MARCÓWECZKI 2017 ciąża

Wysłane przez Pinki91 

marpati (offline)

05-09-2016 12:38:24

Waterford
Spokojnie Pinki91 i nie napalaj sie tak. Ja miałam objawy ciążowe (włącznie, że mi się spóźniał okres parę dni) od stycznia a zaszłam w lipcu smiling smiley, z synem wykonałam test dopiero po tygodniu bo za długo mi się spóźniało, z drugim zrobiłam test 2 dni po spóźnieniu, ale tylko dlatego, ze inne objawy z pierwszej ciąży miałam, teraz 2 dni wcześniej a i tak nic nie wyszło, ale czułam, że się udało smiling smiley dzień po były już komunikat, że jestem w ciąży (test dla blondynki, pisze ciąża i który tydzień albo brak ciąży, bez dopatrywania się kresek, cieni ect.). Ale życzę Ci aby jednak test Cię nie zawiódł, z temperatura bywa różnie, moja 'naturalna' to 35.5 do 36.3 także jak zbliża mi się do 37 bo jest stan chorobowy 'ala' mężczyzna grinning smiley może test z krwi? jest bardziej miarodajny.

Mi wyszły średnie badania tarczycy, 2.78 a przed ciąża 1.7, mimo regularnego brania leków i tak mi wzrosła. Teraz co drugi dzień mam brać mocniejszą dawkę i zobaczymy za miesiąc czy się unormowało. Teraz mam straszne upławy, czasami mam wrażenie że @ przyszła bo kapie :/ przepraszam za określenie. Z synem miałam to samo, wiec chyba taka uroda ;]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Pinki91 (offline)

05-09-2016 13:27:35

U nas nie robia od tak badania krwi. Na wszystko trzeba miec skierowanie. Ja ogolnie nigdy sie tak nie czulam oprocz w tamtej ciazy mam ciagle nudnosci i non stop cos sie dzieje w jajnikach i macicy. Wczoraj troche plamilam jasna krwia. Dzisiaj tylko troche podvarwiony sluz. Nie wiem co to czy implantacja, poronienie czy zwiastun okresu. Nie napalam sie na ciaze w tym cyklu, wogole jakos wyjatkowo szybko przestalam sie tym martwic, mam po prostu dosc. Jesli to nie ciaza to niech organizm daruje sobie te mdlosci wiecej mozna przeczytac na forum staraczek :p

Ps. Wlasnie zaczelam sie zastanawiac czy nie zrobilo mi sie cos na jajnikach stad ból i plamienie ?


[link widoczny po zalogowaniu]

marpati (offline)

05-09-2016 15:52:37

Waterford
Zapomniałam że Ty też za granicą grinning smiley, to pozostaje czekać, albo się rozkręci albo to implantacja. Co do tego bólu; jestem w 12tc i nadal czasem odczuwam bój tj jajników, hormony robią swoje i wszystko na dole boli. Jeżeli jednak @ przyjdzie (czego nie życzę w obecnej sytuacjigrinning smiley) idź do lekarza aby zrobili Ci cytologie czy usg. U mnie też nie chętnie to robią, ale jak miałam problem to sami mi proponowali smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Pinki91 (offline)

06-09-2016 08:36:29

No licze na to, ze do konca tygodnia wszysko sie wyjasni. Poki co nie rozkreca sie, ale chyba bardziej boli mnie brzuch( co przy implantacji ponoc nie powinno miec miejsca). DIsiaj spadla temperatura, jesli jutro podskoczy to chyba w takim razie implantacja, ale i tak nie napalam sie, test wszysko wyjasni zrobie chyba tak czy siak w sobote, bo z nowych obliczen wychodzi mi ze to "dalej" 24dc. Cytologie mialam robiona rok temu i wszystko bylo ok. . Z USG sprzed miesiaca jajniki i wszystko zdrowe, po badaniu ginekologicznym tez wszystko ok. Boje sie, ze skoro 3.08 juz dojrzewaly we mnie jajeczka( w dniu kiedy musialam przwac ciaze) to ze skor mialam taki jakis dlugi cykl to mogly sie zrobic jakis niewiem jak to sie nazywa polipy czy inne cuda. Mam juz dosc jednym slowem boli mnie wszystko od kolan po szyje tak, ze nie mam sily wstac, budze sie rano pisze do Was i spie do 12;30, a potem to juz wstaje bo musze. Mdlosci mam jak ta lala juz chyba 3 tydzien. I wogole tak sie cieszylam na termin Majowy


