apteczka nad morze (wyjazd z 4 latkiem)

Wysłane przez multiwita 

multiwita (offline)

07-07-2016 14:02:10

Chabie
Drogie mamy,

Mam do Was pytanie o przygotowanie się do wyjazdu z dzieckiem. Synek ma 4 latka. Generalnie mało choruje, ale wiecie, jak to jest z wyjazdami. Troche przeżywam, bo w tym roku jadę bez męża i cała opieka spada na mnie. Synek ma 4 latka, co spakować do Jego apteczki. Z góry dziękuję za pomoc

krzaki (offline)

11-07-2016 11:52:00

Tez wyznaje Zasadę przezorny zawsze…, więc walizki na wakacje sa ogromne, bo lepiej mieć smiling smiley W apteczce to podstawowe leki, coś na żołądek, plastry, wodę. My zabieramy też syrop na bazie bzu czarnego sinudafen, córka ma problemy z zatokami. Obowiązkowo cos na gorączkę. Tak naprawdę to tylko podstawy trzeba zabrać, jeśli odpukać sie dziecko rozchoruje to lekarz i powrót do domku. Powodzenia

mamas (offline)

22-09-2016 12:33:47

Józefów
ja zawsze zabieram tylko podstawowe leki: przeciwgorączkowe, na biegunkę, dicopeg junior na zaparcia, a i dla siebie przeciwalergiczne żeby nie szukać potem jak mnie jakieś kichanie złapie

Laseczka55 (offline)

19-11-2016 11:44:15

Wioska
u mnie to same ziołowe leki są w apteczce. Dicotuss na kaszel, cukierki do ssania, aerozole, tabletki przeciwbólowe i woda utleniona.

kingii (offline)

02-08-2018 13:43:18

My w apteczce wakacyjnej mieliśmy leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, plastry, wodę utlenioną, tabletki na gardło oraz spray do nosa. Także wzięłam kremy do opalania, po opalaniu i spray przeciw komarom i kleszczom. Wszystkie produkty zamawiałam przez internet, w aptece Melissa, bo tam za te wszystkie leki i kosmetyki zapłaciłam dużo mniej, niż gdybym miała stacjonarnie kupować.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.