Mamusie KWIECIEŃ 2017

Wysłane przez Adzioszka 

moniqu (offline)

19-09-2016 08:28:52

Wrocław
Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze smiling smiley.
w środę byliśmy na usg, mogliśmy posłuchać bicie serduszka naszego Maleństwa.

Dzisiaj zaczyna się 11 tydzień ciąża
Powoli zaczynamy kupować pieluszki, chusteczki, Mąż niedługo będzie malował łóżeczko.

A na przełomie 14/15 tygodnia ja jadę na urlop w góry, a Mężuś będzie remontował pokoik Maleństwa.
Chcemy zacząć w miarę szybciej, aby niczego nie odkładać na ostatnią chwilę.

Pozdrawiam Was gorąco :joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]

Termin na 9.04.2017 smiling smiley


IT9w8 (offline)

19-09-2016 12:53:33

Słupca
U mnie też 11 tydz.powoli rozglądam się za ubrankami....kilka juz kupiliśmy. ...jeszcze 2 tyg.i tez wylatujemy na tydzień na Teneryfa. Najgorszy ten lot samolotem ale przetrwamy. ...ciąża


Adzioszka (offline)

19-09-2016 16:06:41

Buk
Witajcie; )
U Nas zaczął się 10 tydzień. Podziwiam Was, że już po malu kompletujecie wyprawkę. winking smiley ja zacznę dopiero jak będę znać płeć. Dużo też takich uniwersalnych ubranek mam po Jasku.

No i urlopu przyszedł koniec. Znowu przyszła szara rzeczywistośc i ogrom prania żartowniś


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Emilleczka (offline)

19-09-2016 19:46:36

Nowy Świat
Kochane, jestem w 10tc i od wczoraj mam dosyć często zawroty głowy, też je macie? Już nie wiem jak sobie z jimi radzić. W środę wizyta u lekarza, mam nadzieję, że mnie jakoś uspokoi i będzie wszytskiego dobrze

IT9w8 (offline)

19-09-2016 19:58:47

Słupca
Zawroty głowy mogą pojawiać się częściej gdy mało się pije płynów. Odpoczywaj i uzupełniające płyny.


Oliwia28 (offline)

20-09-2016 22:12:10

Warszawa
Dziewczyny dziś miałam usgsmiling smiley
zobaczyłam 6,17cm Mojego Szczęściasmiling smiley
Wszystko jest na swoim miejscu, serducho łomotało pięęęęęęękniesmiling smiley przezierność, przepływy ok!smiling smiley
Krew pobrana do Testu Pappa, wyniki za tydzień.
Co do płci to zapytałam, czy jest za wcześnie na określenie. pani dr mówi, że za wcześnie a potem dodała:
"Chyba chłopak, ale proszę się nie nastawiać, bo TO równie dobrze może być łechtaczka" :p
Więc generalnie się nie nastawiam hehe choć chodzi mi po głowie teraz "chłopak, chłopak, chłopak" ssmiling smileymiling smiley
Potwierdzony wiek ciąży 12t 4d - tak jak ostatnio tydzień starszasmiling smiley W związku z tym zaktualizowałam suwaczeksmiling smiley

IT9w8 - Córka ma na imię Ola (Aleksandra), ja - Oliwiasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sandra90 (offline)

21-09-2016 08:29:22

Kaźmierz
Hej Kobietki

U Mnie dość dziwna sytuacja.
Wczoraj byłam u Pani doktor do której chodzę od początku i mam do niej zaufanie.
Spojrzała na wyniki bety które spadły o połowe i powiedziała że faktycznie źle to wygląda.
Zanim usiadlam na fotel powiedziała że skieruje Mnie do szpitala bo należy wszystko oczyścić, no i ok. Zapytałam czy mogłybyśmy poczekać jeszcze z tydzień i spróbować żeby doszło do samoporonienia ( po wizycie u innej Pani Doktor - prywatnie byłam przekonana że ciąża jest martwa )
I po naprawdę dokładnym USG przeprowadzonym przez Moją Panią Doktor ( na NFZ ) ku jej zdumieniu
stwierdziła że mnie widzi zarodka aczkolwiek poszukała tętno " czegoś" i czekam do przyszłego czwartku na rozwój sytuacji.
Powiem tak już oswoiłam się z myslą że z tej ciązy nic nie będzie już rozmawiałam z partnerem że chwile odczekamy i bierzemy się znowu do pracy a tu taka informacja.


Stąd Moje pytanie czy któraś miała podobną sytuację? czy jest możliwe że będzie wszystko dobrze? Czy jest możliwe że beta spadla o połowe a np. jak pójde za tydzień zrobić kolejne badanie to może znowu właściwie wzrosnąć?

Kolejny tydzień oczekiwań i kolejne niepewności...

Zdrówka dla Was:*

IT9w8 (offline)

21-09-2016 12:22:26

Słupca
Sandra a który to tydzień?


sandra90 (offline)

21-09-2016 13:34:00

Kaźmierz
Według Moich Obliczeń czyli od ostatniej miesiączki to 9 tydzień.

Według usg 7 tydzień.

O sytuacji że jest zarodek a brak tętna to słyszałam ale brak zarodka a tętno tak?
dziwna sytuacja

IT9w8 (offline)

21-09-2016 19:38:18

Słupca
To dziwne.Ale skoro bije tętno. .....nie myśl juz ze nic z tego......dopóki jest tętno jest nadzieja.....


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.