Grudniowe Mamy 2017

Wysłane przez emila0526 

Eni88 (offline)

07-08-2017 22:16:00

Elżbietowo
Hej dziewczyny,
trafiłam tu bo mam jutro badanie połówkowe i strasznie się boję, że będzie coś nie tak wielkie oczy . Nie znam jeszcze płci, bo dziecko nie chce się ułożyć. Zastanawiam się czy powinnam zjeść coś słodkiego przed badaniem czy sobie darować.

emila0526 (offline)

11-08-2017 19:17:38

Kleosin
Hej Eni88 a my przenioslysmy się na grupę na fb i temu tutaj cisza. Jak cos to zaprazamy jeśli masz konto. Jak badania Twoje? Jak maleństwo????
Bfly odezwij się co tam z Wami jak coś to możemy pisać i tutaj nie ma problemu pozdrawiam! !!!!


Eni88 (offline)

16-08-2017 20:33:37

Elżbietowo
Hej! Dziękuję za odpowiedź!

Wszystko póki co pięknie. Będzie dziewczynka - czyli moje marzenia się spełniły :joliecouette: . Nie mam konta na fb, możliwe że założę jakieś na potrzeby Grudniowych mamusiek hehe. Za 2 tygodnie wylatuję do Australii, tam też będę rodzić. Tyle niewiadomych. Przyda się wsparcie mentalne, bo będę tam całkiem sama. Zdążyło mi już odbić na punkcie wyprawki, kupuję i kupuję bo wydaje mi się że w Australii jest gorszy asortyment :e_wink: . Spróbuję się przemóc z tym fb jutro. Widziałam gdzieś tu na forum nazwę grupy, chyba to ogarnę :-).

Pozdrawiam serdecznie! Z chęcią dowiem się o Was Mamuśki czegoś więcej.

emila0526 (offline)

16-08-2017 21:14:25

Kleosin
Hej Eni u mnie chłopiec będzie ☺ masz już dzieci? U mnie to pierwsze po 3 wcześniejszych ciazach i kilku latach starania więc naprawdę czy chłopiec czy dziewczynka ....oby tylko mi się zdrowe urodziło. Nazwa grupy to grudniowe mamy 2017 tam gdzie mało dziewczyn to my, jak będziesz miała chęć to zapraszam. ... tam możesz liczyć na wsparcie bardzo fajne dziewczyny i zawsze coś można się poradzić. Z resztą i tak bez powodu popisać z nudów. Australia? ????


saandraa (offline)

22-09-2017 18:03:56

Gliwice
Witam wszystkie grudniowe mamy

Barbadossa (offline)

07-10-2017 15:17:18

Wrocław
Witam serdecznie grudniowe Mamy smiling smiley my mamy termin 19.12, siedzimy w domku bo nie chcą nas w pracy... i kazali iść na L4. Dzień za dniem ucieka, Maluszek daje popalić ale tylko jak szanowny Tatuś jest obok winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548150, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.