Grudzień 2014 Najwspanialszy prezent na święta jaki można sobie wymarzyć

Wysłane przez Anetka83 

Anetka83 (offline)

15-08-2014 14:26:50

Zielona Góra
Szczerze to sama nie wiem na ile mi to coś dało smiling smiley ale ogólnie miło wspominam.sporo róznych wiadomosci przekazują, ale w sumie dużo jest też w gazetkach, jesli czytasz smiling smiley ucza też różnych cwiczeń, jak oddychać, choć podczas porodu sie zapomina tongue sticking out smiley były zajęcia praktyczne dla tatusiów z kapieli smiling smiley tatusiowie malowali również na naszych brzuszkach jak ich zdaniem wyglada dzidzius w brzuszku, hehe smiechu było nie mało, mój mąż namalował synka tak, ze wyszedł jakiś dinozaur ha ha w sumie fajny czas

WikiGabi (offline)

16-08-2014 21:05:26

Słupsk
Witam dziewczynkismiling smiley jak tam z humorkami u Was???? młody kozak Pytam bo ze mnie to sie jakis nerwusek zrobiłsad smiley Sama siebie drażnię, mam nadzieję że szybko miniewinking smiley pozdrawiam serdecznie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

WikiGabi (offline)

17-08-2014 21:20:11

Słupsk

iskierka81 (offline)

18-08-2014 12:55:19

Tychy
Witam Was dziewczyny :-)

Koszalin, ja też zapisałam się do szkoły rodzenia, ale u mnie zajęcia zaczynają się od września :-)

Ale cudowne uczucie, te codzienne wieczorne kopniaki :-)

WikiGabi (offline)

19-08-2014 20:25:16

Słupsk
Zgadzam się z iskierką że te kopniaczki to cudowne uczuciesmiling smiley a dzisiaj malutka daje mi popalić smiling bouncing smiley najaktywniejsza wieczoremsmiling smiley pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

dzidzia11 (offline)

19-08-2014 20:28:45

To wspaniała wiadomośc lepszego prezentu nie mogliście sobie wymarzyc. Zyczymy dużo zdrówkasmiling smiley

iskierka81 (offline)

20-08-2014 15:22:50

Tychy
WikiGabi, u mnie też malutka daje popalić od kilku dni, właśnie najbardziej aktywna jest wieczorkiem, kiedy się kładę no i sama na to czekam :-)

WikiGabi (offline)

22-08-2014 19:16:22

Słupsk
Hej dziewczynkismiling smiley jak tam Wasze brzuszki??smiling smileysmiling smiley Cisza tutaj zastaławielkie oczy " jaki tu spokój nana nic się nie dzieje nanana......"radość pozdrawiam poszłooo!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

iskierka81 (offline)

25-08-2014 15:41:20

Tychy
Hej dziewczyny,
Ja po raz setny wpatruję sie w rzeczy które kupiłam dkla swojej córeczki, staram się to opanować ale kiedy widzę te maleńkie różowe ciuszki poprostu się rozpływam :-) taka mała rzecz a cieszy :-)





[link widoczny po zalogowaniu]

Anetka83 (offline)

25-08-2014 20:34:01

Zielona Góra
Hej dziewczyny, a ja dziś wróciłam znad morza winking smiley byliśmy
Tydzień w Międzyzdrojach.
Jutro mam wizytę u ginka winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547560, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.