mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

ariena (offline)

11-01-2011 13:20:27

a moja Kruszynka właśnie poszła spać smiling smiley. będzie spała ze dwie godziny smiling smiley.

Aniu - cytat rzeczywiście piękny smiling smiley. i nie odnosi się tylko do naszych pociech smiling smiley

Krejzula - dziewczyny maja rację - nie przejmuj się obrotami. Arienka tez się obróciła 3 razy jednego dnia, 3 razy drugiego, i teraz się już nie obraca tongue sticking out smiley. może odkryła, że to nie jest fajna zabawa obracać się na brzuszek, skoro potem nie może sama się przekręcić na plecki smiling smiley.

chrzciny - my też jeszcze nie robiliśmy tongue sticking out smiley. główny (i jedyny) powód to moja Siostra, i choć ona ma na pojutrze termin (jejku jak to zleciało, a dopiero co siedziała na łóżku i mówiła mi i mamie, że jest w ciąży tongue sticking out smiley), to i tak czekamy z chrztem... na Wielkanoc. tak nam doradził ksiądz jak był "po kolędzie", no i tak zrobimy. i sobie jeszcze poczekamy, bo w tym roku Wielkanoc jest bardzo późno tongue sticking out smiley.

a ja mam powód do radości, bo moja ukochana impreza plenerowa w Bielawie będzie w stałym terminie (rok temu się nie udało i była tydzień wcześniej sad smiley), i znowu będę mieć imprezę urodzinową z moimi kochanymi wariatami z całej Polski grinning smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

ariena (offline)

11-01-2011 13:56:49

AAAA znowu nam stron przybyło tongue sticking out smiley. ale się zdziwiłam grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

ewluk (offline)

11-01-2011 14:17:58

Gliwice
Anka no Sinlac tak teraz patrze w porcji ma ponad 200ckl to sporo wydaje mi sie bo mleko ma niecałe 100...

Ariena ja to mam fajnie,mnie tam impreza urodzinowa zawsze wypada na cmentarzu i jakoś nikt nie chce jej przenieśćsad smileytongue sticking out smiley


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

maja2703 (offline)

11-01-2011 14:22:12

Warszawa
Witajcie dziewczyny! smiling smiley

Ledwo się zalogowałam na forum parę dni temu, a znowu miałam przerwę w dostępie do internetu i nie mogłam śledzić Waszych wpisów. A tych stron tyle przybyło, że nie sposób przeczytać wszystkiego... próbuję, gdy moja mała śpi, ale nie jestem w stanie zdążyć wszystkiego przeczytać w trakcie jej drzemki.
Nie było mnie bo dość spontanicznie postanowiliśmy z mężem pojechać w góry odwiedzić moją rodzinę (Beskid Niski dokładniej mówiąc) smiling smiley I oczywiście poszusować na nartach. smiling smiley W tamtym roku tylko raz pojeździłam i to na małym stoku, bo już wiedziałam że w ciąży jestem i wolałam nie ryzykować. I teraz musiałam nadrobić zaległości winking smiley Dobrze, że zdążyliśmy przed odwilżą. Już nie mogę się doczekać jak będziemy we trójkę jeździć na nartach...razem z naszą Emilką.

A wracając do wątku który rozpoczęłam a propos problemów skórnych Emilki to już sama nie wiem co jej pomoże. Pije już tylko Beblion Pepti, powoli wprowadzam soczek jabłkowy i kleik ryżowy (ale jakoś niechętnie go je gdy podaje jej łyżeczką, wypycha łyżeczkę językiem, a z butelki nie chce lecieć, chyba muszę smoczek inny kupić), a wciąż na policzkach pojawiają jej się krostki i szorstka skóra się robi. Czasem więcej, czasem mniej. Chyba jeszcze tą kąpiel w krochmalu muszę wypróbować, którą polecałyście. Może to pomoże. winking smiley

Mam nadzieję, że uda mi się już normalnie uczestniczyć w tym forum. Póki co nie planujemy wyjazdów... smiling smiley




Sylwia2312 (offline)

11-01-2011 14:36:37

Racibórz
Cześć Mamusiesmiling smiley
Znowu rozmnożenie stron????? czy tyle naskrobałyście za dwa dniwielkie oczy
Kuba nadal rozrabiasmiling smiley wstaje w nocy dwa razy ( całkiem jak trzy miesiące temu)
Bylismy dzisiaj na szczepieniu ( na szczęście juz ostatnim-przynajmiej na jakis czas) Kuba waży 7800, a długi 68 cmwielkie oczy, płaczu troszkę było ale spacerek z tatusiem zrekompensował cierpieniesmiling smiley

Ewluk- nie marudź ! Tolek w czwartek wróci, mój T w sobotę wyjeżdża na dwa miesiące do pracy za granicępłacz-ja to dopiero będę miała ''przerąbane", ale co zrobić jak nie ma wyjściasmutny więc liczę w przyszłości na ta kawę i spacer w Rudachsmiling smiley

Miałam plan wybrać się do babci w kieleckie na ferie-ale ten brak śniegu i siedzenie w domu mnie przerażają-i to nie swoim-ale obiecałam babci i co dzień juz dzwoni i pyta kiedy będę????

