MAMUŚKI PO 30!

Wysłane przez kropenia 

ewela16 (offline)

25-01-2011 18:09:40

MAZURY
Dziewczyny!!!!
Spokojnie, dostało się każdej z osobna i razem, ale przeciez nie jedna wojna tu juz była i jakoś wyciszyło się i dalej było oki. Dajmy sobie kilka dni aby ochłonąc, przecież przez tyle czasu to forum dawało nam tyyyle radosci i było miejscem poniekąd intymnym dla nas. Nie psujmy tego, czyż nie szkoda?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

yorkmama (offline)

25-01-2011 18:09:46

Poznań
a i zapomniałam Orlanda jeśli nadal jest opcja rozmowy np tel. to podaj mi na priv zadzwonie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewela16 (offline)

25-01-2011 18:22:27

MAZURY
YORKMAMA całe szczęście że dzieciątko ma się lepiejciąża, bardzo mi przykro za to co się stało i moim udziałem na tym forum, nie chciałabym abyś całkowicie rezygnowała z odwiedzania nas(o ile oczywiście jeszcze któraś zechce tu pisac). Myślę że jest to w pewnym sensie nauczka dla nas wszystkich, że pisanie to nie to samo co rozmowa, bo nie widac emocji i gestykulacji i reakcji. Na słowa trzeba bardzo uważac bo nieświadomie można zranic kogoś. Jak widac człowiek to takie zwierzę co się uczy całe życieżartowniś

dbaj o siebie i to bardzo, chociaż wyobrażam sobie jakie to trudne przy dwóch chłopcach. I tak skrycie myślę że nosisz pod sercem córeczkę, bo my kobiety silne jesteśmy i uparte.buziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewela16 (offline)

25-01-2011 18:40:53

MAZURY
ALMA I WSZYSTKIE INNE CHCĄCE ZAMKNĄC ROZDZIAŁ-" MAMUŚKI PO 30T-CE" uspokójmy emocje i wyciszmy się:whipping: , czas zabliźnia rany. powoli wrócmy do naszej codzienności tu na forum i nie wracajmy już do tych wczorajszych wydarzeń. Nawet w najlepszej rodzinie zdarza się wojna czasami przez przypadek:harm_wit_mom:
Tak więc mam nadzieję że od jutra zaczynamy dzień z uśmiechem i miłym słowemżartowniś


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

orlanda (offline)

25-01-2011 18:52:41

Gdańsk
Ewela - masz rację, masz wielką rację. TYlko, że pomysł stworzenia prywatnego wątku nie jest tak naprawdę czymś nowym. Jakaś myśl o tym byla od dawna. chyba brakowało tylko pretekstu...

Dusia79 (offline)

25-01-2011 21:01:06

Witam!!!! czytam i czytam i....

1. W 150% rozumiem posta Orlandy!!!! Myśmy przez długi czas starali się o adopcję, znamy to od tej drugiej strony.
2. Gdyby wtedy ktoś nas uświadomił że jest inne wyjście niż "oficjalna metoda" posiadania maleństwa - ani przez moment nie wachałabym się- bez względu na koszty.
3. Yorkmama całym serduchem jestem z Tobą - bo kochasz i to jest najważniejsze.

Nasuneła mi się jedna myśl - Yorkmama i Orlanda naprawdę mogły byście się zaprzyjaźniń i być po tej samej "stronie" barykady. Obie kochacie i chcecie/dajecie duże pokłady miłości.

Orlanda Szanuję Cię za szczerość i dociekliwość.

Yorkmama Twoi sznowie maj sycyđcie, e maja takich rodyicw.

Iza Przykro mi z powodu papugii...

dk_kubas (offline)

25-01-2011 21:04:01

Najpierw chciałam wyrazić swoją radość z powodu, iż z dzieciątkiem Yorkmamy wszystko dobrze. I ja dołączę się do słów, cobyś jednak wpadała do nas czasami. Wyszło, jak wyszło, no ale w życiu często zdarzają się konflikty, jednak mam nadzieję, że wyjaśnicie, a przede wszystkim wybaczycie sobie wszystko z Orlandą Wiem, że teraz czujesz się zrażona, zraniona i rozumiem, że nie chcesz się tu udzielać, ale jeżeli przyjdzie Ci kiedyś ochota, wpadaj to do nas. Poznasz nas bliżej i może zasiedlisz się tutaj na stałe, tak jak my.

