listopadówki 2014 smiling smiley

Wysłane przez _Zuzanna_ 

moniaijulka (offline)

11-03-2015 21:25:57

Nowe
Hej dziewczyny winking smiley myslalam że pisanie bloga to nie dla mnie, ale przyznam sie że to fajna sprawa, prawie jak pamiętnik także polecam wam, moze wygracie broszki smiling smiley

Ja się długo nie odzywałam, bo mała była chora przed chrztem, brała antybiotyk, tydzień po chrzcie również go brała bo pediatra powiedział że u takiego maluszka leczenie trwa 2 tygodnie. Także przed chrztem zajmowałam się małą non stop, po chrzcie byl Dawid na tydzień więc tez nie miałam czasu a teraz nie mam laptopa i piszę z telefonu :p

W przyszlym tygodniu wstawię fotki z chrztu smiling smiley mała była grzeczna, pod koniec sie smiala do księdza. , w restauracji wszystko przebiegło dobrze, ladnie nas obsłużyli a jedzenie bylo smaczne. Prezenty malutka dostala piękne , będzie miała super pamiątki.

A tak na marginesie przed chrztem źle się czułam i myślałam że to jakiś wirus ale w niedzielę dostałam okres sad smiley a dalej karmię piersią i miałam nadzieje że nawiedzi mnie później a tu dupa sad smiley a jak u was w tych kobiecych sprawach?

Renata91165 (offline)

17-03-2015 15:35:45

Głowno
Witajcie przedwczoraj zrobilam test i sa 2 Kreski jedna bladziutka. Z wyliczen wynika ze urodze w Listopadzie. Jednak mam problem poniewaz nie mialam plamienia implantacyjnego. Czy powinnam się martwic???

joanna25 (offline)

27-03-2015 20:20:47

moniajulka jeśli chodzi o okres to też już niestety mam. tylko , ja nie karmie małego od dwóch miesięcy więc u mnie było oczywiste , że dostane w najbliższym czasie.

poza tym mało już tu zaglądaciepłacz

dlatego ja tez jakoś urwałam forum. teraz czytam artykuły, polecam ten o pneumokokach

moniaijulka (offline)

27-03-2015 20:44:11

Nowe
Wiesz ja nie miałam czasu ostatnio, zawsze coś wyskakiwało ale teraz jest trochę luzu i z chęcią bym tu sobie popisała od czasu do czasu smiling smiley
A co do pneumokoków to by było super gdyby szczepionki były darmowe, ale my się już na nie nie załapiemy. Ja Julę będę szczepiła na pneumokoki w maju, 280 zł szczepionka, potem kolejna po 6 tyg i przypominająca ale to dopiero jak roczek skończy. A sobie wyobraź że w całych Niemczech szczepionka na pneumokoki jest darmowa.

joanna25 (offline)

28-03-2015 19:58:38

moniaijulka też zamierzam małego zaszczepić. czuję się czasami jakbym mieszkała w 3 świecie ;-(
Polska zawsze jest do tyłu, czy to chodzi o szczepionki, czy ogólnie warunki do życia tutaj. czasami żałuje , że tu wróciłam.

moniaijulka (offline)

28-03-2015 20:32:21

Nowe
A tylko na pneumokoki chcesz szczepić czy na resztę też? Bo ja tylko na pneumokoki, najgroźniejsze mi się wydają.
My we wakacje jedziemy do Dawida do Hamburga, jak mi się spodoba to się tam przeprowadzimy, ale trochę się boję tego wszystkiego. Chociaż ostatnio pisałam z koleżanką, od 2 miesięcy mieszka w Niemczech i bardzo sobie chwali życie tam, ale języka jeszcze w ogóle nie zna więc to jest jej największy problem. Jej synek ma jak nasze szkraby 4 miesiące i jak była z nim u lekarza to była zdziwiona że wszystkie leki za darmo dostała, tak samo się zdziwiła ze szczepionką na pneumokoki smiling smiley

joanna25 (offline)

02-04-2015 17:08:39

kosmos nie ma porównania tu ci łaskę zrobią przy rejestracji jak zadzwonisz później niż godzina 8.00 ;-(
nie ma porównania polska a niemcy

moniaijulka (offline)

02-04-2015 19:52:34

Nowe
No dokładnie, a wiesz co u nas sucze robią? Koło 9:00 odkładają słuchawkę i nie ma opcji się zarejestrować. Nie raz jak jeszcze byłam w ciąży i rano krew oddawałam to widziałam przez okienko jak słuchawka odłożona a wielmożne panie sobie kawkę piją i ciacho zajadają, a podchodzą do okienka z łaską jak ktoś przyjdzie, żałosny ten stosunek Polskiej Służby Zdrowia do pacjentów...

Tak w ogóle gratuluję wygranej broszki smiling smiley

A wracając do mojego poprzedniego pytania to na co dodatkowego będziesz szczepiła małego ??

platynka (offline)

07-04-2015 09:58:11

Legnica
Renata91165 polecam zapisać się na forum do dziewczyn w ciąży smiling smiley my już wszystkei po porodach a tam będziesz miała na bieżaco to co przeżywają inne mamy w tym samym okresie ciąży co Ty smiling smiley wszystkiego dobrego.

dziewczyny, no ja jeszcze okresu nie dostałam i właściwie dobrze mi z tym. Szymek mierzy 68cm i waży 7400g. Rośnie sobie. za miesiąc mamy komunię starszego syna...jeszcze nie odetchnęliśmy po chrzcinach smiling smiley a koniec czerwca początek lipca wyjeżdżamy nad morze z całą moją rodziną...już się doczekać nie mogę.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.