mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

Olga (offline)

28-04-2013 22:33:36

Ośniki (05-155)
Witam i ja,

nie zaglądałam a tu takie WIEŚCi smiling smiley

BATUSIA piękna panienka z OLGI smiling smiley

ANEK wielkie gratki - trochę późno, ale szczerze bardzo.

KASIA i dla Ciebie wielkie wielkie gratki smiling smiley i domku i dzidzi. Będzie dobrze smiling smiley 3 lata to idealna róźnica wieku winking smiley

IZA śliczna Zosia smiling smiley

A Rafcio jak to Rafcio rozrabia na całego, co to smoczek nie pamięta, pielucha też już dawno zapomniana, choć wpadki czasem się zdarzają. Od września do przedszkola śmiga i uwielbia to smiling smiley Sam umie naprawdę dużo, nie zawsze mu się chce...
Pochwalę się jeszcze, że Kamilka od września do szkoły idzie - do klasy sportowej.
A poza tym na wielu frontach mogłoby być lepiej, ale mogłoby też być gorzej więc nie narzekam smiling smiley


Pozdrawiam
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

krejzula223 (offline)

18-05-2013 17:19:05

Radomsko
witam was wszystkie ja rowniez nie zaglądam z braku czasu ,,a jak zagladam to mało kto pisze sad smiley ...U nas ogolnie bez zmian..Filipek rosnie jak na drozdzach ,,pieknie mowi ,,do przedszkola nie chodzi (jeszcze) ;P hmmm co do załatwainia sie załatwia sie sam siusiu na kibelek (na stojaco) ja facio tongue sticking out smiley natomisat kupka do nocniczka bo na sedes nie dosiega winking smiley zeby sam usiadł zreszta boi usiasc sie bo mysli ze wpadnie ....sam sie podciera smiling smiley czasami tylko mamusia poprawi hehe grinning smiley TAKZE MALCH NAM ROSNIE ! smiling smiley) JEST bardzo mądry i rozumny smiling smiley i jak sie okazało zrobił sie bardzo wstydliwy o_O ....to tyle na temat fifiego


Natomiast ten sredni MiłoszeK zachorował nam na epilepsje wczesnodzieciecą ;( jezdzimy z nim Do ŁODZI do CZMP i jest leczony utracił mowe ;( masakra całe dnie i noce przepłakane były,- teraz juz jest lepiej (tfuu tfuu nie zapeszam ) ..
ehhh lekarz neurolog nie daje gwarancjii na 100% wyzdrowienia ;( natomisat pediatra tak ....


to tyle na nasz temat.

SERDECZNE GRATULACJE DLA DZIEWCZYN KTORE URODZIŁY I BUZIACZKI DLA MALUSZKÓW TYCH URODZONYCH I TYCH STARSZYCH :*POZDROWIONKA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewluk (offline)

05-08-2013 15:32:27

Gliwice
urodzinowe balonikiWSZYSTKIM NASZYM KOCHANYM SIERPNIOWYM DZIECIACZKOM ZYCZYMY Z MAŁA WLA DUŻO DUZO ZDRÓWKA I SZCZĘŚCIA I RADOŚCI I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
BUZIAKI MOJE KOCHANEsmiling smiley



[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Anka31 (offline)

08-08-2013 10:23:08

Kielce
Cześć
WSZYSTKIM NASZYM 3 LATKĄ WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ !!! RADOŚCI I UŚMIECHU W NIEOGRANICZONYCH ILOŚCIACH ! I JAK NAJLEPSZEGO ZDRÓWKA KAŻDEGO DNIA !!! życzy Alanek z mamą urodzinowe baloniki

Sylwia2312 (offline)

08-08-2013 11:17:31

Racibórz
I MY DOŁANCZAMY SIE DO ZYCZEŃ DLA NASZYCH TRZYLATKÓW!!!!!!!!!!!!!!! ZDRÓWKA, USMIECHU I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u nas okismiling smiley Kuba łobuzuje- więc aż sie boje co to bedzie w przedszkoluwielkie oczy
buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ariena (offline)

04-09-2013 09:16:25

forum umarło... sama nie zaglądałam, ale coś mnie natchnęło, także weszłam, a tu? pusto od połowy sierpnia...

Skoro tak to ja napiszę, może ktoś się odezwie w odpowiedzi smiling smiley

U nas wszystko dobrze, Arienka dużo mówi, siku i kupkę robi na toaletę (mamy podkładki), samodzielnie idzie do "tolety" tylko sobie sama wody nie spłuka, bo spłuczka ciężko chodzi. Sama je, sama pije (ale osiągnięcie), smoka nie ciągnie juz od roku. Od sierpnia chodzi do przedszkola, gdzie strasznie się jej podoba, nie chce stamtąd wychodzić. A zaprowadzanie jej to czysta przyjemność - wpada do szatni zdejmuje kurtkę i buty, zakłada kapcie, i sama leci na piętro do grupy, a ja biegnę za nią smiling smiley.

Uwielbia kolorować i bawic sie lalkami Barbie - ostatnio wygrzebałam na strychu moje lalki, dałam jej, myślałam, że wybuchnie ze szczęście. Moja Mała Księżniczka.

No i wspomina o rodzeństwie, że chciałaby braciszka lub/i siostrzyczkę, także się postaraliśmy z moim Pawłem, i na kwiecień spodziewamy się Malucha grinning smiley. Póki co nasi rodzice nie wiedzą, czekamy do 19 września, kiedy będziemy mieć wizytę i będzie juz wyraźnie widać Pęcherzyk. W zasadzie to wiedzą tylko Kwietniówki i Wy grinning smiley

Pozdrawiamy razem z Arienką :*


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

maniurka140 (offline)

24-09-2013 21:55:47

Jędrzejów
Hej dziewczyny nie było mnie tu chyba z rok albo lepiej !!! Ale wpadłam Wam coś zaproponować!! Bo ja tutaj bardzo żądko bywam jakoś mi nie po drodze za to znacznie częściej jestem na FB może tam sróbjemy zreaktywować nasze pogaduchy....jeśli były byście zainteresowane to mnie znajdziecie na FB jako Madalena Ogonek-Dziopa smiling smiley piszcie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maniurka140 (offline)

24-09-2013 21:59:36

Jędrzejów
Hej dziewczyny nie było mnie tu chyba z rok albo lepiej !!! Ale wpadłam Wam coś zaproponować!! Bo ja tutaj bardzo żądko bywam jakoś mi nie po drodze za to znacznie częściej jestem na FB może tam sróbjemy zreaktywować nasze pogaduchy....jeśli były byście zainteresowane to mnie znajdziecie na FB jako Madalena Ogonek-Dziopa smiling smiley piszcie i gratuluję nowym dzieciaczkom


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewunia25 (offline)

10-10-2013 08:35:54

woj.mazowieckie
Witam Was!!

Jestem tu nowa choć tez jestem mama sierpniową 2010 synka :-) Obecnie udzielam się na forum mam lipcówek 2013r-córeczki. Jeśli mogę dołaczyć się też do waszej grupy będzie mi bardzo miło:-)

Miłego dnia !!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ewunia25 (offline)

10-10-2013 08:46:29

woj.mazowieckie
Witam Was!!

Jestem mama sierpniowa 2010-synka-- ale nie byłam na ty forum ,obecnie jestem tez mama lipcowa 2013-coreczki----i na tym forum czasmi sie udzielam pisze czasami bo teraz nie mam za duzo czasu . ale byłoby mi miło dołaczyć i do Was :-)

Miłego dnia!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.