listopadówki 2014 smiling smiley

Wysłane przez _Zuzanna_ 

joanna25 (offline)

26-06-2015 10:51:54

hej wam winking smiley piatek piateczek jakies specjalne plany na weekend ?
dzisiaj odebralam przesylke za ksiazeczke winking smiley kosmetyki ziaja - cos dla mamy :
plyn do higieny intymnej
maslo do ciala
krem na rostepy
masc do brodawek dla karmiacej mamy
spodziewalam sie raczej kosmetykow dla malego - ale nagroda to nagroda nie ma co wybrzydzac. ciesze sie ze zostalam wyrozniona winking smiley
jestem troche wkurzona na listonosza. dwa dni temu otrzymalam tez przesylke i zostawil awizo w skrzynce tak jak tym razem. kurcze czlowiek siedzi specjalnie w domu i czeka ( spodziewalam sie jednej i drugiej ) a tu awizo w skrzynce angry smiley i trzeba leciec do punktu poczty zeby samemu sobie ja odebrac. szkoda gadac normalnie. ale jest ladna pogoda nie ma sie co denerwowac...relax winking smiley zyczymy z Igorem udanego weekendu wszystkim xxx

moniaijulka (offline)

26-06-2015 21:28:38

Nowe
Hejooo mały grymaśnik Dzisiaj byliśmy pół dnia na zakupach z Dawidem i małą a resztę popołudnia razem w domku. Serio u cb ładna pogoda? U nas leje od rana, zimno, brrr....
Ja wygrałam w pierwszym kwartale za książeczkę kosmetyki dla Julii i ci powiem, że też je wolałam niż te dla mamy tongue sticking out smiley miałam tam płyn do kąpieli, szampon, pastę do ząbków, mydełko w żelu i krem do buźki.
Oj mój listonosz też tak robił, mimo że byłam w domu zostawiał awizo, poszłam na pocztę, zrobiłam dym i teraz już zawsze sprawdza czy jestem w domu a na mieście krzyczy z daleka: "Dzień Dobry Pani Moniko!" hahaha. A ja czekam na moje zamówione rzeczy z Aliexpress: zestaw pędzli do makijażu, kolię, zegarek i czapki z Adidas, listonosz zostawił awizo dziś, jutro je odbiorę grinning smiley
A wygrałam tą lampkę z Philipsa w dyskusji na temat lęków, ciekawe jaką nam przyślą, cieszę się z tego smiling smiley
MIŁEGO WEEKENDU DZIEWCZYNY I RODZYNKU smiling smiley :*

joanna25 (offline)

27-06-2015 13:40:42

moniaijulka gratulacje wygranej lampki, mysle nad kupnem takiej dla Igora i innych rzeczy na nowe mieszkanie winking smiley bedzie mial podwojne lozeczko, mebelki. nie wiem co jeszcze to sie okaze na miejscu.
mam chwile dla siebie. babcia wziela malego na spacer. jego tatus wpadl i wypadl winking smiley wrocil z niemiec , posiedzial 3 h i wybyl na pozegnalny zjazd kolegow ze starej pracy. urzadzili sobie zjazd pontonowy potem jakies ognisko - ciekawe w jakiej formie wroci winking smiley

no a ja szukam sobie sukienek na wesela. mam dwa w sierpniu 8 a potem 15. zalozylam sobie , ze kupie dwie. jedna na jedno wesele druga na drugie i ta z pierwszego wesela bede miec na poprawiny drugiego winking smiley ciezko jest bo u nas nic nie ma w galerii . z internetu nie chce zamawiac, wole przymierzyc . potem bawic sie w odsylki, nieeee to nie dla mnie. wesela niby w sieprniu ale to miesiac chwila moment i zostane bez niczego. moze w nowym miescie cos poszukam znajde jakas perelke winking smiley nie bardzo wiem jakie maja byc. chce cos skromnego ale bez przesady tez. jedna jasna druga ciemna. co myslicie o czarnej? korci mnie ale to przeciez wesele nie pogrzeb. z drugiej strony czarny kolor jest elegancki.

