mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

Zanetka (offline)

23-01-2010 10:24:14

Stargard
Witaj Ola!Witajcie Sierpniówki!
Ja co prawda jestem z Kwietniówek,ale wpadłam na chwilę,żeby się z Wami przywitać i życzyć wszystkiego dobrego i owocnego pisania,na pewno Wam to forum wypełni czas i skróci oczekiwania na Wasze maleństwa:-)pozdrawiam.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

lady_blue (offline)

23-01-2010 11:22:03

Południowa Wielkopolska
Zanetka dziękuje za życzenia grinning smiley

i witam nowe koleżanki grinning smiley

dlaczego tak mało piszecie? pisać jak sie czujecie! bo ja dziś w krateczke sad smiley raz super, a za chwilke mam malutkie mdłości - dobrze, ze nie wymiotuję, ale jednak mnie to męczy - maleństwo daje mi troche popalic



też mam problem ze spaniem, choć śpię na boku - lekarz mówił, że najlepiej gdybym spała na lewym (mam macicę przesuniętą w lewą stronę), ale ta pozycja mne męczy, wiec śpię na prawym i jest ok

szpitala jeszcze nie mam wybranego, ale prawdopodobnie będzie to Klinika na Polnej w Poznaniu - chyba, że nie zdąże dojechać grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

moje aniołki [*][*]


[ebobas.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-23 11:27 przez lady_blue.

polly (offline)

23-01-2010 11:58:17

Szczecin
chciałabym urodzić w wodzie!


[link widoczny po zalogowaniu]

lady_moto (offline)

23-01-2010 12:25:28

Gdańsk
POLLY - ja tez o tym myslalam ! ale jeszcze sie nie orientowalam w opcjach. Bede rodzic w Wielkiej Brytanii i szczerze mowiac nie wiem jakie tam maja warunki porodu w wodzie i ile to kosztuje. Ale zawsze taka forma porodu bardzo mnie interesowala i jakos jestem do tego przekonana smiling smiley Takie to jest naturalne i mile dla dzidzi......

LADY BLUE - ja tez mam klopoty ze spaniem. U mnie nie wynika to z tego,ze nie moge spac ma brzuchu (bo ja i tak zawsze spalam na boku albo na plecach) , ale ogolnie budze sie po 100 razy w ciagu nocy. Jakas taka pobudzona jestem....

Ogolnie dzis mam kolejny ranek bez wiekszych mdlosci. Cieszy mnie to okrutnie smiling smiley Nie ma to jak sobie zjesc sniadanko, ktore smakuje. Wczoraj wieczorem tez sie dobrze czulam i nawet pojechalam do mojej kolezanki na noc. Och bedzie mi brakowalo tych studenckich babskich wieczorow. Wszystkie kolezanki siedzialy przy winku a ja poilam sie sokiem z marchwi. Ale nawet mi to nie przeszkadzalo. Na srodku stolu lezaly pierwsze zdjecia mojej fasolki i co chwile ktos je ogladal i komentowal. A mnie rozpierala duma! Nic w zyciu nie zastapi uczuc matki.....to jest niesamowite smiling smiley

Milego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

23-01-2010 12:43:39

Stargard
lady_moto!Ja też chcę rodzić w wodzie i też w Wielkiej Brytanii,poród w wodzie darmowy tylko musi byc wszystko z ciaza w porzadku i musi byc wanna do porodu wolna,moja kolezanka tez tu tak rodzila w Londynie i jest bardzo zadowolona z tego typu porodu.Ja razie też jestem za ta opcja.
Pociesze Was ja do 16 tyg.mialam mdłości i wymioty i omdlenia,teraz czuje sie ok i moj mały rośnie jak szalony.
polly!Polecam poród w wodzie z opinii nie z doswiadczenia.
Aha jesli macie czas to polecam szkoly rodzenia,super sprawa,sporo można sie tam dowiedziec.
Pozdrawiam i uciekam.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

