MARCÓWECZKI 2017 ciąża

Wysłane przez Pinki91 

glin_k (offline)

23-08-2016 16:57:53

Złotów
Nalla- tak wydaje mi się, że nie trzeba byc mega zdrowym, przeziębienie nie powinno przeszkadzać, no ale lekarzem nie jestem. Kupiłam sobie do smarowania w Biedronce taki olejek firmy Tołpa, był w promocji. Nie wiem czy ok czy nie, zobaczy się. aktualnie padam z nóg. Nic nie przytyłam jeszcze. No i miewam zmienne nastroje, w weekend mocno dały się we znaki męzowismiling smiley a co do jedzenia, wybredna jestem, że ho ho, to nie , tamto nie. Jadłabym tylko pomidory, ogórki i owoce.


[link widoczny po zalogowaniu]

meggie31 (offline)

25-08-2016 17:01:47

Bydgoszcz
Melduje się po badaniach prenatalnych - mega szczęśliwa, bo wszystko dobrze. Odbiór wyników krwi mam wprawdzie dopiero 8.09 ale pani genetyk i gin twierdzą, że to formalność i maluch jest zdrowy. No i chyba jako pierwsza na forum poznałam płeć - będzie chłopiec !!!!! chłopiec w łóżeczku Miło, bo w domu mam już córeczkę, więc pełnia szczęścia. Pozdrowienia dla wszystkich !

nika1987 (offline)

25-08-2016 21:41:23

Hej dziewczyny! Jestem marcoweczka 2016 smiling smiley moja coreczka skonczyla 5 miesiecy a jeszcze niedawno przezywalam to co Wy- piekny okres ciazy smiling smiley cieszcie sie tymi chwilami, niedlugo poczujecie pierwsze kopniaczki swoich malenstw, poznacie plec- wspaniale chwile winking smiley korzystajcie ze swojego stanu, odpoczywajcie tyle, ile sie da bo pozniej o odpoczynek bedzie ciezko smiling smiley zycze Wam zdrowych i bezproblemowych ciaz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nalla23 (offline)

28-08-2016 10:02:19

Dzień doberek ale tu cisza. Ja też już jestem po badaniach genetycznych jak narazie wszystko ok. 1 września odebranie wyników z krwi, usg wyszło bardzo dobrze.
Meggi 31 to gratulacje że będziecie mieć synka ale tak sobie myślę czy to jeszcze nie za wcześnie na zobaczenie płci. Prawdopodobnie byłyśmy u tego samego profesora bo mi wywrożył córkę w co zabardzo nie wierzę bo to było bardzo śmieszne usg no ale może za niedługo się okaże i potwierdzi.
Miłej niedzieli.


[link widoczny po zalogowaniu]

meggie31 (offline)

28-08-2016 18:00:24

Bydgoszcz
Też się zdziwiłam, że tak szybko powiedział. Twierdził, że na tym etapie dziewczynki by nie potwierdził, bo to różnie jeszcze może być, ale z chłopcem większa pewność - pokazał mi nawet siusiaka smiling smiley. Zobaczymy, czy na wizycie we wrześniu płeć pozostanie bez zmian. Najważniejsze, że maluszki zdrowe! Dziewczyny, pracujecie jeszcze ? Ja chyba pochodzę do końca września, dalej już tego nie widzę...bo kiedy odpocząć, jak nie teraz spinning smiley sticking its tongue out

Inadra83 (offline)

28-08-2016 23:23:18

Wieszyno
Hej, mam nadzieje, ze mnie przygarniecie do swojej juz zgranej grupy. Mam 33 lata i jestem w pierwszej ciazy, dlugo wyczekiwanej i po wielkich przeprawach :-) w skrocie .... Lekarze skazali mnie na in vitro w zwiazku z czym jestem po trzech nieudanych probach a na chwile obecna moja ciaza jest naturalna
Wiem, pewnie myslicie CUD, taka tez byla moja pierwsza mysl :-)
Tak czy siak wg miesiaczki jestem w 11tyg i 4 dni a wg usg o tydzien mniej
Jestem straszna panikara i kazde klucie brzucha stawia moje wlosy na glowie :-)
5 wrzesnia mam zaplanowane prenatalne i licze na to ze wszystko bedzie ok i odetchne w koncu z ulga
Gratuluje wszystkim Mamusiom i jeszcze raz witam serdecznie


