Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

dallo (offline)

25-03-2016 18:53:22

Wschowa
Ewelaa gratuluje, masz juz swoj skarb ze soba. Twoj synus wazy prawie tyle ile moj pierwszy, bo mial 3100g , ale byl krotszy 51 cm.
Wiem, ze teraz w brzuszku wiekszy "okruszek" nosze winking smiley

Kasiu wlasnie dzis juz mamie mowilam, ze non stop mi brzuch twardnieje i już nie wiem czy to jest skurcz. I jak sie porod zacznie to nie bede wiedziec czy mam skurcze sad smiley
Dzis pod koniec ktg czulam duzy skurcz, przyszla polozna mowi ktg super. No to co to bylo?
2 tygodnie temu mialam 3 takie twardnienia, a ona do mnie, ze nie bylo skurczy. Dziwne to i jestem coraz glupsza.
Mama i chrzestna twierdza, ze jak mam już 2 cm rozwarcia, to w kazdej chwili moge rodzic. A na pewno w swieta rodzic nie chce.
A mi udalo sie wstać, poprasowalam serwetki do koszyczka i moja bluzke. Nastawilam jajka do swieconki i wode z cebula do kolorowania jaj i juz mi lewe udo zdretwialo. No i co? Znowu leżę.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

26-03-2016 09:26:09

Warszawa
Dallo mi sie wydaje ze jak zaczna sie juz te skurcze do porodu to bedziemy wiedzialy ze to to... Ale pewnie zdarza sie ze ich jakos tak nardzo nie czuc. Tez sie boje jak to bedzie. Ja zamierzam jutro sie najesc i moge rodzic hehe smiling smiley

Nie szalejcie dzis dziewczyny z robota. Zebyscie na swieta wykonczone niebyly. Lepiej brudniej ale wypoczete ;-)




dallo (offline)

26-03-2016 09:39:54

Wschowa
Kasia i kto tu mowi o niesprzataniu. Sama szalałas z lazienka, kuchnia i balkonem. Ale spokojnie ja sprzatac nie zamierzam, tylko zaraz myje wlosy i ze swieconka do kosciola.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dallo (offline)

26-03-2016 15:54:44

Wschowa
Wesołych Świąt dziewczeta, duzo sloneczka, smacznych jajeczek i mokrego dungusa!
pisanki
tworzenie pisanek


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewelaa (offline)

27-03-2016 10:15:39

Udało się urodzić w końcu naturalnie. Od wczoraj jesteśmy już w domku, także akurat na same święta.

Życzymy zdrowych i radosnych Świąt dla Was wszystkich :-)

CarAllowa (offline)

27-03-2016 12:13:37

Warszawa
Dziewczyny ja rownież chciałam Wam życzyć Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Swiat Wielkanocnych. Aby kazda szcześliwie urodziła i mogła cieszyć sie swoja malutka kruszynka










[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

27-03-2016 21:37:27

Warszawa
Dallo te rzeczy to ja robilamjak dostalam powera. Wczoraj nie mialam checi sprzatac ale bylam zmuszona do tego... Ale tetaz sie obijamysmiling smiley

Ewela super ze juz jestescie w domku. Akurat na swieta udalo sie smiling smiley i jak sie czujesz? Jak maluszek grzecznie je i spi?

Juz jeden dzien minął takze zycze Wam mokrego dyngusa smiling smiley heh jak ktoras bardzo chce to mojrego od wód plodowych :p




KangurzaMama (offline)

29-03-2016 09:14:07

Gdańsk
Cześć dziewczyny smiling smiley
W święta niby dużo nie robiłam ale jakoś nie miałam czasu tu zajrzeć. Na spacerki chodziliśmy bo pogoda była piękna smiling smiley

Kasia_Z88 moja lekarka nic o cc mi nie mówiła więc pewnie normalnie w razie czego wywołają poród. Byłam już na pobraniu krwi. Popołudniu mam mieć wyniki to się wszystkiego dowiem.

ewelaa gratuluję synka smiling smiley dużo zdrówka dla Was :* fajnie że już w domku jesteście smiling smiley

dallo (offline)

29-03-2016 10:00:36

Wschowa
Cześć
Święta święta i po świętach. A szkoda, bo pogoda byla super. Duzo czasu spedzilam na swiezym powietrzu i udalo mi sie zrelaksowac smiling smiley
Nie posluchalam doktora i w swieta nie lezalam plackiem, ale brzuch sie nie stawial tak bardzo, dlatego sobie pozwolilam sobie na nielezenie.
Czekam na polozna i mam jeszcze brac nospe do czwartku, a co bedzie potem?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

29-03-2016 11:38:12

Warszawa
KangurzaMama to czekamy na wynik krwi. Oby nie był zły sad smiley

Ja też swieta zwłąszcza 1 dzien aktywny, na spacer do lasu poszliśmy bo koło siostry mojego rośnie, a tam spedzalismy 1 dzien.
W drugi moja siostra wracając od naszych rodziców przejechali przez Warszawie ale długo nie posiedzieli bo oni na dyżur do apteki wieczorem musieli dojechac sad smiley A do tego przyjechała akurat w tym samym czasie tesciowa z siostra synek i szwagrem mojego meza i umyslili przemeblowanie w sypialni. Mielismy co do niego plany ale bardziej na wakacje zeby jakis chlopaków zebrac bo kwestia tego łóżka, żeby je przestawic to albo duzo osob albo rozkrecanie na czesci. I zrobili mi taką rozpierduche w sypialni że szok. W zasadzie wszedzie bo zeby łóżko przestawić wszystko z naszej zagraconej sypialni musialo wyjechac do salonu...ale w koncowym efekcie jestesmy z ustawienia zadowoleni smiling smiley jeszcze moze biurko z łóżeczkiem zamienimy ale to zobaczymy w trakcie jak bedzie praktyczniej juz z bobaskiem...

Mi wczoraj bardzo twardniał brzuch w zasadzie to trzymało go cały czas i nie puszczało ani pod prysznicem, ani na leząco sad smiley już sie baliśmy co czy to moze cos sie zaczyna. Po załątwieniu sie na moment odpusciło. Ale rano znowu sie obudziłam z twardym jak skała sad smiley Mały sie już tak nie rusza od wczoraj, i tez mnie to stresuje i meża tez. sad smiley
Wczoraj mielismy termin z usg... (i to taki co pokrył sie na 3 z 4 podstawowych usg w ciazy). Także czekamy z niecierpliwościa na naszego Danielka grinning smiley




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546440, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.