ide szukac czegos dalej winking smiley

moniaijulka (offline)

13-07-2015 19:08:45

Nowe
joanna25 sorry że po 2 tygodniach dopiero odpowiadam, ale widzę że Wy jak i ja nie miałyście ostatnio czasu na pisanie, w końcu są wakacje hihi! Kieckę już znalazłaś? Ja wiem, że czarna jest elegancka ale nieee, na wesele nieee tongue sticking out smiley mam nadzieję że na coś fajnego trafisz winking smiley opowiadaj jak tam nowe miejsce, powoli się zaklimatowywujesz? Co u twojego szkraba kochanego? Widzę po wpisach że ślicznie rośnie, wysoki chłopaczek będzie, za tatą tak? Przynajmniej Wojtek się wysoki na zdjęciach wydaje smiling smiley

U nas doszły kolejne 2 ząbki do kolekcji, górna jedynka i dolna dwójka, za parę dni powinna się druga jedynka przebić bo już ją bardzo widać. Nie pytajcie dziewczyny jak znoszą to moje piersi... Jula nieświadomie mnie gryzie aż mam fioletowe siniaki na sutkach... Poza tym bardzo ją bolało wychodzenie zębów i była bardzo bardzo marudna, ale już jest ok. winking smiley za 2 tygodnie Dawid ma urlop i mamy w planach jechać do Stegny ze znajomymi na 3 dni pod domki, do Łeby, do Gdańska, do Człuchowa, do Starogardu i jeszcze poobjeżdżać rodzinę, mama nadzieję że wyrobimy się w 2 tyg tongue sticking out smiley Miałam ogromny problem ze znalezieniem stroju, stanik potrzebuję 60F, a nigdzie takich nie było, ale w końcu kupiłam strój w NewYorkerze, potem wam pokażę fotki, tylko muszę go trochę skrócić w obwodzie winking smiley

platynka (offline)

17-07-2015 08:45:33

Legnica
Cześć dziewczyny,

u nas jak ząbków nie było tak nie było a końcem czerwca jak się zaczęły pchać to mamy ich już 6...Szymcio słodko wygląda jak się uśmiechnie ale za to jak mnie podgryzie to mi nie jest wesoło...Wtedy z piskiem mówie "Nie wolno tak..." o Szymonek co? śmieje się w najlepsze.

Jesteśmy już po urlopie nad naszym polskim morzem. Pogode mieliśmy cudną a i nawet troche za gorąco było. Niestety dopadła nas ta nieszczęsna bakteria i mieliśmy w gratisie wymioty i biegunkę...pokolei...Szymcia na szczęście to ominęło.

SZYBKO URLOP MINĄŁ. Po powrocie tydzień spędziliśmy u teściowe a teraz jesteśmy na wsi u moich rodziców.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

joanna25 (offline)

18-07-2015 19:00:21

hej dziewczyny!!!
dluzsza przerwa w pisaniu winking smiley no wiec- u nas ok . jakos leci. Igor dalej bez zębów, w chodziku śmiga jak szalony. gaworzy sobie juz od tygodnia winking smiley tak nam sie pozmienialo , ze jedyna zalamka jest to , ze morza w tym roku nie zobaczymy a zalezalo mi bardzo zeby Igor pobyl tam dla odmiany. zadatek przepadl ;( troche nam sie namieszalo ale nie chce za bardzo o tym pisac i znowu myslec i sie wkurzac. sukienke na jedno wesele znalazlam. jasna rozowa rozkloszowana, teraz pozostaje mi szukac na to drugie :joliecouette: a nie jestem stworzona do takich rzeczy najlepiej bylabym szczesliwa zeby ktos zrobil to za mnie winking smiley

joanna25 (offline)

