Imie dla chłopca przewracjący oczami

Wysłane przez izaaa539 

izaaa539 (offline)

31-07-2019 14:32:22

Puszczykowo
Dziewczyny a co myślicie o imieniu Jędrzej dla chłopca ? smiling bouncing smiley Mi się te wszystkie Jasie,Stasię,Antosie podobają, ale jak zawołam na plac zabaw np.to mi się się pewnie z pięciu obróci hah grinning smiley


Izabel94

Lililo (offline)

31-07-2019 14:47:41

Kraków
Iza ja mam męża Jędrzeja smiling smiley imię bardzo fajnie bo pasuje do każdego wieku i można ładnie zdrabniać smiling smiley on też lubi swoje imię chociaż bardzo często zdarza się że ludzie pytają czy ma na imię Andrzej, zupełnie jest to dla mnie niezrozumiałe bo przecież Andrzej to Andrzej a Jędrzej to Jędrzej


izaaa539 (offline)

01-08-2019 14:58:47

Puszczykowo
Cytuj
Lililo
Iza ja mam męża Jędrzeja smiling smiley imię bardzo fajnie bo pasuje do każdego wieku i można ładnie zdrabniać smiling smiley on też lubi swoje imię chociaż bardzo często zdarza się że ludzie pytają czy ma na imię Andrzej, zupełnie jest to dla mnie niezrozumiałe bo przecież Andrzej to Andrzej a Jędrzej to Jędrzej

To ja pierwsze słyszę żeby te imiona mylić confused smiley
Kiedyś mi się tyle imion podobało a teraz gdy mam wybrać dla swojego dziecka to nagle kazde mi się z ks kojarzy itp LOL


Izabel94

gniewczanka (offline)

04-08-2019 10:55:03

Mieroszyno
U nas w drodze drugi synek.. przy pierwszym był problem z wyborem a co dopiero teraz.. mamy całkiem inne gusta z mężem heh i walka jest ostra.. chwilowo myślimy o Dominiku


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natkapolka (offline)

16-08-2019 13:00:14

Kraków
Jędrzej- bardzo ładne imię...takie mało spotykane...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.