Dziewczyny, które chcą wysiąść z trzydziestkowego pociągu, proszę, nie uciekajcie. Jestem z Wami od niedawna, ale widziałam, że rozumiemy się. Fajnie było sobie tak poczytać o postępach Waszych maluszków, pochwalić swoimi. Mogłyśmy się wspierać, ale i żalić. Chociaż różnie bywało.
Dorota Ja widziałam, że broniłaś naszego wątku. Dobrze postąpiłaś. Lipcowe mamuśki zaczęły nas oskarżać, obwiniać. Rozumiem, że broniły YM, ale żeby wyzywać nas od Sz**t itp. to już przesada. I brawa dla Ciebie, że jako jedna z nielicznych odezwałaś się tam. Ja moge tutaj przyznać. Widziałam to, ale tylko z ukrycia obserwowałam co się dzieje. Po prostu podkuliłam ogon

I tak jak mówi ewela nie jedna wojna tu już była, i na pewno nie jedna jeszcze będzie, ale czemu się poddawać? Życie niestety polega na takich małych wojnach m.in. i na pewno zadna z Was nie mogłaby powiedzieć, ze jej zycie zawsze było spokojne, bez kłótni. Na pewno każda cos takiego przezyła, ale czy poddała się? Ja apeluję do niepoddawania się i do pozostania nadal jedną wielką rodzinką MAMUSIEK PO 3O! Tyle czasu trwa już to forum, więc dlaczego mamy z niego rezygnować. Pokażmy dziewczyny, że jesteśmy BABAMI Z JAJAMI i nie z takimi problemami potrafimy sobie poradzić.

Więcej grzechów nie pamietam. AMEN.


Dorota

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

orlanda (offline)

25-01-2011 21:29:53

Gdańsk
pomysł założenia wątku prywatnego nie zrodził się w wyniku zaistniałej sytuacji. To pomysł, który się gdzieś tam rodził w głowach. W mojej m.in z tego powodu, że wiem iż byłyśmy podczytywane przez osoby całkowicie z zewnątrz.

nie o to chodzi, ze miały jakieś złe zamiary. Pewnie wiodła ich ciekawość. Oczywiście wątki na forum są wolne dla każdego, w końcu nie trafiłabym tutaj, ani wiele, wiele z nas.

Z drugiej jednak strony stworzył się wątek mocno już ze sobą zżyty. znamy się z różnych stron naszych charakterów, zainteresowań, problemów. zdarzają się dość osobiste przemyślenia, zwierzenia - pytanie czy nie bezpieczniej byłoby się nimi dzielić na zamkniętym wątku i z poczuciem całkowitego bezpieczeństwa pisać do siebie?

Wątek zamknięty nie oznacza, że tylko my i nikt inny. Istnieje możliwość przyjęcia w szeregi wątku osób z zewnątrz przy zgodzie moderatora. wiemy jakie jesteśmy i wiemy czego oczekujemy.

Mój konflikt z YM, incydent z lipcówkami to nie powód tak naprawdę założenia prywatnego forum, to był tylko i wyłącznie pretekst to przedsięwzięcia bardziej realnych kroków.

Ja osobiście bardzo chciałabym, abyśmy się tam znalazły wszystkie bez wyjątku. Zapraszam z całego serca - natomiast decyzję pozostawiam Wam wszystkim.

dorota74 (offline)

25-01-2011 22:11:48

Mazowsze
Orlanda-popieram co do prywatnego wątku; więc jeśli ma któraś coś na oku,dajcie znać na priv.A wtedy zaczniemy działać.

kaoma2 (offline)

25-01-2011 23:29:45

Tajemnica:))
Hej dziewczyny!!!smiling smiley)

Yorkmama, cieszę się , że u Ciebie ok! smiling smiley

Dziewczyny mi to obojętne, czy tu czy na nowym forum, najważniejsze, żeby z Wamismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.