MAMUŚKI PO 30!

Wysłane przez kropenia 

izka31 (offline)

25-03-2010 08:49:12

Łódź
Witam się i ja z nad wypitej do połowy kawusismiling smiley i miłego dnia wszystkim życzę póki cosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

kargab (offline)

25-03-2010 09:02:24

Śląsk
witam i ja z kawusia,póki marudek sie chwilke bawi,a zaraz idzie spać
a najgorsze w tym jest to,że tych kredytów nabrała na prawie 40tys. a nic nie kupiła wiec wogóle wszyscy jestesmy z szokowani na co ona te pieniadze wydaje i nie jest to jeden kredyt a kilka,teraz czekamy az ja wypuszcza z tego szpitala i bedzie musiała sama to jakos pozałatwiac niestety bo my nie mamy uprawnien w bankach to raz,a drugie nas nie stac na spłate jej długów,sami mamy kredyty bo mieszkanie trzeba było kupic i nadal spałacamy i dzieciaczki sa
ale to jej nie pierwszy taki numer i pewno nie ostatnio,ona wogóle nie powinna miec pieniedzy bo nie umie ani oszczędzac ani opłacac rachunków
ale dosyc smecenia
wiosna jest piekna na polku,dzisiaj tak ciepło,a my w domku
jutrpo napewno na spacerek juz wyjdziemy bo mamy isc do kontroli
miłego dnia



[link widoczny po zalogowaniu]

Alma (offline)

25-03-2010 10:49:26

Witamsmiling smiley Ale żeście nasmarowały kobitki, no no!
Ja już dawno po kawusi, teraz dopijam herbatkę czerwoną. Mój łobuziak, o dziwo już śpiwielkie oczy wstał koło 6.00 moi rodzice dziś jechali do Poznania na pogrzeb od taty strony jakiegoś wujka (na oczy go nie widziałam w życiu, a miał już 102 lata, więc pora na niego przyszła). Ja dziś sama z Miłkiem w domku i cieszy mnie to bardzo! Po śniadaniu Młodego ubrałam i wyekspediowałam na podwórko, drzwi otwarte zostawiłam, to miałam go pod kontrolą a sama się wzięłam za sprzątanie mieszkania. Wczoraj tato kupił pół świni i porcjował mięso, robił smalec do późnego wieczora, dziś trzeba było to posprzątać. Ja powiem wam szczerze, lubię sprzątać, ale jak mam spokój i nikt mi gitary nie zawraca, nie kręci sie pod nogami. tak więc jak rodzice pojechali, ja wpadłam w szał sprzątania.
A wczoraj na wieczór to padłam jak kawka... byłam tak zmęczona jak koń po westernie! Oczywiście durnowata, musiałam znów się narobićwinking smiley Przed domem, od strony ulicy ogródek odchwaszczałam, a zarosło tam masakrycznie, chyba z 2 lata nikt tam nic nie robił, bo moja mama siły nie ma, a bracia w nosie mają. A to wstyd, od strony ulicy taki ogródek zachwaszczony, więc się wzięłam, roże przycinałam, stare zeschnięte krzaki powykopywałam, pozgrabiałam te chaszcze, a na wieczór to rąk nie czułam, aż mi się odciski od grabi porobiły... Sama na siebie zła byłam, że tak zapierniczam, ale jak ja się juz za coś wezmę to muszę zrobić to porządnie i do końca...
Teraz Młody śpi, ja kończę herbatkę, ogarnę siebie, umyję jeszcze podlogę w kuchni i odpuszczam... Jak Miłek wstanie pójdziemy na spacereksmiling smiley

Iwka, witaj i się rozgość u nassmiling smiley tu spory ruch, czasami nadążyć nie możnawinking smiley

Kargab, normalnie brak mi słów na to twoją teściowąangry smiley trzymaj się dzielnie i masz rację, wy macie swoje życie, kredyt mieszkaniowy, dzieci, a teściowa dorosła kobieta niech sama odpowiada za swoje długi!

Orlanda, masz rację, moi bracia właśnie tak reagują... chyba masz rację, nie będę się nimi przejmować, chociaż czasami szlag mnie trafia, jak ja, czy mama coś robimy, a jeden z drugim siedzą hrabiowie i doopy nie ruszą!wariat A o specyfik na paznokcie to ja pytałam, dzieki za infosmiling smiley Życzę udanego szkolenia! No i super, że rodzinka tak fajnie przyjęła waszą decyzję o adopcji, będziecie mieli wsparcie w oczekiwaniu na wasze maleństwo!