[link widoczny po zalogowaniu]

zuza1987 (offline)

07-09-2016 10:33:20

Osmolin
Dziewczyny czujecie juz ruchy malucha ?? I powiedzcie jak z dolegliwosciami ciazowymi co nowego ?

meggie31 (offline)

07-09-2016 10:37:11

Bydgoszcz
Ja czuję delikatne "bąbelki", więc sądzę że to Synuś smiling smiley. W pierwszej ciąży delkatne muśnięcia czułam ok. 17 tyg ciąży, teraz nieco szybciej. Zaczynam się czuć lepiej - mdłości pomalutku odpuszczają hot smiley

marpati (offline)

07-09-2016 17:12:01

Waterford
Hej, wczoraj po całonocnym bólu brzucha wylądowałam w szpitalu sad smiley po 7 godzinach (z dwulatkiem) dostałam syropek a zgage i jakieś tabletki na żołądek jednakże nie mogą jednoznacznie powiedzieć dlaczego mnie boli. Dzidziuś ma się dobrze, 5.05 cm sobie tak fajnie pływał i machał kończynkami smiling smiley, wydawało mi się w tamtym tygodniu jak leżałam na boku, jakby rybka pływała w środku ale 100% pewności nie mam poza tym trochę za wcześnie jak dla mnie aby coś konkretniejszego poczuć smiling smiley 7 dni mam te prochy łykać, dodatkowo biorę paracetamol albo/i nospe, aby chociaż na chwilkę zasnąć... we wtorek lecę do Polski i do ginekologa mam na za tydzień, więc może czegoś konkretnego się dowiem.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

glin_k (offline)

08-09-2016 15:45:02

Złotów
hej, ja jeszcze ruchów nie czuję. Brzuch już na szczęście przestał juz tak uciążliwie boleć. Zdarza się teraz sporadycznie i raczej rozpoznaję ten ból jako taki, że to normalne. Samopoczucie niestety mam rózne, lepiej gorzej, dziś troche gorzejsmiling smiley ale nakręcam się pozytywnie . Wczoraj dostałam wyniki z krwi z testu Pappa, jest ładnie, małe ryzyko chorób. To mnie cieszy. a jutro kolejna wizyta. No i zobaczymy co tam słychac u bąbla.
ja dla odmiany zaczęłam poranne nudności, ale bez większych sensacji. Ale przyznaję nieco męczące. Brzusio lekko widac, choc cały czas ponizej pępka.
Dziewczyny zdrówka życze i dobrego samopoczucia.


[link widoczny po zalogowaniu]

nalla23 (offline)

12-09-2016 11:22:08

Hej wszystkim. Co tu taka cisza? A no tak weekend, weekendzik. Ja popołudniu wybieram się na wizytę i chyba dobrze bo złapałam jakiegoś wirusa - biegunka mnie dopadła i leczę się jak narazie gorzką czekoladą i kakao. Może doktorek coś mi przepiszę na te moje przypadki. Już wczoraj coś się źle czułam no i dziś wyszło. Wczoraj jak kichnełam to tak mnie brzuch a raczej podbrzusze zacząło boleć i rwać aż mój mąż się przestraszył. A jak u was? Miłego dnia wszystkim.


[link widoczny po zalogowaniu]

zuza1987 (offline)

12-09-2016 19:56:27

Osmolin
Mnie tak zawsze ciagnie jak np. kichne .
Kurcze ja to mam juz brzuch ogromny .
A ile macie na + kg ?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546820, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.