MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

Wrzesinka88 (offline)

07-03-2016 21:28:22

Chodów
ByNika nie wiem czy mam Cię w znajomych.napisz do mnie na fb.
Marzenka,bardzo współczuję...ciekawe co tam małemu się dzieje.:/ biedactwo.
U męża Ani jest kilka zdjęć, śliczna panienka.duża była i te czarne włosy smiling smiley
Ja siedzę i czekam aż wybije godzina na przepojenie mojego malca.później w nocy juz tylko mleko co 4 h bo nie dawalam juz rady wstawać co 2 żeby w między czasie dac mu pić.ale juz widzę różnicę z tą zoltaczka.

marutka (offline)

07-03-2016 21:51:55

Wlasnie oglądałam te zdjeciasmiling smiley Amelka jest śliczna!smiling smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 21:52 przez marutka.

stefanka (offline)

07-03-2016 21:59:57

-żarnówka
Sliczna i tlusciutka jak na 3500

stefanka (offline)

07-03-2016 22:01:37

-żarnówka
A i ciekawe czy u mnie sie sprawdzi z tymi wlosami bo dzis tez nie obylo sie bez zgagi i wymiotow hot smiley

Patka12 (offline)

07-03-2016 22:31:36

Księginki
Marutka to dobrze ze na KTG dobrze smiling smiley Marzenka będzie dobrze z Bartusiem zbadają i zobaczą czemu tak sie dzieje. Bynika tez myślałam ze urodziłaś smiling smiley Asia co u Ciebie? Stefanka jeszcze troche wytrzymasz ze zgaga potem tylko będzie ulga smiling smiley Klaudia czekam na Mikusia smiling smiley Piękna Amelka smiling smiley

Patka12 (offline)

07-03-2016 22:32:15

Księginki
Wrzesinka ja tez prosze o zdjęcie smiling smiley

Patka12 (offline)

07-03-2016 22:35:14

Księginki
Ja mam wszystko poprane w Loveli i jest ok smiling smiley jem płatki z mlekiem smiling smiley i dzisiaj nawet zjadłam dżem truskawkowy i Mai nic nie jest wiec zależy od dzidziusia czy jest na coś uczulony smiling smiley także Anszelik nie przejmuj sie zmienisz płyn i będzie ok smiling smiley a Dawidek jest tak podobny do Ciebie jak dwie krople wody smiling smiley

asias89 (offline)

08-03-2016 07:53:09

Łazdoje
Kochane wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet który powinien trwać 24h na dobę 7 dni w tygodniu! :*

Przede wszystkim gratulacje Anszelik, cudowny Dawidek! No i rzeczywiście te pomiary z usg można olać. Jak tam z karmieniem? Mam nadzieję, że synek to dalej złote dziecko pod względem hałasowaniasmiling smiley

Aga a jak Ty się czujesz? Mam nadzieję, że zajmują się Tobą konkretnie w tym szpitalu?

Amelucha ma śliczną dziewczynkę i włoski jakie długie!

Marutka jeszcze nie urodziłam ale czuje sie jak z krzyża zdjęta już. Brzuch mam prawie ciągle twardy, mały zaczal sie waltownie ruszac, przelozylam wizyte na dzis bo jakos sie niepokoje. Skurcze mam co 5-10 minut przez 3 godziny a potem ustepuje i brzuch znow twardy a maly wypiety tak jakby mi brzuch mial pęknąć. Bardzo się cieszę, że wynik KTG jest dobry u mnie w piątek były 3 skurcze ponad 70 na 20 minut. A jak z tą opuchlizną? Zalecenia lekarza pomogły?

Marzenka daj znać jak po wizycie, oby to nie był jakiś wirussad smiley

ByNika, Klaudia byłam pewna, że Wy macie swoje brzdące już przy sobie oby poszło Wam jak najszybciej. Mnie czekanie już dobija tym bardziej, że te skurcze męczą już tyle czasusad smiley Małego czuję już od połowy wzgórka łonowego ale nie wiem czy tam cos sie dzieje. Dziś się dowiem czy coś jest na rzeczy czy wymyslam.

Nika1987 jak synek? Jak tam nocka?
Wrzesinka, Marzenka widzę, że świetnie sobie radzicie z maluszkami. Mam nadzieję, że też tak będę potrafiła, jak se pomysle o opiece nad takim malenstwem to mnie paralizuje.

Stefanka to rzeczywiście miałaś mały sajgon, można poćwiczyć bycie mamą wiecej niż jednego dzieckasmiling smiley Uwilbiam zapach softlanu/a mama zawsze mi z Niemiec przywozi.

Dziewczyny ja też wszystko w loveli mam prane ale płukane w wodzie tylko, obym nie musiała tego wszystkiego prac na nowo no i jak wspomniałyście prasować tym bardziej.

Przepraszam jesli zapomnialam o ktorejs z was ale ciezko sie skupic gdy ciagle sie czuje ból i ten napiety bolacy brzuchsad smiley Miłego dnia kochane !


[link widoczny po zalogowaniu]

marutka (offline)

08-03-2016 08:13:15

Asia- dobrze, ze sie odezwałas, bo martwiłam sie co z Tobą! Napisz po wizycie co lekarz powiedział ! Trzymaj sie kochana , jeszcze troszkę musisz wytrzymać!
Aaaaaa u Dzuekuje za życzenia!

Patka- pochwal sie Majeczka!

Wczoraj Klaudia pisała, ze nic sie nie dzieje, ale badali jej wody i sa czyste, wiec czekają! Aaaaa i dopiero teraz zaczął odchodzić jej czop....wiec moze samo sie ruszy!


edytka123 (offline)

08-03-2016 10:03:32

Świecie
wiedzialam ze Asia jeszcze nie urodzila smiling smiley miałam przeczucie smiling smiley
to z Klaudia do 9 czekaja?czyli do jutra?

ja wstalam o 9 teraz mam henne na brwich zaraz ide jesc sniadanko smiling smiley

ale tu cisza sie teraz zrobila...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547660, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.