12-08-2015 16:58:30

wakacje wakacje wakacje
ktoś tu zaglądnie ? ;0

titinka (offline)

12-08-2015 20:56:18

Gdynia
jaaa grinning smiley u nas jakos leci. Aska szaleje. A wiec tak mamy 4 zabki, dwie dolne jedyneczki i dwie gorne dwójechi i ida nam gorne jedyneczki i dolne dwojeczki i trojeczki. Dzielnie to znosi. Nie było mnie 3 tygodnie w domu bo pomieszkiwalam u tego mojego bo u mnie zarzadzili remont a nie chcielismy by Aska w tym całym syfie siedziała. Młoda zasuwa przy meblach od jakiegos miesiaca puszcza sie ale jeszcze nie odwazywa sie zrobic kroków bez podpory. Wszedzie jej pełno i ciezko cokolwiek zrobic ale jakos daje rade smiling smiley wsadzam ja w krzeselko dostaje owoc do reki i je wiec mam jakies 10 min luzu tongue sticking out smiley Własnie poszla spac a ja sie relaksuje. Mamy za soba juz pierwsze kąpiele w morzu i w jeziorze grinning smiley Aska cwaniara chce pic wode i jesc piasek tongue sticking out smiley Auto mi sie popsuło wiec jestesmy skazane na komunikacje miejska itp chyba ze gdzies nas Damian porywa winking smiley no jakos sie kreci powoli do przodu oby tylko w dobra stronę. A jak tam u Was?

moniaijulka (offline)

13-08-2015 20:45:46

Nowe
Julon ma już 7 zębów, teraz 2 dni temu druga dwójka górna wyszła, ciężko jej zrobić foty ale jakoś się udało, moje sutki wołają o pomoc tak ten mój diabełek mnie przygryza tongue sticking out smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Niedawno młoda dostała od babci chodzik-pchacz i przy nim próbuje chodzić, a na razie mi nie staje przy meblach więc mam luz winking smiley gorzej z raczkowaniem bo ostatnio w sekundzie dosłownie mi spadła z łóżka, na szczęście upadłą na pupsko i bardziej w szoku była niż ją coś bolało. "mama" dalej nie chce mówić tylko "baba" "tata" i "dada" a jak chce cyca to woła "a da" grinning smiley Na hasło "halo" przykłada telefon do ucha a jak się jej powie "Przybij piątkę to przybija, bystre te nasze dzieci co nie??? smiling smiley

Byliśmy w Gdańsku, w Gdyni, Stegnie, Łebie, w oceanarium, w fokarium, nad morzem na plaży, w Zoo w Oliwie, wszędzie jeździliśmy jak tatko miał urlop winking smiley bardziej byłam wykończona tym urlopem niż odpoczęłam hehe. titinka ja chciałam do cb zajechać, bo akurat jestem z tych co się nie krępują, ale Dawid nie chciał, wstydził się chyba, mówił że się przecież znamy tylko przez internet, no to co? żaden problem nie? tongue sticking out smiley

joanna25 a jak tam weselicho się udało? Chyba super co? winking smiley a wasze kiedy? xD

titinka (offline)

14-08-2015 15:00:14

Gdynia
Zapraszam zapraszam zawsze mozna sie gdzieś na miescie spotkac na jakas kawke czy cos winking smiley ja tez wstydliwa jestem ale wszystko da sie pokonac winking smiley u mnie Aska chodzi przy meblach przy pchaczu i w chodziku oczy musze miec na okolo glowy. A jak Ci się Gdynia podoba? Jutro jest tez swieto wojskowe i bedzie mozna zwiedzac ORP Błyskawice i muzeum miasta smiling smiley do tego w niedziele sa loty red bulla grinning smiley a co do słow to mama jeszcze nie powiedziała ale dzia dzia, daj, tu, nie, tak, dada i wrzeszczy tongue sticking out smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.