Czerwcowe mamusie (2010) ciąża

Wysłane przez neff 

haniaagata (offline)

08-04-2013 23:23:01

Dziewczyny jakaś mobilizacja, apel do tych co nie mają profilu załóżcie tylko taki na potrzeby grona smiling smiley


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

Justysia84 (offline)

09-04-2013 23:00:04

Haniu a jak Was wyszukiwać? Bo ja profil mam ale nie wiem gdzie szukać bo niewiele korzystam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

katka (offline)

15-04-2013 12:17:06

Justysia ja Ci w czwartek wyslalam zaproszenie do grupy i pisze, ze juz w niej jestes! Na swojej stronie glownej powinny Ci sie wyswietlac nasze wpisy i komenty, ale tylko Ty je widzisz, wystarczy ze tez cos dopiszesz do naszych watkow, lub klikniesz na nazwe i wpiszesz swoj post. Daj znac jak po dzisiejszym? Mial zabieg? Zdrowka i czekamy na wiesci!


[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

17-05-2013 01:00:04

Dziewczyny zgłaszajcie się do mnie grupa się sprawdzila i jest super lepiej niż tu smiling smiley Mamy kontakt prawie codzienny smiling smiley


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

katka (offline)

28-05-2013 09:02:16

Vilemko sto lat dla Twojego 3-latka!!! Fajnie jakbys dolaczyla do nas na fb i napisala co tam u drugiego maluszka.
Wswp jak koniecznie nie chcesz fb to chociaz tutaj czasem cos napisz, na pewno odpiszemy, a jestem ciekawa co u Was.
To samo Ulala i Marrina! Pozdrowionka!


[link widoczny po zalogowaniu]

Vilemko (offline)

29-05-2013 09:55:27

Sosnowiec
Katka dziękuje bardzo no już mu 3 latka strzeliłysmiling smiley też jestem ciekawa co u Ciebie i Twoich maluchów
no chciałąbym do Was dołączyć ale nie wiem jak Was tam znaleść, pisałam do Hani ale mi jeszcze nie odpisała, nie wiem może nie chce żebym się przyłączyła smiling smiley smiling smiley
Haniu dla Mikołajka też sto lat bo oni z Matim mają dzień po dniu
Katka jak możesz to daj mi jakieś namiary albo napisz na pocztę to ci napiszę jak się nazywam i mnie dodasz smiling smiley
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

04-07-2013 10:19:27

Czesc dziewczyny smiling smiley

Pamietacie mnie ? smiling smiley




wswp (offline)

09-07-2013 08:49:53

hej, weszłam z ciekawości czy to forum jeszcze zyje... a tu proszęsmiling smiley
Co tam u was dziewczynki?
wpadne później cos skrobnac


[link widoczny po zalogowaniu]

katka (offline)

10-07-2013 22:03:05

Hej dziewczyny. Jasne ze pamietamy i ze tak powiem tesknimy za wiesciami od Was.
Bylam tu ostatnio i nie bylo zadnego wpisu co mnie zasmucilo, bo z tymi zrzeszonymi na fb mamy staly kontakt. Jesli nie chcecie tam sie zapisac to chociaz tutaj wklejcie foty, napiszcie co u Waszych maluszkow. Czy jakies przedszkola, czy jakas Mensa czeka na Julcie, bo ona to chodzaca encyklopedia od malego byla i w ogole wszystko co chcecie piszcie. Ja poki co walcze z niesmialoscia M. Jak juz chwile gdzies jest to ok, ale najlepiej wszedzie chodzilby z rodzicami... Dlatego drugiego koniecznie chcialam miec (odwaznego) lwa, no i mam. Kubus juz dosc duzo mowi, chodzi majac 10 m-cy, teraz to prawie biega, z dnia na dzien coraz szybciej. Jest bardzo wesoly, choc raz w nocy w 99% przypadkow sie obudzi na picie, bo dalej jest na piersi. Jutro maz ma wolne to pojedziemy na lokomotywy, zakupy, do parku, nad jezioro itp. A jakie macie plany wakacyjne? Piszcie i wstawiajcie fotki. POZDRAWIAM


[link widoczny po zalogowaniu]

katka (offline)

10-07-2013 22:14:19

To ja zaczne... Kubuś. Marcinka jutro wstawię...






[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.