MARCÓWECZKI 2017 ciąża

Wysłane przez Pinki91 

klaudiaaa94 (offline)

13-09-2016 10:36:19

Sosnowiec
Cześć dziewczyny, mam nadzieję że dołączyć można. Również mam termin na marzec, sama końcówka marca. Niebawem wybieram się na badania prenatalne. Robiła już któraś z Was?

Cytuj
marpati
Hej, wczoraj po całonocnym bólu brzucha wylądowałam w szpitalu sad smiley po 7 godzinach (z dwulatkiem) dostałam syropek a zgage i jakieś tabletki na żołądek jednakże nie mogą jednoznacznie powiedzieć dlaczego mnie boli. Dzidziuś ma się dobrze, 5.05 cm sobie tak fajnie pływał i machał kończynkami smiling smiley, wydawało mi się w tamtym tygodniu jak leżałam na boku, jakby rybka pływała w środku ale 100% pewności nie mam poza tym trochę za wcześnie jak dla mnie aby coś konkretniejszego poczuć smiling smiley 7 dni mam te prochy łykać, dodatkowo biorę paracetamol albo/i nospe, aby chociaż na chwilkę zasnąć... we wtorek lecę do Polski i do ginekologa mam na za tydzień, więc może czegoś konkretnego się dowiem.

Miałam wczoraj podobnie. Czułam okropne kłucie, ale z boku. Przy tym zimne poty, mdłości, omdlenia, stan podgorączkowy i niskie ciśnienie. Ginekolog po badaniu i USG stwierdził, że jest ok i wysłał mnie do chirurga. Tam zrobili mi USG wątroby, jelit itd. Podobno jest ok, zalecili mi branie nospy i tyle. Nadal nie wiem jakie były przyczyny

glin_k (offline)

13-09-2016 16:02:08

Złotów
hej ja po piątkowej wizycie. wszystko ok. Ale za to od soboty miałam mocne bóle brzuche, wczoraj popołudniu powiedzmy ze się uspokoiło. Najadłam się znów strachu. Nie przytyłam jeszcze. martwię sie, ale to nic nowegosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

nalla23 (offline)

13-09-2016 16:28:40

Ja po wczorajszej wizycie schudłam i mam niskie ciśnienie ale maluch ok. Lekarz chciał zobaczyć płeć ale nie było widać nic jeszcze.
Klaudia 94 tak ja juz po prenatalnych wszystko ok.


[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa94 (offline)

13-09-2016 16:45:34

Sosnowiec
Cytuj
nalla23
Klaudia 94 tak ja juz po prenatalnych wszystko ok.

Ooo, to pięknie. Więc przy okazji mam pytanie. Każdy mówi inaczej, inaczej też można wyczytać. Czy po tych pierwszych jest możliwość aby dowiedzieć się płci maluszka? Czy dopiero następne? Jak to było w Twoim przypadku? I od razu dowiadujesz się czy wszystko ok? Jestem tym troszkę zestresowana.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-13 16:46 przez klaudiaaa94.

meggie31 (offline)

14-09-2016 10:07:20

Bydgoszcz
Witaj Klaudia 94 smiling smiley. Ja również po badaniach prenatalnych, wynik usg od razu, na wyniki testu Pappa z krwi czekałam 2 tygodnie, wszystko wyszło dobrze. U mnie lekarz powiedział płeć (chłopiec), a czy się nie pomylił dowiem się na najbliższej wizycie w poniedziałek.

nalla23 (offline)

19-09-2016 08:28:01

Hej mamuśki jak tam? U nas ok w sumie bez zmian oprócz tego że waga jeszcze w dół poszła i mam niskie ciśnienie. Na ostatnim USG lekarz chciał dopatrzeć się płci ale nie udało się. Kolejna wizyta za tydzień może wtedy.
Klaudia mi po pierwszych prenatalnych wywróżyli dziewczynkę ale jakoś w to nie wierzę i czekam na poniedziałek 26 może wtedy będzie wiadomo.
Ja już mam termin na drugie badanie prenatalne więc czas szybko płynie.
Mixa faktycznie nie pamiętam Cię ale miło że nas kojarzysz. Napewno odwiedzę stronkę.
Dla wszystkich miłegego dzionka życzę.


[link widoczny po zalogowaniu]

Iwus (offline)

22-09-2016 14:31:48

Wejherowo
Hej dziewczyny jestem tu nowa. Właśnie rozpoczynamy 16 tc od wczoraj vzuje pobolewanie po lewej stronie a takze klucie podbrzusza. Czy to rozciaganie wiazadel? Jak to jest u Was?

nalla23 (offline)

05-10-2016 21:50:31

Hallo zagląda tu ktoś jeszcze co u was?


[link widoczny po zalogowaniu]

glin_k (offline)

10-10-2016 16:38:32

Złotów
hej jestem, ale coś tu taka ciszasmiling smiley w piątek teraz mam lekarza.
Czujecie ruchy- ja nie wiem, czasem coś czuje ale nie wiem czy to to.
Jakoś nie tyje, nie wiem czy to dobrze.
Odbija mi sie ciągle. I co rusz jakieś bóle mam, ale do wytrzymania. Może teraz na wizycie lekarz na 100% potwierdź mi płeć, póki co typowany jest chłopiec.


[link widoczny po zalogowaniu]

nalla23 (offline)

11-10-2016 10:35:24

Hej w końcu ktoś tu jest ja właśnie zaraz wyjeżdżam na wizytę. Ruchy czuję ale takie w środku czuję jak się rusza a takich typowych kopniaczków to jeszcze nie czuję. U nas dziewczynka. Zastanawiamy się nad imieniem. U mnie też ciągle coś boli i to ciągnie ostatnio nawet usłyszałam dźwięk jak by coś strzeliło w brzuchu prawdopodobnie to pęcherzyki powietrza.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.