądacie ślicznie a dziewczynki urody mają po mamusiach.
Ewelcia super,że chrzciny masz już za sobą i że się udały.My niestety będziemy musieli chyba jeszcze poczekać.Okazało się,że moja chodząca mądrość nie ma bierzmowania a pierwsze w Katedrze jest dopiero 27 lutego.
BeataS przykro mi,że facet takie polki Tobie odstawia,ale Cię rozumiem.Wierz mi,że rozmowy skutkują,ale nigdy nie od razu.Musisz wałkować temat na okrągło i do upadłego jak dziecku.
Mam nadzieję,że Szymkowi nie wróciły problemy z uszkami.Może to ząbki?Norbert od Wigilii jest obręczany i kto wie czy w Nowy Rok nie wejdzie z kiełkiem


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
MOJE NAJDROŻSZE SKARBY


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewelcia (offline)

27-12-2010 12:00:06

Kwidzyn
Witam po swiętachwinking smiley

Tobiaszku Wszystkiego Najlepszego z okazji ukończenia 4 miesięcy urodzinowe baloniki

Aleksiu Wszystkiego Najlepszego z okazji ukończenia 3 miesiecy buziak od dziecka



Ja tak szybciutko wpadam bo zaraz ide na rehabilitacje
Aneczka mój m też nie ma bierzmowania,najwazniejsze aby chrzesni je mieliwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-27 12:07 przez Ewelcia.

Dominika01 (offline)

27-12-2010 12:12:51

Konin
Witam smiling smiley

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieciaczków które ukończyły i kończą dzisiaj kolejne miesiące życia smiling smiley

Dziękujemy za życzenia nie miałam wcześniej czasu aby wam podziękować
Ja po świętach jestem padnięta. Wiktor na chrścinach w kościele był grzeczny zapłakał tylko jak mu czapeczke chciałam poprawić a tak to tylko słuchał nowych dzwięków smiling smiley Zdjęcia z chrzścin wrzucę później bo mam na laptopie a tam jeszcze internetu nie mam ale dzisiaj mi podłączą a laptopa dostałam od Męża na święta
A przed świętami nie miałam czasu do was zaglądać bo były komplikacje z Wiktorkiem aż się bałam że do szpitala nas wyślą na święta ale na całe szczęście wyszło wszytko dobrze bo miał podejżenie o sepse i byłam w rozsypce ale badania krwi wyszły dobrze ale ma jakiegoś wirusa i będzie teraz pod stałą kontrolą co jakiś czas musimy jeździć do pediatry na kontrole miał być szczepiony jutro ale teraz jak wyzdrowieje to po 3 tygodniach może być szczepiony. Zmykam odezwę się po południu może pod wieczór


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

27-12-2010 13:31:27

Dziwnów
Witajcie kobietkismiling smiley

U nas święta upłynęły spokojnie, ale wesoło i bardzo sympatyczniesmiling smiley
Wigilię łącznie z moimi teściami, bratem i jego narzeczoną spędziliśmy u mojej mamy.
Zostaliśmy tam na noc. Drugi dzień świąt spędziliśmy u teściów z rodzinką mojego Leszka siostry.
Lenka w te 3 dni spała mało, ale humorek jej dopisywał i sen zostawiała sobie na nocsmiling smiley
Mimo karmienia piersią musiałam spróbować każdej potrawy ze stołusmiling smiley Lenę na szczęście brzuszek nie bolał, ale z kupką trochę nad ranem się pomęczyła. Z dwie godziny postękiwała zanim zrobiła.
Zauważyłam, że święta z dwójką dzieciaczków są jeszcze bardziej bogate, tzn. zauważyłam, że pozytywniej je przeżywam...

Dominika ale musiałaś się biedna stresować przed świętami robiąc synkowi badania i czekając na wyniki! To straszne! A co takiego zauważyliście u Wiktorka, że Was to zaniepokoiło?
Jak musicie teraz leczyć tego wirusa?
Mam nadzieję, że synuś szybko wróci do zdrówka!

Ewelcia super, że chrzciny w połączeniu ze świętami się udałysmiling smiley Nadia wygląda jak prawdziwy aniołeczeksmiling smiley

Aneczka co to znaczy, że Norbert jest obręczany?
Udanego sylwestra na jeziorkiem życzęsmiling smiley

Joaska u mnie również namiętność po narodzinach córci gdzieś zniknęła, ale ostatnio rodzi się na nowo i też czuję, że przeżywam właśnie drugą, a nawet trzecią miłość do mężagrinning smiley
Po tylu latach znajomości mogę śmiało powiedzieć, że właśnie faceta z takimi cechami charakteru szukałamgrinning smiley
Piękną mieliście choinkę!

BeataS jeśli chcesz na coś namówić swojego mężczyznę to myślę, że trucie mu o jednym w kółko nie pomoże tylko np. rozmowa prawie że od razu po namiętnym zbliżeniu, gdy jesteście jeszcze w siebie wtulenismiling smiley
A jeśli na co dzień jest uparty jak łosiu, to na wychowywanie może już być za późno...

Gabi a co Ciebie kochana wpędziło w taki nieciekawy nastrój w święta?

Jadziu zaległości nadrobione?

Cherry jeśli mogę to wpraszam się na tą e-bobasową imprezkę przy winkuwinking smiley


Dziękujemy za życzenia i te z okazji świąt i z okazji 4-go miesiączka córcismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.