Październik 2016

Wysłane przez kaarolinaa246 

Promyk_91 (offline)

11-04-2016 17:27:52

Twardogóra
No to pewnie mam jakieś głupie myśli, może taki mój urok ciążowy, że teraz mnie nic nie boli - może zaboli za parę dni, albo po prostu nie odczuwam powiększającej się macicy tak mocno... Ja już mam jakieś depresyjne myśli... Najchętniej bym przełożyła wizytę na wcześniej, ale tydzień chyba wytrzymam... Nie wiem co mnie tak wzięło sad smiley

Wcześniej jakieś parę dni temu miałam sen, że sikałam krwią, normalnie się ze mnie lało - obudziłam się z przerażeniem i poszłam siknąć. Już sama nie wiem. I głupot się naczytałam o tych obumarłych ciążach, masakra. Pewnie dodatkowo sobie zryłam banię.




NiespokojnaDusza (offline)

11-04-2016 17:51:33

Łuków
Wiem dobrze jak paralizujący bywa strach ale panika tylko szkodzi. I naprawdę, zacznijcie się cieszyć kazdym dniem ciazy. zwłaszcza tymi, w których nic nie boli smiling smiley nie zawsze ten ból to coś dobrego ale i nie zawsze jest zły. Serio - to moja 4 ciąza. Wiem co mówię.


magduska87 (offline)

11-04-2016 19:27:43

Lublin
Cześć dziewczyny smiling smiley jestem nowa, troszkę Was śledziłam wcześniej, ale dopiero dzisiaj się zalogowałam. Mam 28 lat i to moja pierwsza ciąża. Bardzo się cieszę smiling smiley jestem w 13t i 6d. Na badaniach przezierności byłam w 11t 2d, więc jeszcze wtedy nie było widać czy będzie chłopczyk, czy dziewczynka. Cierpliwie poczekam do 20t. Termin porodu mam na 12.10 z miesiączki i 10.10 z usg, także różnica niewielka. Tak jak u Was, strach o bobaska jest nieziemski, już bym chciała urodzić zdrowego smiling smiley Biorę luteinę podjęzykową od 11t, bo miałam jakieś delikatne plamienia, dosłownie kropeczki, ale profilaktycznie biorę. Dziś dodatkowo byłam i IP, ogólnie pierwszy raz w życiu i to nie było miłe doświadczenie. Mój lekarz dziś nieosiągalny, ale już jutro umówiłam się na wizytę. Od wczoraj wieczorem bolało mnie podbrzusze, ale tak znośnie, jednak w nocy już się obudziłam z bólu, dlatego poszłam na IP, wolę dmuchać na zimne. Czułam się tam jak "wrzód na ...", aż się poryczałam. No po długiej olewce dr zrobiła badanie ginekologiczne, zleciła morfologię i mocz, zrobiła usg. Z bobasem na szczęście oki, a mi wyszła tylko infekcja pęcherza.

magduska87 (offline)

11-04-2016 19:34:53

Lublin
chciałam się Was zapytać, czy będziecie chodziły do szkoły rodzenia? prywatnie, czy państwowej?

elske (offline)

11-04-2016 19:35:21

Stavanger
Promyk...jak czytam Ciebie,to czuje sie tak jakbym czytala siebie....ostatnio tez jak glupia naczytalam sie o tych ciazach obumarlych i jestem spanikowana...az pojutrze ide na usg....
Absolutnie nie powinnysmy czytac o takich rzeczach! Zawsze jak naczytam sie glupot to grzecznie przyznaje sie najblizszym i oni ustawiaja mnie do pionu smiling smiley.....trzeba myslec pozytywnie.
Witaj Magduska smiling smiley
Fajnie,ze do nas dolaczylas i ze z malenstwem wszystko jest dobrze smiling smiley....na pewno razniej bedzie przezywac swoja ciaze razem z innymi ciezarowkami,ktore maja termin na pazdziernik smiling smiley
Zakladaj suwaczek smiling smiley


magduska87 (offline)

11-04-2016 19:45:28

Lublin
Hej elske, suwaczek założę tylko się trochę tu rozpatrzę co i jak smiling smiley
Ja też ciągle czytałam o tych poronieniach, o tym że przestaje bić serduszko, masakra. Mój mąż tak się na mnie złościł, bo się nakręcałam i już nie czytam.

Martako_1112 (offline)

11-04-2016 19:49:12

Staroguby
Hm ja chyba nie bede chodzic do szkoly rodzenia, juz raz to przezylam i mysle ze teraz tez sobie poradze winking smiley




domilika (offline)

11-04-2016 19:59:03

Warszawa
Ja też już raz chodziłam do szkoły rodzenia. Teraz zamierzam chodzić, zwiedzać szpitale winking smiley
Zawsze raźniej jechać w znane miejsce niż w obce


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

11-04-2016 20:14:23

Prabuty
Matko ! Nie czytajcie takich rzeczy. Jak na poczatku ciazy wpisalam ze boli mnie krzyz to od razu poronienie a tu juz 12tc. Nie mozemy brac so ie do glowy.

Magduska witaj. Kazda z nas ma pelno obaw ale razem jakos dajemy rade. Wydaje mi sie ze jestesmy w stanie lepiej sie zrozumiec niz z naszymi mezczynami bo oni inaczej mysla..

Co do szkoly rodzenia ja moze sobie pojade kilka razy jak pojde na zwolnienie. Ale zobacze. Teraz po tych targach namietnie ogladam filmiki nayt pawla zawitkowskiego. Fajne rzeczy opowiadal wiec moze i warto do szkoly rodzenia. I jak cos to do panstwowej pojde. smiling smiley


kasiaikamil (offline)

11-04-2016 20:48:23

Łódź
Hejka....dużo nadrobiłam!!
Dziś przegięłam z pracą!!!jestem padnięta!Szybko się męczę....
Jeśli chodzi o piersi to jednego dnia są miękkie,a drugiego twarde i bolące!!!!
Jak przesadzę z aktywnością to boli brzuch!!!


Szkoła rodzenia..byłam w pierwszej ciąży,może pomyślę w trzecim trymestrze ,bardziej oz myślą o mężu....

Idę się położyć...miłej nocki


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546240, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.