KWIETNIÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez fresilla 

pajaczekmaly (offline)

02-10-2013 14:01:38

ZEBRA- dziękujęsmiling smiley
illo20- mnie też w pierwszych tygodniach bolał brzuch,każdego dnia raz mocniej raz slabiej. lekarz mi wtedy mówił, że macica się rozrasata(powieksza), oraz wiązadła na których się trzyma.Jesli ból Tobie bardzo dokucza możesz zadzwonić do lekarza, powiedziec mu o tym , możesz ewentualnie iść do niego na wizyte.Generalnie na początku podbrzusze zawsze troche pobolewa, myślę ze każda z nas tutaj to przerabiała.Kiedy masz kolejną wizytę u ginekologa?
Pytaj, pytaj a my postaramy się Tobie opowiedziećsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anoola83 (offline)

02-10-2013 14:23:02

Poznań
Dzieki dziewczyny za komplementy dot brzuszka, wieczorem jest dwa razy wiekszy tzn "spozywczy" heheh zreszta nie ma co sie dziwic...dzisiaj cale przedpoludnie objadalam sie slodkim, a teraz siedze z miska kwasnej, kiszonej kapuchy i podjadam czytajac forum....tongue sticking out smiley

Fresilla super zdjecie, takie wyrazne i widac juz ladnie malego czlowieczka smiling smiley
Nicia wracaj szybko do zdrowia, mnie tez cos zaczyna chwytac ale bronie sie ze wszystkich sil jak narazie domowymi sposobami
Iloo witamy serdecznie smiling smiley
Ariena zdrowka dla muchomorka zycze, oby to jak najszybciej minelo i biedactwo sie nie meczyla

Brzuszek w pierwszej ciazy zapominlalam smarowac bo nie lubie jak dziewczyny ale jak juz mi sie przypomnialo to oliwka bambino, teraz widze, ze powinnam wiec zakupilam niedrogi krem przeciw rozstepom z ziaji "mamma mia". Ladnie sie wchlania, zapach tez moze byc i skora jest mieciutka i gladka i kosztuje nie pamietam ale jakos ponizej 20 zl zobaczymy czy sie sprwadzi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

lloo20 (offline)

02-10-2013 14:51:21

Tychy
Pajaczekmaly nastepna wizyte mam 8 pazdziernika, a badania prenatalne 10 pazdziernika winking smiley
Nie sa to mocne bole :p raczej takie jak na okres ;p

Nanka (offline)

02-10-2013 16:29:59

Wrocław
Witam się popołudniem

Ariena jak polecasz to zakupię, nigdy nie używałam tego mleczka. Twój muchomorek słodki hahaha. Nieee serio do 20 tygodnia trzeba czekać z określeniem płci? Liczyłam, że jednak ciut wcześniej grinning smiley
Zebra zobacz jak to jest, że dziecko trzy letnie lepiej i dzielniej znosi chorobę od prawie trzydziestoletniego mężczyzny grinning smiley Ale to chyba każdy facet tak ma, że w agonii umiera z powodu kataru grinning smiley
Pajączku a kiedy masz usg? Nie mam pod ręką tabelki i musiałabym szukać jakiegoś posta Karolki… Też śpię od ściany, a wstaję ze trzy razy na siuśki i też chyba niedługo czas na zmianę miejsc, bo raz, że budzę Michała a dwa niewygodnie mi przez niego skakać grinning smiley
Zebra jak tak piszesz o słowach to mi się przypomniało pytanie do Pajączka i Anooi: jesteście z Poznania, też często używacie słowa „tej”. Mam kuzynkę z Poznania i ona go używa w każdym zdaniu grinning smiley
Iloo mi się zdaje, że w podbrzuszu zachodzą takie zmiany, że jak czasami zaboli to nic strasznego. Mnie boli jak za długo stoję, w tramwaju etc.
Anoola mam tak jak Ty, najpierw najem się słodkiego, potem mnie po tym mdli to jem kwaśne grinning smiley
Niccia jak zdrówko, lepiej?
Eyda pracusiu marsz do domu na kanape!
Katejule i jak?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

osasetkao (offline)

02-10-2013 16:36:51

Biała Podlaska
Dołączam do przyszłych mam! miesiąc temu dowiedziałam się że jestem w ciąży, 2 oczekiwane kreseczki! maleństwo ma się urodzić 04.04

meg09 (offline)

02-10-2013 16:53:49

Jastrzębie-Zdrój
Czesc Wam próbuję i próbuję i może wkońcu mi się uda coś napisać i żaden error mi nie wyskoczy ???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pajaczekmaly (offline)

02-10-2013 16:55:57

Nanka-kolejne badanie mam 10.10., teraz jestem z okolic Poznania, a w samym PoznaNiu mieszkałam 5 lat.
osasetkao- witamy wśród kwietniówek.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anoola83 (offline)

02-10-2013 17:19:10

Poznań
Nanka faktycznie troche naduzywalam tego slowa do niedawna jeszcze ale ostatnio zauwazylam, ze coraz mniej mowie "tej", to chyba wplyw towarzystwa w ktorym teraz przebywam bo prawie nikt tak nie mowi i sie zaczynam oduczac smiling smiley

Osasetkao witamy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ariena (offline)

02-10-2013 17:37:30

Nanka - nie mówię, że trzeba czekać do 20 tygodnia, tylko moja Córa właśnie wtedy ujawniła tajemnicę smiling smiley. Myślę, że już ok 16/17 tygodnia powinno być widać co się szykuje w brzuszku smiling smiley. A co jeszcze do mleczka - dla mnie jest najważniejsze, że po nim nie mam tłustych rąk, bo zawsze to mnie odpędzało od wszelakiego smarowania.

Osasetkao - witaj grinning smiley

Mój Muchomorek jest dzisiaj tfu tfu grzeczny grinning smiley. Mam nadzieję, że taka będzie przez kolejne dwa tygodnie tongue sticking out smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Eyda (offline)

02-10-2013 18:43:11

Szczecin
Hej!

Napiszę później szczegółowiej a tymczasem wiadomość od Meg.
Biedna próbuje od kilku dni napisać coś na forum i sprzęt jej szwankuje!
U niej wszystko dobrze - miała wizytę i Dzieciątko super. Jutro ma badania prenatalne.....


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546720, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.