MAMUŚKI PO 30!

Wysłane przez kropenia 

stepienm (offline)

17-12-2011 21:42:12

Wólka Chrapanowska
:dzwonki:Witam ! Ja tez jestem mamą po 30. Mam 34 lata i prawie 14 miesięczną córeczkę Natalkę.
:choinka::prezenty::dzwonki:

JolciaKKK (offline)

05-01-2012 20:02:27

Grójec
Hej mamusie.
Mam 32 lata i jedną córeczke a drugą pociechę w drodze - witam serdecznie i mam nadzieje że coś się ruszy bo miło czasami wyżalić się komuś kto nie zna historii sprzed 50 lat i podobnie postrzega świat uśmiech


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

06-01-2012 09:53:02

Kanada
JolciaKKK- witajwinking smiley widze sporą różnice w pociechach bedziesz miała, specjalnie czekaliście? ostały Ci się ubranka? ja mam 2 a myślimy o 3 i własnie nei wiem trzymac ubranka czy nie confused smiley ps i widze ze jesteś rówieśniczką moją winking smiley tzn za 18 dni bedewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

KasiaRPA (offline)

06-01-2012 15:17:14

Durban RPA
Hej Mamusie winking smiley
Ja tez po 30ste co prawda kilka miesiecy ale juz jest winking smiley
Jestem Mamusia 2 cudownych mauluchow synek Ayden ma 5.5 latek a coreczka Skye 7 miesiecy
Mieszkam w RPA do 2.5 lat wczesniej UK 10 lat a pochodze z Olsztyna
Czytam o tych waszych cesarkach ja mialam 2 naturalne porody z synkiem w UK 26 godzin skonczylo sie znieczueniem w kregoslup,a z coreczka juz tu w RPA 6 godzin bez zadnego znieczulenia I bylismy juz w domku 2 godziny po porodzie winking smiley
Pozdrowionka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-06 15:55 przez KasiaRPA.

pasia24 (offline)

06-01-2012 18:39:03

Kanada
Kasia- witaj winking smiley wo 2 godz po porodzie - no marzenie kazdej mamy być tak szybciutko w domu i wśród swoich winking smiley świetna sprawa! no ale poród 26h matkozaskoczony dlatego od razu wolelismy 2 razy ccwinking smiley 15 min i maluch jest na zwenątrz, a za 2 razem 45 min i wszystko ok


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

JolciaKKK (offline)

08-01-2012 08:30:02

Grójec
pasia - jakoś niekoniecznie specjalnie czekaliśmy- ale to dłuuga historia. A ubranka niedawno wylądowały na śmietniku. Trzymałam je w piwnicy i zawilgotniały - zresztą po tylu latach to pewnie i tak byłabym zmuszona zmienic garderobę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

12-01-2012 20:45:51

Kanada
Jolcia - no to przezywasz II raz kupowanie ubranek winking smiley) jak miałam sporo po starszej wiec juz tej radości nei było tak dużej, choć teraz wiekszość im obu kupuje i to nowa radość - kupować TO SAMO winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dziodzit (offline)

06-03-2012 15:28:38

Brańszczyk
Hej dziewczyny.

Postanowiłam zerknąć jak żyje ten wątek na którym kiedyś było tłoczno i gwarno, na którym ja też kiedyś pisałam. Fajnie, ze odżywa na nowo. smiling smiley

Patimati (offline)

12-04-2012 19:39:04

Nowe Miasto Lubawskie
No, to znalazłam Mamuśki, które są w moim wiekusmiling smiley)))radość
Jestem mamą dwójki chłopców w wieku 11 i 7 latsmiling smiley Mam 33 latasmiling smiley))


Pati.

pasia24 (offline)

15-04-2012 08:05:18

Kanada
witam dzis w deszczowy poranek a ja od 6,40 na nogach ;/
Monia- choc nie lubie i boje sie jak 2 ludzi sie rozstaje, jednak super ze I M zniknął z Twojego zycia i mało tego pojawił sie II który jest Twym wsparciemwinking smiley) no i jest Wasz owoc miłości superwinking smiley)
dziodzit- napisz wiecej to napewno ozyje winking smiley))
a ja jestem po 30 1,5 rokuwinking smiley) a obecnie przyjechałam na stare smieci pod dom tesciowejwinking smiley ale dzis po 4 dniach powrót do siebie hot smiley choc cieżko stwierdzic gdzie jest u mnie winking smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547840, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.