Olka (offline)

23-01-2010 14:15:24

Stargard Szczecinski
Ja niestety poród w Londynie choć cały czas mi chodzi po głowie żeby uciec do Polski na ten czas, jeszcze nie zdecydowałam do końca, opinie o tutejszej opiece są bardzo różne.

lady_moto (offline)

23-01-2010 17:59:24

Gdańsk
Olka - czemu niestety w Londynie? Ja właśnie cieszę się,że w Anglii będę mogła rodzić! Moje koleżanki, które tam zostały i rodziły, były bardzo zadowolone zarówno z opieki lekarskiej jak i warunków szpitalnych. Dostajesz swój pokój, gdzie Twój partner i/lub rodzice mogą z Tobą siedzieć...Ogólnie bomba smiling smiley Ja tam bym się nie zastanawiała....ale to już kwestia osobistych preferencji. Najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła i miała komfort psychiczny. U mnie sprawa wygląda tak,że tata fasolki jest anglikiem i rodzenie w Polsce byłoby dość skomplikowane ze względu na barierę językową. Nie wyobrażam sobie tłumaczyć mu wszystkiego co się dzieje, rodząc w tym samym czasie tongue sticking out smiley

Sierpniówki dziś cały dzień bez mdłości! Nawet w nagrodę pozwoliłam sobie na kawałek ciasta.....mniam mniam smiling smiley Mam w sobie tyyyyle pozytywnej energii, że szok! Aż mi się skakać chce! wysoooko!!!!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Olka (offline)

23-01-2010 21:06:38

Stargard Szczecinski
Lady_Moto no właśnie mój problem polega na tym że jakoś nie mam przekonania do tej opieki tutaj. Ale są to tylko opinie innych ludzi, nie z własnego doświadczenia dlatego nie wiem na co się decydować. Jaki szpital wybrałaś?

Amisia (offline)

24-01-2010 02:56:35

Poznan/Ballarat
Witam nowe sierpnióweczki!!
Lady-Blue - najprawdopodobniej się miniemy na tej Polnej!!! Mam termin 3 tygodnie po Tobie. A z której części południowej Wlkp jesteś? Ja pochodzę z Leszna. A teraz mieszkam pod Poznaniem. Znaczy się jak wrócimy z Australii, to będziemy znowu mieszkać po Poznaniem.
Co do zagranicznej służby zdrowia - to powiem, że jestem bardzo szczęśliwa, że wracam do Polski i tam urodzę. Na innym forum nasłuchałam się jeszcze o opiece w Anglii i Szwecji. Dziewczyny przyjeżdżają do Polski, żeby zobaczyć, czy z dzidzią jest wszystko OK!!! Nie dziwię się, bo ja bym też nie wytrzymała bazując tylko na spotkaniach z położną. Tutaj chodzę jak na szpilkach - bo do innego lekarza chodzi się na USG, ktory w czasie badania nic mi nie powiedział tylko marudził. A lekarka rodzinna poza uśmiechami nie miała mi nic do zaoferowania.! No i co ona ma mi wielce powiedzieć na podstawie wydruku z cyferkami od innego lekarza? Także pomimo tego całego NFZ uważam, że w Polsce nie jest aż tak źle.
Mi też pomału już mdłości przechodzą. Czasem jeszcze mnie brzuch pobolewa. Ale niestety budzę się po 2-3 razy w nocy na siusiu, a potem nie mogę zasnąć!!! Nocne czuwanie jest włączone.
Ściskam Was mocno!!


[link widoczny po zalogowaniu]

polly (offline)

24-01-2010 11:08:28

Szczecin
ja zawsze czesto chodziłam do toalety ale teraz to 5 x w nocy minimum winking smiley
a mdłości coraz rzadziej, jednak brzuszek pod wieczór lubi poboleć jeszcze. ale już czuję że bedzie tylko lepiej winking smiley
trzymajcie sie cieplo!!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546440, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.