Grudzień 2014 Najwspanialszy prezent na święta jaki można sobie wymarzyć

Wysłane przez Anetka83 

WikiGabi (offline)

16-12-2014 15:47:32

Słupsk
Witaj giankasmiling smiley ciesze się że do nas dołączyłaśsmiling smileysmiling smiley nie jestem samasmiling smiley zostałyśmy razem na placu boju, ja jutro mam ktg i wizytę więc zobaczymy jak to będzie gorące uściski dla wszystkichmały grymaśnik


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monika_mi (offline)

17-12-2014 13:50:56

Koszalin
Maggie ogromne gratulacje z okazji narodzin Hani. Wielki podziw dla Ciebie, że udało Ci się naturalnie urodzić tak duże dzieciątko, dzielna dziewczyna :-) ja miałam problem z urodzeniem mojego okruszka 2920, 52 Cm długości, więc nawet trudno sobie wyobrazić przez co przeszłaś. Ja też jeszczeobolała ale jak patrzę na mojego syneczka to dla takich chwil warto żyć.
Witaj ginka, już niedługo i Ty będziesz tulić swoje Maleństwo. Ja urodziłam w 39 +1 ale.wg terminu pierwszego usg bo tylko taki był możliwy, bałam się że urodzę po terminie ale poród zaskoczył mnie.wcześniej. :-)
Trzymam kciuki za wikigabi i ginkę już niedługo i Wy dołączycie do zmęczonych ale jakże szczęśliwych mamusiek :-) odpoczywajcie jeszcze póki możecie :-) hihi

vesnah (offline)

18-12-2014 20:33:42

Kraków
Hej Dziewczyny!

Witam nowa mamusie i gratuluję dzieciaczkow monika_mi oraz maggiemcr! W końcu się doczekałyście smiling smiley

U nas istny sajgon... mały nie daje nam żyć... mleko płynie strumieniami ale co z tego skoro malutki ma ciągle okropne bóle brzuszka i gazy ;( próbujemy wszystkiego co mozemy, wykluczamy nietolerancje laktozy i alergie pokarmowe (od dzisiaj jestem znow na samych sucharach...) i nie mamy pojecia czemu się tak męczy... ech sad smiley Ale rośnie jak na drożdżach, przez tydzien przytył pół kilograma...

Anetka83 moje też owłosione winking smiley ale ma jasne wloski, a my oboje sa dosyc ciemni winking smiley

Anetka83 (offline)

19-12-2014 09:34:52

Zielona Góra
Vesnah, moj Kubuś tez od kilku dni prezy sie i poplakuje przy tym sad smiley a u nas zaczelo sie mnirj wiecej e tym czasie co wprowadzilam wit. D
A powiedzcie mi jak u was jest z podawaniem wit. K? Ja msm strasznego cykora bo z pierwszym synkiem trafiliśmy do szpitala tak nam zaczal sie dusic po witaminie K sad smiley Kubusiowi podałam jedna kapsulke i tez mial dziwne objawy jakby cos mu zalegalo i robil odruch wymiotny i więcej mu nie dalam. Boje sie po prostu. Dzis przychodzi polozna i powiem ze chyba nie będę podawać.
A poza tym jestem szczesliwa mamusia dwóch cudownych syneczkow hehe :-)

maggiemcr (offline)

19-12-2014 09:40:29

Manchester
Hej mamusie! Jak tam u Was? My zaczynamy normalnie funkcjonować. Hanka z radością ciągnie cycusie, ale z racji, ze brałam przez pierwsze dni antybiotyk i karmiłam ja sporadycznie ( była nerwowa po karmieniu) , dopiero teraz uczymy sie byc tylko na naturalnym pokarmie. Czasem musze ja "dopoic" bo nie wystarcza jeszcze. Myśle, ze jeszcze kilka dni i będzie super. Poza tym Hania tylko je i śpismiling smiley kochana! W nocy je ok 1 i potem ok 5. Śpi do 8-9. Ideał smiling smiley coraz bardziej to macierzyństwo podoba mi sie! A oczekujące mamusie jak sie czuja? Pozdrawiamy xx


gianka (offline)