Mamuna, właśnie, jaki ty zeszyt i po co przepisujesz? Ja podobnie, uważam, że Adaś z tego co piszesz, jest zdrowo rozwijającym się chłopcem, ale skoro dostaliście skierowanie to warto skorzystać, zaszkodzić raczej nie zaszkodzi a może pomoże i wyjaśni tobie parę rzeczy. Myślę, że jak Adaś się rozgada, to zatęsknisz za tymi chwilami kiedy mało mówiłwinking smiley

Iza, ja już w Żaganiu nie mieszkam, jak byś chciała nowy adres, to n a priva albo maila daj znać. Mieszkamy teraz w Żarach u rodziców. Wyobrażam sobie zaskoczenie Szymka jak zobaczył tyle dzieciwinking smiley My też czasami koło przedszkola chodzimy i jak Miłek widzi dzieci bawiące się na podwórku przedszkolnym, to już by do nich leciałwinking smiley

Dusia, powodzenia w dalszym ciągu remontuwinking smiley

Kociczka, co tam okna, najważniejsze piękne chwile z córcią na dworze, to są sprawy o wiele ważniejsze, niż jakieś tam oknawinking smiley No i super, że buciki się córci podobają i nie uwierają. Co do szpilek ja też uwielbiam, ale rzadko noszę, gdyż przy Miłku raczej jest to nie możliwe, a i do auta wolę mieć płaskie buty bo wygodniej mi się prowadzi. Faktem też jest, że nogi mi sie już odzwyczaiły od szpilek i po prostu ja cenię sobie wygodęwinking smiley

Ela, zapracowana kobitko, trochę przystopuj, bo dziecię twoje też będzie takie szalone i rozganiane, że później za nim nie nadążyszwinking smiley

Wiecie co tyle nas już na tym naszym wątku, że aby napisać posta i do każdej z osobna choć kilka słów, to trzeba się nieźle nagimnastykować i mieć pamięć dobrą, albo zaglądać do góry, co to której się odpisać chciałowinking smiley Ale fajnie, że jest nas coraz więcej, ach, gdyby tak się kiedyś udało w realu spotkanie zrobićsmiling smiley

kociczka (offline)

25-03-2010 12:56:59

Lörrach
Witam laseczki!!!

Ja juz kilka okien umylam.Teraz krotka przerwa na kawusie.Wiec sie witam z wami!!!
Potem spacerek z Michele ,moze dzis bede uczyc jazy na rowerku!!!Musze kupic kartki na swieta i wyslac!!!

Mamuna -To super ,ze twoje auto dziala jak burza.Udanej wizyty u psychologa!!!I co z tym zeszytem ze przepisujesz???Co za malo masz obowiazkow hi hismiling smiley..........


Karb-Aby na kontroli wreszcie bylo juz ok!!!Poprost Twoja tesciowa brala ile sie ,jak dawali kase to czemu nie brac!!Totalna bezmyslnosc!!!

Alma-A gdzie leza Zary???Bo mam znajomych ktorzy mieszkaja w Zorach!!!Tez jestem zdania ze chwile z Michele sa wazniejsze!!!Jak tam czyste
okna!!!Uwazam ze Twoj pomysl sotkania sie tak na zywo jest superurodzinowe baloniki

DusiaUdanego remontusmiling smileymoze uda sie uwinac do swiat choc juz sa zapasem!!!


Orlanda-Spory kawalek mam do Ciebie na pyszna kawke!!!A co tam tylko 1400km.A co do mojej nogi!!!Majac 15lat zbilam sobie kosc ogonowa !!!Jechalam na wycieczke w gory!!! I Skoczylam z ciezkim plecakiem na porecz w pociagu w przedziale!!!Bol do nie wytrzymania.
Nie zglosilam tego nauczycielce bo balam sie ze wysle mnie do domu!!!Zaciskalam zeby z bolu i rozchodzilam to wyszystko!!!Jak wrocilam to nic juz mnie nie bolalo wiec do lekarza nie poszlam!!!Zaczela sie odzywac jakies 5lat temu ,moja kosc ogonowa!!!Jak duzo chodze to boli mnie noga jak sie laczy z tulowiem.A obutach na obcasach moge zapomiec bo odrazu boli.Bylam u lekarza ale on nic nie widzi.Chyba bede musial poszukac innego!!!Bo jak zacznie bolic -to boli jak leze ,chodze i siedze!!!To tyle co do mojej nogi.........
Milego dzionka

Dusia79 (offline)

25-03-2010 14:46:56

Dziewczyny!!!! Ogłaszam koniec remontu radość i początek sprzątania :confused:. Zdjęcia dam jak tylko doprowadzę pokoje do składu i ładu. Poszło szybko i sprawnie, bo w sumie 2 pokoje robiły 4 osoby. W dodatku od rana do nocy. Jutro skoro świt zapowiedziała się przyjaciółka i chce mi pomóc w sprzątaniu. Normalnie aż mi lepiej.
Przepraszam, że jeszcze nie uda mi się każdej odpisać, ale chcę jak najwięcej zrobić - póki mały mi pozwala.
Miłego dnia dla wszystkich

izka31 (offline)

25-03-2010 18:56:56

Łódź
Hejkasmiling smiley

Jak wam dzionek zleciał babeczki? My na dwóch spacerkach byliśmy, bo pogoda fantastycznasmiling smiley A jak ciepło - myślałam, że chłodniej jest no i ciut za grubo się z Młodym ubraliśmy...smiling smiley Poza tym pojechaliśmy kupić Szymciowi półbuciki no i oczywiście nie mogłam się oprzeć i dodatkowo u kupiłam bluzę, jak już będzie ciepło i nie trzeba będzie w kurtce chodzićsmiling smiley

