Marcowe mamusie 2018

Wysłane przez kate20 

dorotaml (offline)

12-02-2018 15:41:15

Mąchocice Dolne
Rzanti trzymaj sie i jak trzeba to idz do szpitala niech zobasza co sie dzieje Och ta koncowka Umnie tez nerwowo Staram sie jak najwiecej lezec Ale i tak ciagle zastanawiam sie czy wytrwam do terminu Kazde klucie to strach czy cos sie nie zaczyna


Jagodzianka93 (offline)

13-02-2018 06:50:43

Brzeźno Szlacheckie
No i waga moja pokazuje 94kg a przed ciąża bylo 74/75kg. Jestem załamana bo ani się nie objadam nawet czasem martwia sie ze za malo jem. Czasem pozwolilam sobie pod koniec na coś slodkiego gdzie cala ciaze praktycznie mdlilo mnie na widok slodyczy. Pamietam jak wyglądałam majac 94kg przed ciąża a teraz i nawet nie wiem gdzie to wszystko jest teraz. Możliwe, ze gdybym wczesniej nie chorowala na anoreksje to bym pewnie tak sie nie martwila. A mi myslac o tej wadze od razu znikl apetyt i chce mi sie plakac.
Do tego po porodzie i pologu bede chciala zgubic caly nadmiar a z tego co wiem sporo pigulek anty wzmaga apetyt a ja nie chce przytyc a mam do tego sklonnosc. Spirala tansza nie jest dla mnie bo beda obfitsze miesiaczki a ja i tak mialam straszne przed ciaza i bolesne. Droższa to 1700zl na 5 lat na co mnie nie stac. Zas dylematy sad smiley Polegac tylko na prezerwatywach sie tez nie da.

Zamiast sie cieszyc ze synek zdrowy itd chodze przybita i placze. Chlopakowi nie pokazuje tego jak sie martwie waga bo nie chce go martwic i tak duzo widzial jak wychodzilam z choroby nie chce by myslal ze znowu to wraca itd albo ze zaluje ciazy bo waga urosla.
Powiedział tylko wczoraj ze to zgubie i byl w szoku ze taka waga bo nie widzi tego nawet. Kazdy mi mowi z reszta ze nie wygladam na 9ty miesiac na koncowke ciazy. To gdzie te kilogramy w az takiej ilosci sa odlozone..sad smiley
Staram sie nie posypac ale mysl o wadze towarzyszy mi od poczatku ciazy mimo radosci z dziecka sad smiley

A to wszystko przez to ze boję sie ze przestane sie chlopakowi podobać i go pociagac przez właśnie taka wage. Boje sie co i ile zostanie po porodzie.


Agneska (offline)

13-02-2018 08:38:32

Straszyn
Jagodzianki spokojnie,ciaza ma swoje prawa. Ja w pierwszej ciąży przytulam 12kg,z czego większość to była woda,ktora zatrzymała sie w organizmie,jak wychodziłam po 3dniach ze szpitala to miałam tylko +2 od wagi wyjściowej i wbiłam sie w swoje jeansy co przywiózł mi maź. Po miesiącu juz byłam szczuplejsza niż przed ciaza bo karmiłam i mało jadłam dlatego,ze mój synek cały czas wisiał przy moich piersiach a mnie dopadł na 2tyg baby blues. Musisz przestać myślec o tym,ciesz sie ta chwila bo ona tak szybko nie wróci. Waga to tylko liczba,zaczną sie spacery to nawet jie bedziesz wiedziała kiedy Ci spadniesmiling smiley ja teraz koncentruje sie na pozytywnym myśleniu bo chciałabym aby baby blues mnie tym razem ominąłsmiling smiley
Imielin myjesz juz okna?

Pozdrawiam Wassmiling smiley

Sandra92 (offline)

13-02-2018 08:54:05

Ruda Śląska
Jagodzianka nie martw się ja też już ważę 95 kg . Może zdecyduj się karmić piersią to szybko stracisz te kilogramy

Imelin (offline)

13-02-2018 17:04:06

Brusy
Hej dziewczyny! grinning smiley

Agneska ja jutro będę myć albo pojutrze grinning smiley małą tak mi się wierci że krzywię się co 5 minut grinning smiley