Ina

Pinki91 (offline)

29-08-2016 15:29:51

Hejka, ale wasze maluszki rosną smiling smiley Ja tak jeszcze niesmiało , ale podejrzewam, że koncze 4 tydzien. Czuje się identycznie jak w poprzedniej ciąży. Test zrobilam 4 dni temu i widzialam bardzo słaba kreske, czasem w nia watpilam, ale jest. Jestem dobrej myśli choć zastanawiam się czy pozytywny test to nie wynik hormonów z ostatniej ciazy( dla tych co nie wiedza, mialam pusty pecherzyk i wywolywane poronienie w 10tyg). No ale z drugiej strony te hormony mialy zniknac calkiem w ciagu miesiaca, wiec raczej nie byly by juz wykrywalne kiedy robilam test ew. Wzmocnily by wynik.Test powtorze w srodę na oko powinien to byc 28dc- w 1 ciazy juz wtedy kreska byla dobrze widoczna. Trzymajcie kciuki, aby wszystko ulozylo sie dobrze tym razem smiling smiley tak jak pisalam mozliwe, ze wpasuje sie w majówki C U D O W N I E smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

glin_k (offline)

29-08-2016 17:07:58

Złotów
Pinky91- co ja czytam, naprawdę, nieśmiało gratuluje, kochana nasza. Musi być teraz dobrze, no i maj, piękny miesiąc i pięknie będziesz spacerowac z wózkiem.
daj znac koniecznie co i jak. z niecierpliwością wyczekujęsmiling smiley
Inadra83- witaj, właśnie przygarnęłyśmy, jesteśmy w tym samym wiekusmiling smiley i to też moje pierwsze dziecko , też po przejściach. Także cały czas boję się jak będzie dalej. Ale jakoś leci, codziennie do przodu. trzymam mocno kciuki za prenatalne, dzidziuś niech rosnie w siłę!
Ja mam za sobą badanie genetyczne, w miniony piątek. Wstępnie wszystko wygląda dobrze. Każda wizyta u gin kosztuje mnie tyle stresu, że hoho, a gdzie tu koniec. Wyniki z krwi około 5 września. Jak tu spokojnie żyć. a poza tym, nasilają mi się ostatnio mdłości, apetytu jak nie mam tak nie mam. Nie przytyłam. Tradycyjnie pobolewa mnie brzuch. No i lekko odstaje, ale nadal tylko pod pękiem. Ciekawa jestem jak będzie dalej.


[link widoczny po zalogowaniu]

glin_k (offline)

29-08-2016 17:20:53

Złotów
meggie31- mi też póki co zapowiada się synek. Przyznaję marzyła się jako pierwsza córcia, ale taki mały książę to taka sama wielka radość.


[link widoczny po zalogowaniu]

Anula91 (offline)

29-08-2016 20:28:06

Pod Bibowcem
Cytuj
Pinki91
Hejka, ale wasze maluszki rosną smiling smiley Ja tak jeszcze niesmiało , ale podejrzewam, że koncze 4 tydzien. Czuje się identycznie jak w poprzedniej ciąży. Test zrobilam 4 dni temu i widzialam bardzo słaba kreske, czasem w nia watpilam, ale jest. Jestem dobrej myśli choć zastanawiam się czy pozytywny test to nie wynik hormonów z ostatniej ciazy( dla tych co nie wiedza, mialam pusty pecherzyk i wywolywane poronienie w 10tyg). No ale z drugiej strony te hormony mialy zniknac calkiem w ciagu miesiaca, wiec raczej nie byly by juz wykrywalne kiedy robilam test ew. Wzmocnily by wynik.Test powtorze w srodę na oko powinien to byc 28dc- w 1 ciazy juz wtedy kreska byla dobrze widoczna. Trzymajcie kciuki, aby wszystko ulozylo sie dobrze tym razem smiling smiley tak jak pisalam mozliwe, ze wpasuje sie w majówki C U D O W N I E smiling smiley

Witam wszystkie marcowe mamuśki smiling smiley życzę Wam aby Wasze ciążę przebiegały spokojnie i bezproblemowo smiling smiley
Pinki śledzę od czasu do czasu Wasz wątek smiling smiley jeśli sprawdzi się to co tu napisałaś to gratuluję smiling smiley życzę powodzenia smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.