Październik 2016

Wysłane przez kaarolinaa246 

Naatalia (offline)

13-04-2016 12:43:53

Warszawa
Elske ja też czekam z niecierpliwością ! Od razu zdjęcie maluszka grinning smiley
Ja dopiero 4 maja teraz mam :/ więc trochę poczekam
Kokosek ja myślałam,że po tym Gdańsku mnie coś bierze,ale to tylko katar i to nie uciążliwy....ale coś czuję,że ciśnienie mi rośnie bo kołata mi w sercu i nie wiem czy brać ten dopegyt bo czytałam,że to szkodzi dzidzi sad smiley A ginekolog mi to przepisał


showdown (offline)

13-04-2016 12:44:45

Warszawa
Ale mnie tu dawno nie było winking smiley Nie wiem od czego zacząć normalnie winking smiley
Na chorobę od lekarza dostawałam tabletki aliofil coś takiego, czosnkowe, ale p. ginekolog mi powiedziała żebym nie brała za długo booo dla dziecka może brzuszek boleć przez to o.O
Trzeba duuużo pić, ciepłej wody z miodem i cytryną najlepiej. I dużo leżeć i odpoczywać smiling smiley

A ja wczoraj miałam robione usg i badania genetyczne... Iwszystko jest oook ^^ Bobas się rozwija, się rusza u mamy w brzuszku winking smiley Ale jeszcze nic nie czuję sad smiley

A tak wygląda: winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

13-04-2016 12:53:59

Prabuty
showdown, ale śliczna dzidzia !!!! Już pokazał co ma między nózkami??? smiling smiley

Natalia mi tata właśnie dostarczył syrop prenalen i jakies tabletki prenalen to sobie wezmę teraz a w domu to będę domowymi specyfikami się leczyć.. oby szybko przeszło i sie nie rozwnieło.

Ale Elske nasz trzymam w niepewności !!!!


Naatalia (offline)

13-04-2016 12:57:12

Warszawa
Showdown śliczny bobulek grinning smiley A który to tydzień? smiling smiley


showdown (offline)

13-04-2016 13:21:37

Warszawa
13 tydzień i 1 dzień było robione usg winking smiley Kurcze no nie chciało ukazać co tam między nóżkami ma ;P ale coś czuję że będzie chłopiec xD Może na następnym usg się dowiem, ale to dopiero za miesiąc ;(

kokosek (offline)

13-04-2016 13:23:52

Prabuty
jejuś najgorsze to czekanie, jż nie mogę sie doczekać kiedy zobacze maleństwo a z drugiej strony wiem ze ponownie je zobaczę za około miesiąc !!


Naatalia (offline)

13-04-2016 13:33:38

Warszawa
A właśnie dziewczyny, mi usg też wychodzi tak co miesiąc i dziś słyszałam,że to chyba jest za często i że taka koleżanka miała może trzy razy przez całą ciążę...wspomniała,że chyba to nie jest zdrowe


showdown (offline)

13-04-2016 13:34:11

Warszawa
No bez kitu;p ja jak wyszłam z usg to jeszcze raz chciałam isc ;P Widziałam nóżki i rączki i paluszki,żeberka kręgosłup cały i nosek winking smiley I w ogóle już bym chciała trzymać w ramionach winking smiley

kokosek (offline)

13-04-2016 13:36:58

Prabuty
HeLOOOOŁ

USG nie jest szkodliwe - jakbyście codziennie robiły 3d czy 4d to trochę szkodliwe bo to sa większe fale ale takie normalne nie szkodzi dziecku!

Moja kuzynka chodził prywatnie i na NFZ i wizyty miała co 2 tyg i za każdym razem miała usg.. Młoda- okaz zdrowia.


Naatalia (offline)

13-04-2016 13:37:28

Warszawa
Showdown ja też tak miałam,wczoraj mojemu W mówił,że co tydzień bym mogła miećsmiling smiley byłam tak podekscytowana,że zapomniałam zapytać o kilka ważnych rzeczy i zapisać się w recepcji na wizytęgrinning smiley musiałam zadzwonić i pani się śmiaławinking smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.