MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

kasiaszum (offline)

17-06-2010 10:07:56

Rzeszów
Moja Klaudia uwielbia spacery, jak tylko wyczuje ze jest na swiezym powietrzunatychmiast zasypia i moze spac caly dzien. Nie potrzebuje wtedy jesc, pielucha sucha wiec jak tylko jest ladna pogoda wozek stoi przynajmniej na tarasie a ja moge zajac sie sobasmiling smiley
A poza tym zaczela tolerowac pampersy, kupilam jej dady z biedronki i uczulenie sie skonczylo. Moze teraz caly dzien lezec w papmersie i nic jej nie jestsmiling smiley
Wazy juz 5 kilo, a co do ubranek to my juz od pewnego czasu zakladamy jej albo 68 albo duze 62, rosnie szybko, na szczescie dostalam, duzo ubranek wiec poki co mam zapassmiling smiley tak do roku nie musze nic kupowacsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

avon76 (offline)

17-06-2010 10:52:58

Stargard Szczeciński
witajcie mamusie:-)..sorki ,że tak długo milczałam..ale problemy z netem..super foteczki waszych pociech..ja postaram sie tez wkleic jakąś focię mojego malucha-mam nadzieje ,że sie uda..dzis wybieramy sie na pierwszą wizyte do pediatry i dobrze.małemu pojawiły sie krosty na całej twarzy-zdaniem położnej to trądzik noworodkowy-straszne..zobaczymy co na to lekarz..bardzo mnie to niepokoi,juz tydzien i nie schodzi..a jak Tomus raczkami trze to cała buzka czerwona i te krostki są bardziej widoczne i brzydkie..

czy wasze pociechy podczas karmienia piersia też sa niespokojne?bo mój to straszny nerwus..pare minut ciągnie cyca spokojnie a potem to zaczyna się prężyć,denerwuje się,płacze,wyrzuca z pyszczka brodawkę a za chwilę siega po nią..nie wiem co jest..pokarm leci..pozdrawiam cieplutko




[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Danua (offline)

17-06-2010 11:12:34

Słupsk
Cześć dziewczyny smiling smiley
Groszkowa tak mi żal Twojego Kubusia i Ciebie też bardzo sad smiley Nie ma nic gorszego niż patrzenie na cierpienie swojego dziecka, ale dasz radę... musisz. Będzie dobrze, trzymaj się mocniutko smiling smiley

Katarzynka mój mąż był z nami tylko tydzień i teraz pracuje całe dnie a my same musimy sobie radzić. Moja starsza Ola kicha, prycha i kaszle. Boję się, żeby nie zaraziła Kornelki i staram się jakoś trzymać Ją jak najdalej, co mi się wcale nie udaje winking smiley Tym bardziej ciągle chce być koło mnie, bo marudząca się panienka przez tą chorobę zrobiła. A wczoraj Nelka prawie cały dzień nie spała, płakała i też miałam wszystkiego dosyć. Na szczęście za to przespała prawie całą noc budząc się tylko na karmienie o 1 i 6.
Zdarzają się chwilowe depresje, ale na szczęście zaraz mijają smiling smiley Zresztą takie koszmarne dni miałam tylko dwa. Na ogół pięknie śpi, a ja wszystko w tym czasie mogę zrobić. Dzisiaj też będzie na pewno dobrzesmiling smiley

Monikaah nie mogę się doczekać zdjęcia Twojej Małgosi smiling smiley My też zaserwujemy Nelci 5 w 1 i cały czas myślę jeszcze o pneumokokach. Szczepionka na rota kosztuje 300 zł a muszą być dwie dawki, skojarzona 200 razy kilka, pneumokoki 250 razy trzy, więc rzeczywiście trochę bardzo dużo to kosztuje sad smiley
Tak to jest w naszej Polsce.

Ulusia fajnie, że tam skorzystasz za darmo ze szczepionek i nie masz dylematu tak jak my.

Sarahia jak Ci się udało uchwycić te śliczne uśmiechy? Ja nigdy nie mogę zdążyć. U mnie też pięknie słoneczko świeci, więc zaraz zmykam na spacer.

