Sierpniówki 2016 ciąża

Wysłane przez Cupcake88 

Avalon (offline)

09-12-2015 19:53:59

Jaworzno/Liverpool
Cześć dziewczyny. My mamy termin na 04.08. U lekarza byliśmy tydzień temu. Serduszka jeszcze nie było, ale to dlatego że to był piąty tydzień. Objawy są takie, ze czasem mdli, zakręci się w glowie no i przede wszystkim nieco więcej jem. Albo inaczej częściej odczuwam głód. Pozdrawiamy Was.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rudzia86 (offline)

09-12-2015 21:55:38

ożarów mazowiecki
Hej dziewczyny, ostatnią @ miałam 24.10, date gin wyznaczyła na 2 sierpnia a wg tego portalu jestem w 7 tygodniu, jutro idę na kontrole czy jest serduszko i ile ich jest, bo jest szansa na więcej niż jedno. To moja druga ciąża, mam już synka urodzonego w 2010r. teraz marzy mi siędziewczynka smiling smiley

alicjyjka (offline)

09-12-2015 23:35:31

Poznań
Ja nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u lekarza, żeby zobaczyć czy ciąża się dobrze rozwijawinking smiley od tych cudów techniki to tylko się w głowie miesza. Kiedys nie było tylu możliwości i kobietki dawały radęgrinning smiley Oby czas leciał jak najszybciej...winking smiley Na razie lekarz nie zlecił mi żadnych badań.. dziwne, ale pewnie dopiero to zrobi teraz na wizycie, ma mi też założyć kartę ciąży bo jak byłam tydzień temu we wtorek, to mówił, że za wcześnie jeszcze.




[link widoczny po zalogowaniu]

Cupcake88 (offline)

10-12-2015 10:01:30

Kazimierzówka
Avalon, Rudzia86 witajcie dziewczyny smiling smiley

Ja tez z niecierpliwoscią czekam na wizytę. A to jeszcze tyle czasu smiling smiley

Wczoraj było mi niedobrze mam nadzieje ze to nie mdłości. Z córka miałam prawie do konca ciazy okropne to było.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Tabelka Sierpniówek - [link widoczny po zalogowaniu]

Cupcake88 (offline)

10-12-2015 10:02:09

Kazimierzówka
Ja to chyba jakaś dziwna jestem bo mam już córkę a teraz chciałabym druga grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Tabelka Sierpniówek - [link widoczny po zalogowaniu]

anulla85 (offline)

10-12-2015 12:19:59

Konstancin-Jeziorna
Hej dziewczyny, Jestem aktualnie w 6tc+4, na ostatniej wizycie tydzień temu lekarz widział tylko pęcherzyk 10,6mm i ciałko żółte... zapisał mnie na sobotę 19.12 bo tedy powinien być już zarodek i serduszko. Ostatnia maja ciąża zakończyła się łyżeczkowaniem - pusty pęcherzyk ciążowy, bardzo się boje o tą ciążę... Z objawów ma tylko takie powracające uczucie jakby było mi nie dobrze - może delikatnie mdliło, pobolewa mnie podbrzusze i momentami delikatnie głowa boli, ale poza tym jest znośnie. Termin mam na 1 sierpniasmiling smiley

Cupcake88 (offline)

10-12-2015 13:40:41

Kazimierzówka
Dziewczyny z racji że nas przybywa - skleciłam na szybko tabelkę smiling smiley Wpiszcie się, będzie nam łatwiej się kojarzyć smiling smiley Wrzucę też link do dwojego podpisu na forum. Na razie jest możliwość edycji przez wszystkich, potem zmienię ustawienia smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Tabelka Sierpniówek - [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-10 13:41 przez Cupcake88.

Cupcake88 (offline)

10-12-2015 13:44:09

Kazimierzówka
anulla85 witaj smiling smiley Nie martw się, wszystko będzie dobrze smiling smiley Na pewno będzie piękne serduszko na kolejnej wizycie smiling smiley

U mnie mdłości się zaczęły sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Tabelka Sierpniówek - [link widoczny po zalogowaniu]

Hopka20 (offline)

10-12-2015 19:19:07

Warszawa
Hej dziewczyny. Byłam dzisiaj na 1 wizycie lekarz mnie nie badal i usg tez nie robili.dal mi masę badań i kazał brać witaminy. Zrobiłam od razu beta hcg Total i czekam na wyniki internetowe.dziwny ten lekarz bo usg kazał mi zrobić dopiero 10 - 12 tydzień bo wcześniej to szkoda robić bo to zawsze inwazja głowica na macice itp.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.