Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

wswp (offline)

14-07-2013 21:13:36

katka- alez Kubus już duży, niemożliwe jak to zleciało... Widzisz to bracia się charakterami równoważąsmiling smiley

U nas ok. od września Jula idzie do przedszkola na 8h, i już nie może się doczekać, chodzi podjarana ze będzie prawdziwym przedszkolakiemsmiling smiley
Mała gaduła z niej, potrafi ludzi na ulicy zaczepić i zacząć jakąś gadkę. Oststnio zaczęła szlifować "sz", "cz" itp., wiec gada już jak stara. I ma dryg do angielskiego kilka razy usłyszy jakąś piosenke i zaraz ja śpiewa, alfabetu po polsku nie zna ale po angielsku taktongue sticking out smiley i liczy tez po ang do 10. Wogle czasem rzuci takim hasłem ze szoku jestem,-dlatego fajny jest ten wiek bo tak dzieci potrafią szczerze coś dowalić.. Z jedzeniem bywa ciężko, ale jak ma dobry dzień to nadrabia. ciekawe jak to w przedszkolu będzie.
plany wakacyjne to w tym roku jeziorko , ale za rok to nie odpuszczę Chorwacji...

Do mnie odezwali się ze s"starej" pracy, na razie dorywczo, ale chciałabym żeby rozwinęło się na dłużej...

Jak tam na fejsie was znaleźć? podłączyłam się pod profil M.,Chociaż wolalabym pisać tutaj,ale tam czasem jakas fote tam wstawie,-wiec możliwie i tu i tu będę wpadac.


[link widoczny po zalogowaniu]

milka (offline)

23-07-2013 09:28:40

Hej dziewczyny !!!! Pamiętacie mnie? Dawno tu nie zaglądałam,a dziś z ciekawości mówie sobie "a luknę tylko". A tu proszę. Nadal skrobiecie na forum smiling smiley



/035/035203970.png?4794[/img] [/url]

[link widoczny po zalogowaniu]

katka (offline)

26-07-2013 15:37:18

Pewnie, ze pamietamy. A moze chcialabys czasem cos skrobnac do nas na fb w zamknietej grupie, gdzie nikt spoza nie widzi zdjec czy wpisow? Napisz co u Was? A moze rodzinka juz wieksza? Mala chodzi do przedszkola, czy jak tam, jest odwazna i rozgadana czy skryta?? Pisz co chcesz i moze jakies aktualne foto... Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

milka (offline)

02-11-2013 22:39:38

A jak was znakeźć? Co wpisać?



/035/035203970.png?4794[/img] [/url]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.