Asialo ten Twój mały to niezły spryciarz smiling smiley

Kasiaszum moja Nelcia też uwielbia spacery i mogę Ją wozić w wózku godzinami, a Ona nic tylko śpi smiling smiley Napisz mi czy te Dady z Biedronki są dobre Jak się zapinają? na rzepy? nie przemakają od razu? Skoro Klaudusi pasują to pewnie wygodnie w pupkę smiling smiley




Danua (offline)

17-06-2010 11:16:50

Słupsk
Cytuj
avon76
czy wasze pociechy podczas karmienia piersia też sa niespokojne?bo mój to straszny nerwus..pare minut ciągnie cyca spokojnie a potem to zaczyna się prężyć,denerwuje się,płacze,wyrzuca z pyszczka brodawkę a za chwilę siega po nią..nie wiem co jest..pokarm leci..pozdrawiam cieplutko
Witaj koleżanko smiling smiley
Czytałam w jakiejś mądrej książce, że po prostu wkurza go i męczy nagromadzone w środku powietrze. Potrzymaj maluszka w pionie niech Mu się odbije i problem powinien zniknąć. Daj znać czy pomogło smiling smiley








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-17 11:17 przez Danua.

avon76 (offline)

17-06-2010 11:18:07

Stargard Szczeciński

sarahia (offline)

17-06-2010 11:19:32

Germany /Bc
Witam Mamuski ....pogoda ladniutka, ale my na razie w domku siedzimy, z rana bylysmy Claudie odprowadzic do przedszkola, wiec troszke sie dotlenilysmy. Jest pare rzeczy do zrobienia w domku, wiec korzystajac z wolnego czasu musze ogarnac wszystko.
asialo,kasiaszum jej jakie duze Wasze Malenstwa...zazdroszcze, moja ma 54cm i ponad 3kg we wtorek dokladnie sie dowiem na wizycie u pediatry. My jeszcze rozmiar mamy 56...coz powoli podgonimy...
avon witaj! U mnie jest tak, ze Mala denerwuje sie chwilke przed zanim dostnie cyca (musze sie przygotowac i pieluszke podlozyc a ona juz chce od razu...)a jak jud doi to anielski spokoj...Takze nie wiem moze pozycja Twojemu nieodpowiada, albo ma taki charakterek....Sliczny synus!
Danua szybkiego powrotu coreczki do zdrowia zycze. A co do fotek, to wlasnie jak jest najedzona po cycu pieknie sie usmiecha i rozglada dookola, wiec wtedy biore aparat i pstrykam...jeszcze delikatnie po policzku mozna posmyrac i tez zadziala, ale nie zawsze..hehe cierpliwosc anielska i napewno sie uda winking smiley

A ja powiem Wam, ze pojadlam troszke truskawek i obserwowalam z dwa dni reakcje u Malej i nic kompletnie sie nie dzialo...takze uff nie musze rezygnowac z uwielbianych truskaweczek w rozsadnej ilosci smiling smiley)

Milego dnia...





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-17 11:26 przez sarahia.

avon76 (offline)

17-06-2010 11:22:13

Stargard Szczeciński
Danua..właśnie tak robię-trzymam go w pionie,odbije sie mu,przystawiam do piersi i dalej z niego nerwus...




[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Danua (offline)

17-06-2010 11:30:49

Słupsk
To już sama nie wiem confused smiley A może tak jak pisała Sarahia Tomciowi pozycja nie pasuje? A położnej pytałaś?







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-17 11:31 przez Danua.

avon76 (offline)

17-06-2010 11:35:04

Stargard Szczeciński
zmieniam mu pozycje..połozna stwierdziła że zaczyna byc kolkowy..w nocy nie ma problemu ,budzi sie ze 2 razy i je normalnie i zasypia




[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Danua (offline)

17-06-2010 11:44:13

Słupsk
Jak widać na załączonym obrazku nie ma tych samych odpowiedzi pasujących do wszystkich dzieci smiling smiley Może i rzeczywiście kolka... Moja Nela jak miała kolkę (jak na razie 3 razy się to zdarzyło) to darła się w niebogłosy. Nerwowa to mało pasujące do tego określenie winking smiley
Najważniejsze jednak, że śpi spokojnie czego bardzo Ci życzę
:sleeping_baby_55:



Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.