Jagodzianka nie przejmuj się smiling smiley z moim synkiem przytyłam 16kg i moja waga doszła do 96kg zrzuciłam do 80kg już po 2-óch dniach od porodu a potem znowu przytyłam, karmiłam tylko miesiąc bo mam policystyczne jajniki i nie produkowałam dużo mleka chociaż chciałam synka karmić jak najdłużej to się nie dało, a apetyt to ona miał nie powiem smiling smiley, teraz z Zosią waga pokazuje też już 96kg ale wiem że jakbym miała tak się wagą stresować to szkoda mi nerwów, nie wiem jak długo będę karmić bo moje piersi zamiast twardnieć są szczerze powiem jak flaki grinning smiley, mąż mnie kocha taką jaka jestem i będę chudnąć potem dla niego smiling smiley i troszkę dla siebie smiling smiley ale nie będę z tego powodu rwać sobie włosów, poświęcasz się dla faceta rodząc mu dzieci jeśli on tego nie dostrzega to to jest sens? Najważniejszy jest ten skarb co teraz mi biega po pokoju i co mam w brzuchu smiling smiley może nie schudnę tyle ile chcę (a chciałabym mieć ok 60kg grinning smiley heheh chyba nigdy do tego nie dojdzie ) ale jak zjadę do 65-70 będę zadowolona na cacy smiling smiley
Nie martw się wszystko będzie dobrze a nerwy tylko szkodzą smiling smiley

Trzymajcie się dziołchy grinning smiley ja od jutra skaczę po schodach grinning smiley heheh niech no w końcu już coś ruszy! grinning smiley

Agneska (offline)

13-02-2018 18:25:52

Straszyn
Imelin trzymam kciuki za Was. Koniecznie dawaj znac co sie u Was dziejesmiling smiley

Rzanti (offline)

13-02-2018 18:56:15

Międzyrzec Podlaski
Ja juz dzisiaj po wizycie. Maleństwo juz przekroczylo 2000g wiec jest dobrze jedzie po najniższym parametrze ale wszystko jest w normach. Mi skurcze nadal dokuczaja ale są znosne. Nie jade na szpital bo to są przepowiadajace jak na razie a szyjka mi się trzyma bez większych zmian sprzed tygodnia . juz mniej się boje bo zaraz wskakuje na 35tc i juz ze zgorki.


Ciężko ale będzie dobrze i trzeba w to wierzyć. A co do wagi to różnie może z nią być. Czasami jest tak ze się dużo przybierze a po porodzie znika z dnia na dzień a czasami jest tak ze 3kg się przytyje a po ciąży kolejne podczas karmienia... Nie martwcie się , wszystkie e jesteśmy piękne smiling smiley




emilka2208 (offline)

13-02-2018 23:00:31

Krusze
Imielin zazdroszczę też bym chciała moc już sprzątać przytulać się żeby sobie przyspieszyć poród A tu jeszcze trzeba czekaćsmiling smiley jutro wizyta u ginekologa zobaczymy co i jak smiling smiley)
Rzanti super wieści czyli poprostu musisz dużo leżeć i tylesmiling smiley mam nadzieję że wyprawki do szpitala porobione?smiling smiley

Mam pytanie.. czy wy tez macie tak że jak idziecie siku no to wiadomo człowiek rozluznia mięśnie i mnie tak zaczęło boleć tak jakby mi się mała w kanał władowala niżej że się wystraszylam no ale żadnych krwawien ani nic..może któraś też tak ma? Jutro porozmawiam z ginem to już 35 tydzień więc pewnie jakieś wymazy będzie robił...

Sandra92 (offline)

14-02-2018 09:17:53

Ruda Śląska
Część jak chodziłam do szkoły rodzenia to położna mówiła żeby od 36 tyg ciąży stosować napar z liści maliny aby przyspieszyć poród i olejek z wiesiołka aby zapobiec nacinaniu krocza . Czy któraś z was słyszała o tych metodach albo je stosowała ???

phototka (offline)

14-02-2018 12:24:56

Lublin
Cześć dziewczyny! smiling smiley
Dawnooo mnie tu nie było, ale to z racji tego, że przeniosłam się trochę na grupę facebookową. U mnie dziś 37tc+0, czyli od jutra zaczynamy 38 tydzień. Brzuszek mi się troche obniżył, co stwierdził mąż i kilka innych osób. Mała w sobotę ważyła jakieś 2850g, więc do porodu myslę, że max 3200g będzie nie więcej. Jest głowką w dół także nastawiamy się na poród naturalny. Od dziś piję też herbatę z liści malin - podobno troche zmiękcza szyjkę smiling smiley Dostałam globulki na infekcję, którą musze wyleczyć jakoś do porodu plus doustny probiotyk na poprawienie flory bakteryjnej. Zostało 21 dni do terminu, a mi się tak straaasznie dłuży tongue sticking out smiley 22.02 mam pierwsze ktg smiling smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546820, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.