Moja pierwsza ciąża!

Wysłane przez aniaseb21 

aniaseb21 (offline)

20-11-2011 18:23:33

Warszawa
Witam wszystkie przyszłe mamy smiling smiley Wczoraj zrobiłąm test i okazalo sie ze jestem w ciazy!!! Bardzoo sie ciesze! Nie mam pojecia ktory to TC, bo wizyte u gina mam dopiero w piatek. Nie wiem czego sie spodziewac , czy to nie za wczesnie na lekarza?

AgnieszkaO (offline)

20-11-2011 19:33:38

Tychy
Witajsmiling smiley

Ja jestem co prawda w 24 tygodniu ciąży, ale również jest to moja pierwsza ciąża. Nie wiem czy to za wcześnie na lekarza czy nie, bo zbyt wiele nie napisałaś, może powiem Ci jak było w moim przypadku. Nie miałam żadnych objawów ciąży, nie zauważyłam nawet, że spóźnia mi się miesiączka, bo wychodziłam w czerwcu za mąż, potem była podróż poślubna, zaliczenia na studiach, 15 lipca zrobiłam test ciążowy, który kupiłam wcześniej w hipermarkecie, bo stwierdziłam, że może się przypadac, w związku z tym, że od jakiegoś czasu z mężem się nie zabezpieczamy, wyszedł pozytywny, byłam strasznie zaskoczona i jednocześnie szczęśliwa, no i szczerze mówiąc przerażona, mimo, że byłam po ślubie, a oboje chcieliśmy tego dziecka, nie sądziłam jednak, że uda nam się tak szybko. Kolejnego dnia zrobiłam następny test, również wyszedł pozytywnie, ale dalej jakoś w to nie dowieżałam, byłam wtedy też przeziębiona, brałam różne leki i balam się, że może to zaburzac wynik testu. Po kilku dniach poszłam do lekarza, stwierdził, że mam rozpulchnioną macicę i to może wskazywac na ciąże, niestety pani ginekolog do której trafiłam nie miała usg i nie mogła nic wiecej powiedziec, a moja prywatna lekarka była wtedy na urlopie. Odczekałam kilka dni, aż wróci i do niej poszłam, między czasie pojawił się miesiączkowy ból brzucha i piersi, myślałam, że nic z tego i dostanę okres, ale nie dostałam, ból byl wywołany zmianami dokonywanymi w organiźmie w związku z ciąża. Gdy poszłam do mojej pani dr stwierdziła rozpulchnienie macicy, a na usg mogła określic tylko widoczne ciałko żółte, z którego może rozwinąc się zardek, chociaz zdarza sieze to sie nie dzieje. U mnie, dzięki Bogu, wykształciło się dzieciąteczko. Wg miesiączki wyszło na to, że byłam ok. 6 tygodnia ciąży. Dopiero w ok. 8- 9 tygodniu na usg można było zobaczyc malutkie dzieciąteczko z bijącym serduszkiem. Spróbuj sobie przypomniec date ostatniej miesiaczki i mniej wiecej obliczyc tydzien. Ja nie wytrzymałabym z ciekawosci i odraz poszła do lekarza, najwyzej powie, zebysprzyszła za tydzien czy dwa bo nic nie widac jeszcze. Trzymam kciuki, powodzeniasmiling smiley:*


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

cassia91 (offline)

21-11-2011 18:14:52

Ja wiedziałam , że jestem w ciąży bez testu bo staraliśmy się z mężem, jednak i tak test zrobiłam, do lekarza poszłam tydzień po jego wykonaniu i pani ginekolog stwierdziła ,że bez wątpienia jestem w ciąży zresztą było widać małą fasolkę winking smiley

aniaseb21 (offline)

21-11-2011 21:16:14

Warszawa
My równiez sie staralismy i udalo sie juz w drugim miesiacu smiling smiley Rowniez zanim nie dostalam okresu, domyslalam sie ze cos tam sie dzieje ,bolaly mnie tak dziwnie jajniki i piersi smiling smiley

cassia91 (offline)

21-11-2011 21:32:31

u mnie było to samo
najważniejsze to nie denerwować się smiling smiley
napisz co ci gin powie.

aniaseb21 (offline)

21-11-2011 21:46:05

Warszawa
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi, napewno napisze co powiedzial mi lekarz. smiling smiley Chcialabym zeby juz byl piatek,jestem taka szczesliwa smiling smiley

aniaseb21 (offline)

22-11-2011 17:33:30

Warszawa
Dzis zrobiłam drugi test- tak dla pewnosci smiling smiley)))))

marta1105 (offline)

22-11-2011 17:49:41

Toruń / Dublin
Witaj !
trzymam kciuki zebys uslyszala jutro dobra wiadomosc. ja tez jestem pierwszy raz w ciazy, wlasnie zaczelam drugi trymestr smiling smiley)
pozdrawiam serdecznie smiling smiley)

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

22-11-2011 17:53:01

Toruń
witam brzuszkiciąża

to takze moja pierwsza ciaza planowana i oczekiwanasmiling smiley
MARTA1105 a ciebie zapraszam na forum mam z toruniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aniaseb21 (offline)

28-11-2011 15:18:57

Warszawa
Jestem w 5 TC smiling smiley JUPIIIII smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.