Mam prosbę-proszę o szybką instrukcję dodawania zdjęć żeby były widoczne na forum-dzięki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

polly (offline)

11-01-2011 15:21:35

Szczecin
dziewczyny WTF??? 1427 stron??? weszłam na forum i na tej stronie co byłam ostatnio był początek sierpnia i post Ewelci o Maniurce, którą biedną męczyli w szpitalu smiling smiley

słuchajcie, kupiłam w Rossmannie coś takiego "kaszka manna na dobranoc o smaku waniliowym" w słoiczku. Smak taki sobie, ale skład tegoż specyfiku mi się nie podoba (firma babydream czyli chyba ta rossmannowska..) bo oprócz tego, ze jest tam gluten jest napisane tak:

Odpowiednie dla dzieci po 4 miesiącu życia.Składniki: mleko tłuste*, woda, kasz manna pełnoziarnista*, 95 olej słonecznikowy*, wanilia*
* z kontrolowanej ekologicznej uprawy


i teraz tak - mleko tłuste to chyba raczej nie jest mleko modyfikowane.. boję się to podać Sebie zwłaszcza na noc... co sądzicie o tym wynalazku?

Sylwia - ja wrzucam zdjecie w swoja galerię a potem wklejam w posta kod, który jest pod tym zdjęciem.. ale z tego co pisałaś, to Tobie to nie działa.. może sporóbuj wrzucić fotkę na inny serwer i wkleić tutaj kod? nie wiem czy moge pisać tutaj o innych serwerach ale ja korzystam z imageshack często - wystarczy wpisac w google- dosyć łatwe w obsłudze winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ewluk (offline)

11-01-2011 15:38:52

Gliwice
Polly po 1.nigdy nowość na nocsmiling smiley
a poza tym ma gluten-a z tym ja jestem jeszcze ostrożna,a to mleko w składnie napewno nie jest krowie,ja daje te z hippa ryzowe i tam tez jest tak napisanesmiling smileyi mała wcina na razsmiling smiley


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Anka31 (offline)

11-01-2011 15:44:15

Kielce
Sylwuś to rzeczywiście będziesz miała "przerąbane" sad smiley smiling smiley a z Kubusia duży i śliczny chłopczyk jak śpi i tuż po kąpieli smiling smiley no i cieszę się że wreszcie możemy go zobaczyc jak już urósł i jak się zmienił smiling smiley szkoda tylko że (chyba to Ty) mamusię "aparat obciął" sad smiley Jeżeli chodzi o instrukcję dodawania fotek na forum to pod zdjęciem powiniem pokazac się kod url... trzeba go "z kopiowac" i "wkleic" na forum jako wiadomosc ale widziałam że coś te kody pod zdjęciami nie chcą się pokazywac...nie wiem czemu sad smiley

a w kieleckim też już śniegu prawie nie ma...nie wiem jak na stokach tylko a mamy ich kilka...i też brzydko bo szaro i ponuro nawet odrobiny słoneczka nie ma sad smiley ale pewnie jak wszędzie...

co do "rozmnożenia" stron to widocznie za mało ich "produkujemy" skoro nam ich właśnie dodają winking smiley no i mam nadzieję że nas z forum nie wyrzucą tongue sticking out smiley

a Alanek po 3,5 godzinach lulania zjadł zupkę i od 15-ej znowu lula smiling smiley na szczęście 'tylko" 37,1 więc stan podgorączkowy ale jednak się utrzymuje sad smiley dziąsełka wysmarowaliśmy bo zupce i znowu był wielki płacz...mój bidulek kochany płaczące dziecko

zmykam na chwilę bo muszę Julię do kina przebrac bo zarezerwowałam jej i tacie bilety na do Kinplexu na "Megamocny" na 16:45 bo Julia bardzo chciała na to pójsc smiling smiley

polly (offline)

11-01-2011 15:45:47

Szczecin
uspokoiłaś mnie Ewluk z tym mlekiem ale i tak sie wstrzymam z tym jedzonkiem smiling smiley
a czy będzie znaczna różnica w kupkach jak podam Sebuli kleik kukurydziany zamiast ryżowego? bo nie było ryżowego w sklepie i wzięłam ten kukurydziany..


[link widoczny po zalogowaniu]

anek30 (offline)

11-01-2011 16:02:20

Jelenia Góra
Witajcie kochane!!!

Ale się znów strony rozmnożyły...

Aniu cytat... po prostu... się popłakałam...

Oj ale miałam dzisiaj nockę... pierwszy raz odkąd Marcin się urodził, jestem niewyspana... wszystko zaczęło się od tego, że Marcin znów się zachłysnął... tak znów, bo nie pisałam o tym nigdy, bo nie chciałam tu smutać i sama zapomnieć o tym jak najszybciej... ale już nie dają rady... wieczorem jak leżał w łóżeczku, cofnęło mu się troszkę i oczywiście znów do nosa... ach na szczęście byłam blisko... kiedy to się skończy, ja już nie mam siły... przez to wszystko nie mogłam zasnąć... a jak w końcu poczułam się senna to Marcin zaczął płakać przez sen, ale się nie obudził... za jakieś 15 minut znowu i tym razem M musiał wstać i go wziąć, ale nie mogliśmy go uspokoić... wzięłam go do łóżka i spaliśmy pierwszy raz razem... oczywiście ja jestem cała połamana i nie wyspana... dziś w dzień też podczas drzemki wybudzał się z płaczem aż dałam mu camilię i pomogło... to chyba ząbki... dziś jak oglądałam mu dziąsełka to miałam wrażenie że widziałam maleńkie pęknięcie taką jakby dziurkę w dziąsełku hmmm...

Ach no zdjęcia, co kolejne to piękniejsze... no Ari w tych spodenkach przesłodka... a Ori to mała modelka, tak fachowo pozuje do zdjęć...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.