Dusia gratulacje!!! Superek, że już po...a sprzątanko i jeszcze z pomocą pójdzie raz, dwa...smiling smiley

Kociczka i jak, była nauka na rowerku?smiling smiley

Alma ty to jesteś niezmordowanasmiling smiley Mam nadzieję, ze oprócz mycia podłogi już nic nie pieliłaś, nie sprzątałąś i dałaś sobie troszkę luzusmiling smiley

Kargab teściowa jest dorosła więc wiedziała w co się pakuje...więc niech wypije piwo którego nawarzyła...takie życie - life is brutalsmiling smiley

Alison. Moniczek - odmeldować się chociaż, że wszystko ok....

Idę "Fakty" obejrzeć, ciekawa jestem czy coś wiadomo w sprawie tego małego chłopca wrzuconego do stawu...przykre to strasznie echhh...mam nadzieję że znajdą się winni, którzy tak postąpili i odpowiedzą za to!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

moniczek (offline)

25-03-2010 20:27:21

Gdańsk
Dobry wieczór kochane dziewczyny...jejku ależ tu się dzieje hohoh!!No w życiu nie nadgonię w odpisywaniu zaskoczony
No u mnie nadal kibel emocjonalno-psychiczny...co zrobić.Do tego Bartek znów ma katar - ja nie wytrzymam.
Zdjęcia cudne...Dobrze że już trochę wiosnę czuć!My też dużo na spacery chodzimy.Nie wiem jeszcze jak rozwiążą się moje sprawy - czekam....mam nadzieję że nie będzie bardzo strasznie bo znowu w depresję wpadnę...a ciężko mi potem się wykaraskać - już raz to przerabiałam.życzę dobrej nocki...

A przy okazji bo nie wiem kiedy zajrzę : ZDROWYCH SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO.DUŻO ZDROWIA,RADOŚCI I BŁOGOSŁAWIEŃSTW BOŻYCH

buziaki smiling bouncing smiley

Jeszcze się pochwalę że mój smyk już siedzi (prawie ;-) )







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-25 20:35 przez moniczek.

mamuna (offline)

25-03-2010 21:05:27

Witajcie dziewczynkismiling smiley
Po wizycie u psychologa jestem podbudowanasmiling smiley Bardzo miła pani nie stwierdziła żadnych opóźnień ani odchybień od normy, poza tym, że nie mówigrinning smileygrinning smiley Adaś ładnie współpracował, nawet kolory umiał pokazać, co w domu w czasie zabawy jeszcze mu się myliwinking smiley
Drogie moje, jutro postaram się coś więcej napisać. Obiecuję. Dziś nic wiele nie zrobiłam, a jestem padnięta. Palnęłam rano, że przepisuję zeszyty, a chodziło mi o przepisywanie notatek z opuszczonych lekcjizarumieniony
Dobrej nocysmiling smiley
Ps. Ten kolega nade mną jest słodkismiling smiley Moniczek, trzymaj sięsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-25 21:07 przez mamuna.

kociczka (offline)

25-03-2010 21:05:56

Lörrach
Witam!!!

Dusia-to super ,ze bedziesz miala pomoc w sprzataniu!!!We dwie razniej i szybciej;tak wiec milego sprzataniasmiling smiley

Izka-super ze spacerki byly udane.I ze udalo Ci sie kupic polbuty Szymusiowi i bluzke.

Alma-wez juz tyle nie charuj, bo sie biedulko wykonczysz!!A Twoi bracia pewnie nawet, nie zauwazyli zmian jakie zrobilas.A Ci Twoi bracia ,nie maja jeszcze zon??

Moniczek-witam;duzo zdrowka dla Barteczka.Trzymaj siesmiling smiley!!!Udanego rozwiazania Twoich spraw
Ja wreszcie zmeczylam te okna.A tu zapowiadaj na wekeend az do poniedzialku deszczsad smiley
Nauka na rowerku pomalu idzie;moja Michele woli, jak ja mama popycha.A ona sobie tylko siedzi,tak wygodniej.
Szkoda ,ze pogoda sie popsuje. Ja i tak uwielbiam deszczowa pogode nie przeszkadza mi to wcale.
Ale moja Michele i maz nie lubia deszczu odrazu uciekaja do domu.Jak by byli z cukru i odrazu mieli sie rozpuscic.Zawsze mam nie zly ubaw z nich jak zlapie nas deszcz!!!
Okropnie boli mnie glowa i zaczal mnie brzuch tez bolec.
Wiec bede konczyc...........
Milej nocki laseczki zyczesmiling smiley

izka31 (offline)

25-03-2010 22:27:02

Łódź
Moniczek pomyślnego rozwiązania wszystkich trudnych spraw...trzymaj się kochanasmiling smiley A Bartuś cudnysmiling smiley

Kociczka witaj w klubie z bolącą głową. Też mnie pod wieczór coś zaczęła boleć...bleeeeeeeee


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547400, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.