20-12-2014 10:06:15

Katowice
Witajcie. U mnie nie ma czegoś takiego jak odpoczynek. U nas w domu jest 17 miesięczne dziecko smiling smiley No a druga dzidzia wciąż się nie spieszy jakoś. No mam nadzieje że w wigilie nie wyląduje na porodówce. Nie chce żeby mąż z córcią sami na święta zostali. Teraz to już niech lepiej po świętach się urodzi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika_mi (offline)

22-12-2014 16:15:12

Koszalin
Hejka,
WikiGabi, gianka jak tam się czujecie? U mnie dobrze tylko mały ssak nie może się ode mnie odessać a smoczka nie chce, ma przy nim odruchy wymiotne. Na początku ładnie mi noce przesypiał teraz na zmiany raz ładnie.pośpi a drrugą noc najeść się nie może i co go odłożę do łóżeczka to po 5 minutach znów.się domaga, ostatnio w nocy 4 godziny spędziłam z nim na karmieniu, odkładaniu, przewijaniu, ale tak zazwyczaj to w pół godziny zje i 3 godziny pośpi, chociaż są takie dni kiedy odessać się nie chce. Poza tym jest cudowny :-)
A mamuśki jak tam u Was?
Pozdrawiam

Anetka83 (offline)

22-12-2014 17:18:13

Zielona Góra
hej, u nas starszy synek dziś temperatura, kaszel i raz wymiotował sad smiley mam nadzieje, że nic poważnego się nie rozwinie i, że malutki nie zarazi się niczym. Poza tym Kubuś grzeczny, nocki też różnie ale przeważnie co 3-4 h karmienie, przewijanie i tak godzinka przerwy w spaniu mija sad smiley ale potrafi pospać i 5-6 h w nocy smiling smiley 2 razy aż sama go dobudzałam do jedzonka smiling smiley Kurcze wczoraj strasznie swędziała mnie prawa pierś dookoła otoczki brodawki, a dziś wyskoczyło mi tam jakieś uczulenie sad smiley i swędzi. Nie wiem czym najlepiej to smarować. Poza tym Kubuś spokojny, je, śpi, kupki robi :p poobserwuje troche i znów je, śpi... :-) Pozdrawiam.

WikiGabi (offline)

23-12-2014 12:21:56

Słupsk
Witajcie kochane u nas juz Gabrysia na swieciesmiling smiley Ale to był dramat. 16 wezwaam karetkę bo czop mi odszedł bardzo żgniły i mialam słabnące ruchy+skurcze, w szpitalu natychmiast sztab lekarzy postawiony na nogi że dziecko umiera, dusi się i natycmaist esarka. Kazali mi sie przygotowac na najgorsze. sad smiley Miałam Zagrażającą zamartwicę wewnątrzmaciczna płodusad smileysad smiley Zakażenie wewnątrzmaciczne które skaziło dzieciaczka bo wody zrobiły się zgniłe i bardzo geste jak gluty. biochemia CRP była na bardzo wysokim poziomie u niej. Wczoraj dopiero wróciłysmy Przeszła szereg badań jestem wykończona psychicznie przez ten strach o nią. Appgar był 3-7-8 także nie najlepiej w pierwszej minucie.Musimy odwiedzic mnóstwo specjalistów no ale to dopiero styczen, luty. Lekarze mnie nastawili optymistycznie ze niedotlenienie nie trwało długo ale i tak boje się o funkcje mózgu, do tego badanie słuchu tez nie wyszło nam z lewym uszkiem. Ale kocham ją nad zycie cokolwiek by się nie stało jest naszym słoneczkiemsmiling smileysmiling smiley Ślicznie ssie pierś i daje pospać chociaz ja to w szpitalu wylałam litry łez i modlitwa mi nie schodziła z ust o to żeby żyła, żeby była silna i Anioł Stroż jej nie opuszczał. Kończąc powiem tak: nikt nie wie co się tak naprawdę stało ani ja ani lekarze. Kochane Życzę Wam zdrowych dzieciaczków, spokojnych radosnych świąt smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley Wracam do moich córeczek i szykowania świąt ale cały czaas pozostaje z Wami kontakcie.Pozdrawiam serdecznie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anetka83 (offline)

23-12-2014 15:44:40

Zielona Góra
Wow WikiGabi czytajac Twoj wpis az zalalam sie łzami. Zycze Twojej corci duzo duzo zdrowka. Bedzie wszystko dobrze. Trzymajcie sie. Ach ciary mam normalnie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547230, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.