Mamusie KWIECIEŃ 2017

Wysłane przez Adzioszka 

Marciocha (offline)

22-09-2016 02:39:06

Wojkowice
Witam serdecznie wszystkie kwietniowe mamusie.

Dołączam do Was w pod koniec 11 tygodnia mojej ciąży(termin 17.04.2017)
Dlaczego tak późno? Ano dlatego, że dopiero w zeszłym tygodniu zorientowałam się że jestem w ciąży. W pracy jestem zabiegana, dodatkowo wraz z mężem przeprowadzaliśmy się niedawno do nowego mieszkania. Bywały dni w których źle się czułam, ale po prostu sądziłam że jestem przemęczona. Brak okresu zauważyłam, jednak miewałam nieregularne cykle. Dopiero po tym jak 2 tyg temu zemdlalam w pracy mąz zawiózł mnie do lekarza, on zlecił badania krwi no i wyszło-jestem w ciąży! Trochę się boję o zdrowie maluszka, bo przez ostatnie tygodnie miałam trochę stresów, na jakiejś imprezie też się było.

Liczę na ciepłe przyjęcie i poradę, to moja pierwsza ciąża, więc obawy podwójne

Emilleczka (offline)

22-09-2016 07:00:22

Nowy Świat
Kochane, jednak dostałam skierowanie do szpitala na oddział. Do zawrotów głowy dochodzi jeszcze podwyższone ciśnienie. To moja pierwsza ciąża i bardzo sie boję. Czy któraś z Was miała wysokie ciśnienie w ciąży i wszystko było Ok?

IT9w8 (offline)

23-09-2016 07:51:14

Słupca
Hej kwietnioweczki jeszcze troszkę i poczujemy pierwsze ruchy naszych cudaczkowdzieci z piłką


Petitek (offline)

23-09-2016 09:55:14

Zabrze
Witam wszystkie kwietniowe mamusie.

Jestem Patrycja, to moja druga ciąża. Pierwsza była rozwiązana przez cc. Synek w październiku będzie miał dwa lata. Dopiero teraz dołączyłam do grupy chociaż już jestem w 12tc6d, a wiem o ciąży od 7tc. Termin mam na 1.04. Znacznie gorzej przechodzę drugą ciążę. Całodzienne mdłości.. ale na szczęście wymiotów brak. Mało siły, senność i bół piersi to codzienność sad smiley Nadal jestem aktywna zawodowo, mam zamiar pracować do końca lutego, i oby mi się udało. W środę mamy prenatalne, może już się dowiem co tam w brzuszku siedzi.
Od początku ciąży schudłam już 3 kg i waga nadal leci w dół, Miała któras z was tak?

IT9w8 (offline)

23-09-2016 13:41:09

Słupca
Ja mam termin na 12 kwietnia ale też jestem senna a do tego straszne bóle głowy. Na początku schudłam 3 kg.ale juz nadrobilam i jestem 2.5 do przodu


IT9w8 (offline)

24-09-2016 11:04:05

Słupca
Witam kwietnioweczki jak dzisiejsze samopoczucie?


Adzioszka (offline)

24-09-2016 15:11:07

Buk
Witajcie ! Cieplutko witam również wszystkie nowe dziewczyny na forum! Cieszę się że nas przybywa! Oby jak najwięcej smiling smiley

Co u mnie? Mdłości ustają, apetyt na słodkie ustal. W sumie mam już 2,5 kg do przodu. Czy Wam- do dziewczyn w drugiej lub kolejnej ciąży, też brzuszek tak szybko wyskoczył? ? W pierwszej ciąży mój brzuszek pojawił się dopiero ok. 17 tyg a tu dopiero 11 i jest dość widoczny! Zaczynam się martwić o swoją garderobę bo pomału wszystko zaczyna być za ciasne sad smiley

4.10 idziemy na pierwsze polowkowe i zobaczymy co tam w brzuszku gra; )

Życzę spokojnego i cieplutkiego weekendu ♡♡


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

szczesliwa83 (offline)

24-09-2016 16:59:38

Rumia
Witam Wszystkie kwietnióweczkiwinking smiley

Długo mnie nie było,ale cały czas Was czytałam, niestety nie miałam możliwość pisać.

W minioną środę byłam na wizycie u lekarza z maluchem wszystko ok, 4,55 cm prawidłowo rozwinięty.

28.09.br mam badanie genetyczne .
co do samopoczucia to różnie często mnie mdli ( bez wymiotów na szczęście) i często po prostu nie mam siły na nic, ale tak sobie myślę, że nie ma co narzekać byle do kwietnia.

Adzioszka ja jestem w 3 ciąży i nie mam możliwości zataić ciąży, brzuch jest już bardzo widoczny, ale się tym nie martwię, jest się czym cieszyćwinking smiley
Pozdrawiam,


IT9w8 (offline)

24-09-2016 21:00:37

Słupca
U mnie brzuszek tez juz widoczny.I to coraz bardziej.Juz inni widza


IT9w8 (offline)

24-09-2016 21:03:35

Słupca
Byle do kwietnia....dziewczyny damy !!!!







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-24 21:04 przez IT9w8.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.