Październik 2016

Wysłane przez kaarolinaa246 

magda_lena2016 (offline)

19-04-2016 22:21:43

Starachowice
Normalne ze sie o niego martwisz ale na pewno wszystko ok. Trzymaj sie


[link widoczny po zalogowaniu]

elske (offline)

19-04-2016 23:10:45

Stavanger
Martako....juz jest w drodze do Ciebie....zadzwonil i powiedzial,ze wszystko ok....
Magduska ma racje...zrob mu dobra kolacje smiling smiley
Wszystko bedzie dobrze smiling smiley


kokosek (offline)

20-04-2016 08:08:41

Prabuty
Martako i jak tam mąż??


Martako_1112 (offline)

20-04-2016 09:49:26

Staroguby
On to caly, tylko bola go kolana i ma yroche na glowie rozciete od uderzenia w kierownice, ale z samochodu zrobilo sie pudelko. Tylko Boziulce dziekowac ze ani mojemu ani chlopakom nic sie nie stalo. Ale powiem Wam szczerze ze jak tylko wszedl do domu to lzy zaczely ciurkiem leciec, a moj powiedzial "i po co placzesz i sie martwisz, jak musze ze jest dobrze, a poza tym Ten na gorze wie ze jestem Wam potrzebny". I chodz byl w domu, tulil sie do mnie to w nocy oka nie zmrozylam bo sie balam zeby mu nic nie bylo. Nie chcial jechac do szpitala a jak od tego uderzenia dostalby wstrzasu albo cos innego...

Ten facet co spowodowal ten wypadek, to mial czelnosc zaproponowac 500 zl zeby po policje nie dzwonic...
Mie mam w tel zdjec naszego samochodu ale audi a6 ma nawet dlugi przod, to maska i wszystko ze srodka przesunelo sie w takim stopniu ze kumpel ktory siedzial jako pasazer wcale nie mogl nog wyciagnac. Maska to jedna wielka harmonijka..




Ewelelinka88 (offline)

20-04-2016 12:41:35

Ełk
Cześć dziewczyny jestem tu nowa chociaż czytam Was od kilku tygodni. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Jestem w 13 tyg ciazy termin porodu mam na 28.10. Jutro mam usg prenatalne i mam nadzieje ze Dzidzia pokaze nam kim jest. Mdlosci niestety nadal mnie mecza..do tej poty moja zmora byl zapach ogorkow kiszonych i miesa...pozdrawiam Was serdecznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-20 12:57 przez Ewelelinka88.

kokosek (offline)

21-04-2016 07:27:56

Prabuty
Ewelinka u nas tu trochę zamilkło, dawaj na fejsa - Październikowe mamy 2016 (ebobas.pl) smiling smiley


Agussis (offline)

23-04-2016 19:25:57

Warszawa
Hej Przyszłe mamy!

Nazywam się Agnieszka , jestem studentką V roku psychologii i przyszedł czas i na mnie aby napisać pracę mgr.
Mój temat to "poczucie stresu i sposoby radzenia sobie z nim u kobiet w poszczególnych etapach ciąży"

Piszę na ten temat ponieważ sama jestem w ciąży 29 tydzień smiling smiley i mam ogromną prośbę czy wypełnicie dla mnie dwa kwestionariusze i krótką ankietę zawartą w linku poniżej? i pomożecie mi obronić się jeszcze przed porodem? smiling smiley
Średnio zajmuje to około 15 minut

Z góry dziękuję smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mokasia95 (offline)

07-05-2016 17:04:50

Police
Cześć dziewczyny. Jestem tu całkiem nowa ale tak jak wy mam termin porodu przewidziany na październik. To bedzie nasza pierwsza dzidzia. Niestety jeszcze nie wiemy kogo powitamy, chociaz intuicja mowi mi ze to będzie chlopczyk. 17 maja usg wiec mam nadzieje ze sie nam pokaze. Ja na szczęście nie miałam problemów z mdlosciami ale senność, humorki itd. jak najbardziej. Ma któraś z was nadal takie dziwne i nieprzyjemne bóle w podbrzuszu? Czujecie już jakieś delikatne kopniaki? smiling smiley)

elske (offline)

10-05-2016 15:35:31

Stavanger
Mokasia witaj....wszystkie przeniosłyśmy się na fb dlatego tutaj taka jest cisza smiling smiley
Ja też jestem w swojej pierwszej ciąży i też ominęły mnie te wszystkie mdłości itd....
Brzuch czasem ciągnie,ale też bez przesady smiling smiley
Ja już wiem,że będziemy mieli synka smiling smiley


minimousedot (offline)

11-05-2016 13:53:48

Kraków
Czesc dziewczyny smiling smiley Ja akurat jestem wrzesniówką a nawet troche oszukana sierpniówka, ale moja siostra sprzedaje rzeczy na olx po siostrzenicy (grudzien 2015) i moze juz szukacie/rozgladacie sie smiling smiley , ciuszki glownie dziewczece, kombinezony, spodenki, bluzeczki, bodziaki itd. jesli ktoras ma ochote spojrzec to dajcie znac, przesle mailem albo PW cala liste smiling smiley Zostawiam tutaj wiadomosc bo wiekszosc rzeczy jest cieplejszych wiec moja córa raczej w polowie sierpnia ich nie zalozy, a pozniej juz beda za male smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547930, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.