Czerwiec 2018 smiling smiley

Wysłane przez daga198110 

Kamillag (offline)

11-01-2018 17:09:36

Kraków
Dziewczyny nie wiem dlaczego ale strasznie przeraża mnie wizja skracającej się szyjki. Do 12 tc bałam się poronienia zatrzymanego a teraz boję się że szyjka zacznie mi się skracać a lekarz to przeoczy. Jestem w pierwszej ciąży i dlatego tak panikuje z wszystkim nie znam się w ogóle dlatego o wszystkim dowiaduje się z internetu. Jak widzę ile kobiet ma niewydolność szyjki to jestem przerażona. Czy podczas zwykłego badania ginekologicznego i badania wziernikiem lekarz stwierdzilby nieprawidłowości gdyby coś było nie tak?


[link widoczny po zalogowaniu]

Marta90 (offline)

11-01-2018 17:30:18

Wrocław
Ja nie czuje nic, często mi się przelewa w brzuchu ale to raczej jelita. Jeszcze przyjdzie nam to poczuc smiling smiley


Sylwina84 (offline)

11-01-2018 17:41:41

Moryca
Pewnie Marta jeszcze zdarzymy poczuć....


daga198110 (offline)

11-01-2018 18:26:56

Klonówka
Kamila nie masz się co martwić lekarz podczas zwykłego badania ginekologicznego stwierdzi czy szyjka jest twarda czy miękka i czy się skraca raczej będziesz to czuć jak będzie się skracać zaczna się skurcze przepowiadające i takie uczucie jakby ci ktos włożył rękę i ciągnął w duł nie umiem prościej wytłumaczyć ja miałam za każdym razem tak samo no i przed odejściem odejdzie Ci czop taki ciemny śluz ale nie zawsze odchodzi uwierz mi będziesz wiedziała jak coś się będzie działo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kamillag (offline)

11-01-2018 20:26:21

Kraków
Daga dziękuję że mi to wyjaśniłaś! smiling smiley ja to głupia jestem bo zamiast się cieszyć to wciąż się stresuje czy wszystko napewno jest tak jak powinno być. Raczej nie mam takich dolegliwości jakie opisujesz ale mam często takie kłucia w podbrzuszu tylko że to już od jakiegoś czasu no i czasami takie dziwne kłucia ale w pochwie tuż przy "wylocie".


[link widoczny po zalogowaniu]

daga198110 (offline)

11-01-2018 20:43:38

Klonówka
te kucia to rozciągająca się macica ja też tak mam czasem jak za dużo zrobię to tak mam i wtedy odpoczynek pomaga polezeć na lewym boku i jest dobrze winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

gniewczanka (offline)

11-01-2018 21:10:37

Mieroszyno
Kamillag, włącz pozytywne myślenie.. Maleństwo odbiera Twoje emocje.. I też się denerwuje.. Chyba nie chcesz żeby się urodził zestresowany ponurasek grinning smiley

Ja dzisiaj w końcu wstałam z łóżka po kilku dniach.. Ogarnęłam dom po swojemu, przyjęłam księdza po kolędzie, zrobiłam obiadek, rozebrałam choinkę i padłam.. Ścięło mnie i zasnęłam winking smiley
I podjęłam decyzję że od poniedziałku jak dojde do siebie biorę się za porządki winking smiley pomalutku, szafa po szafie, kącik po kąciku.. Trzeba szykować miejsce dla nowego członka rodziny winking smiley
A jak mi się znudzi wracam do wyszywania.. Wszystkim dzieciaczkom rodzeństwa zrobiłam metryczki to głupio żeby nasze nie miało smiling smiley

Spokojnej nocy mamusie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karolina_88 (offline)

11-01-2018 21:16:53

Dziadówki
Gniewczanka czyzby haft krzyzykowy?


CarAllowa (offline)

12-01-2018 00:16:51

Warszawa
Cześć dziewczyny.


Ojj te ruchy to taki umowny termin. Jedne wcześniej drugie później je czuja. W pierwszej ciąży nawet nie wiadomo czego się spodziewać smiling smiley
Ale jak Was kopnie tak porządnie to będziecie wiedziały ze to to.
Rzekomo kazda kolejna ciąża to już powód do szybszego ich czucia. Ile w tym prawdy.. ciężko określić bo u mnie pomiędzy pierwsza a trzecia były 3 tygodnie. A teraz.. hmm.. zdziwiona byłam bardzo bo myślałam ze w 12 tygodniu coś czuje ale j lekarz mnie wyśmiał jak mu o tym powiedziałam wiec już sama nie wiem. winking smiley a teraz od tygodnia cisza.. totalna cisza winking smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

gniewczanka (offline)

12-01-2018 10:46:17

Mieroszyno
Karolina_88, dokładnie krzyżykowy.. Kiedyś wyszywałam więcej ale ostatnie ok 5 lat było ciężko.. 350h w pracy a jak było mniej godzin to plecy dokuczały.. Z dzidzi pewnie znów będzie mało czasu więc teraz trzeba nadrobić winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548810, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.