Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Anula91 (offline)

02-12-2016 20:17:23

Pod Bibowcem
No właśnie mam mega smaka ale tak jakoś nie pije.. tongue sticking out smiley Poziti redsa to uwielbiam!! Zwłaszcza o smaku żurawiny winking smiley w ciąży mąż zrobił mi wino z winogron, to spróbowałam tylko troszkę czy dobre smiling smiley po za tym jakoś nie pije.. Przed ciążą piłam piwo normalnie, ale ja wolę albo smakowe albo z sokiem smiling smiley
Aniia masz rację, każda ilość alkoholu może zaszkodzić ale pół szklanki to może nawet nie poczuć hehe ale gardło mnie coś boli więc idę zrobić herbatkę smiling smiley


pozitiVibration (offline)

03-12-2016 00:33:07

Tychy
Anula ja też tego zurawinowego najbardziej lubię smiling smiley jakoś po tamtej ciąży mi się smaki pozmienialy... ostatnio też miałam smaka na jakiegoś drinka ale jeszcze trochę trzeba wytrzymać grinning smiley
Ja pospalam chwilę w dzień a teraz krece się z boku na bok i zasnąć nie mogę :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

iczka111 (offline)

03-12-2016 08:16:39

Nowogrodziec
Hejsmiling smiley

Narobilyscie mi smaka na redsa:confused:

Nie mogę już spać, próbuję przewracać się na boki ale to trudne.

Anula przeszły te bóle?

Sylwia widziałam na zdjęciach Maksa na nocowaniusmiling smiley super zabawasmiling smiley

Gdzie jest nasza LIDIANAA???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



pozitiVibration (offline)

03-12-2016 08:50:06

Tychy
Dzień dobry smiling smiley
Oj chyba wszystkie jak tylko będziemy mogły idziemy na redsa. Hehe
Ja już Maksa odebrałam. Strasznie zadowolony smiling smiley zresztą wszystkie dzieci. Poszaleli z latarkami, wybawili się, mieli dyskotekę. Do spania Pani im przeczytała bajkę. Mówiła też ze wszyscy mogą jechać na zielone przedszkole bo nikt nie płakał smiling smiley teraz widzę że mój syn jakiś nietomny jeszcze także szaleli w nocy grinning smiley
iczka fajny pomysł Pani miała smiling smiley rano na dzieci czekały paczki niby od Mikołaja smiling smiley
Rano zjadlam tylko kromkę a już mnie pali w przełyku :/
Miłego weekendu dziewczynki ! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-03 08:50 przez pozitiVibration.

Anula91 (offline)

03-12-2016 09:47:45

Pod Bibowcem
Cześć dziewczyny mały grymaśnik
Dopiero wstałam, późno poszłam spać, tak jak Poziti położyłam się na chwilkę w dzień z mężem i zasnęliśmy a potem w nocy ciężko spać sad smiley teraz obudził mnie katar sad smiley plecy troszkę odpuściły ale zobaczymy na jak długo.. Idę na jakieś śniadanko a potem kawa, takie dni teraz szare i ponure że tylko spać i nic więcej winking smiley


margerita090 (offline)

03-12-2016 10:54:01

Turka
Przed fala pijanych matek mojej koleżance lekarz powiedział ze raz na jakiś czas lampka wina nie zaszkodzi. Potem słyszałam lekarza w TV jak się wypowiadał że teraz żadne lekarz nie odważy się powiedzieć że można alkohol, bo kobiety mogą to źle zrozumieć i pić codziennie, albo butelkę cała bo przecież lekarz powiedział że można.
Ja uważam że wszystko jest dla ludzi. Syropy na kaszel macie na alkoholu, słodycze niektóre też. Ja wino piłam bo mi się chciało co dziwne bo za winem ogólnie nie przepadam. Ale to nawet lampka nie była tylko pół albo mniej i tylko czerwone wytrawne, bo takie podobnież zdrowsze. Było pyszne. tongue sticking out smiley Przez okres ciąży zdarzyło mi się ze 2 razy i tą odrobinę sączyłam cały wieczór a nie że wychyliłam za jednym razem. U mnie w rodzinie ogólnie chyba wszystkim kobietom w ciąży zdarzało się napić alkoholu troszkę. Nawet teściowa opowiada że miała fazę na piwo i piła po pół szklaneczki czasami.
Ja wolałam się napić wina niż pić polskie piwa free czy Karmi, które też zawierają alkohol!!! Na każdym jednym jest napisane że ma poniżej 0,5%, tylko warka radler ma zdaje sie 0,0 ale ze względy na cukrzycę i ogólnie niechęć do radlerów go nie piłam. Znalazłam jeszcze Bavarię która ma 0,0.

Najlepsze co mogłam usłyszeć to że nie powinno się pić kompotów bo fermentuja w żołądku i sie alkohol z tego robi LOL


Proszę o polubienie moich przygotowań [ebobas.pl]

Aniia (offline)

03-12-2016 16:30:37

margerita trzeba mieć swój rozum moim zdaniem i nie słuchać lekarzy, tym bardziej takich którzy mówią że można alkohol. Szkodzi dziecku i tyle, dla mnie nie ma wytłumaczenia że mała lampka i pita cały wieczór...to jest alkohol i nie wolno tego pić. Słodyczy z alkoholem też nie wolno w ciąży, chyba każdy czytać potrafi. Tak samo jak palą w ciąży! Never!




Kasiulka85 (offline)

03-12-2016 19:44:43

Łańcut
Aniia uważam że masz świętą rację. Ja nigdy nie piłam alkoholu więc w ciąży mnie nie ciągnie ale za to odstawiłam kawę , ani jednej nie wypilam od maja a lubię bardzo. Tak samo tiramisu. Może przesadzam ale nie chcę mieć sobie nic do zarzucenia jakby co...






Anula91 (offline)

03-12-2016 21:07:11

Pod Bibowcem
Dziewczyny nie wiem skąd ale mam straszne zakwasy.. Bolą mnie mięśnie na Łopatce, bolą mnie pośladki i uda sad smiley nigdzie nie goniłam, nic nie robiłam.. A boli sad smiley wie któraś coś w tym temacie?


Kasiulka85 (offline)

04-12-2016 00:03:34

Łańcut
Anula a może jakoś krzywo spalas ??






Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.