Ciąża Ci służy! Styczeń 2016

Wysłane przez tynka03 

aangie (offline)

22-09-2015 15:51:53

Nowe Ogrody
Lily muszę sie z Toba zgodzić. Mnóstwo na allegro takich "mega pak" z przecudnymi ubrankami. Cena tak, jak piszesz 300 nawet 400 zł. Jest ich sporo, ale co z tego. Głównie bajeranckie jeansy, modne sweterki, fikuśne sukienki i bluzy. Brakuje pajacyków, kaftaników, półśpiochów bezuciskowych..i innych. Nie chce by moje dziecko modne leżało w łóżeczku, kiedy nie będzie się mogło poruszyć winking smiley Na strojenie przyjdzie jeszcze czas winking smiley Teraz trzeba postawić na praktyczność, bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Ich delikatnej skórze niewiele trzeba, żeby się obtarła, czy odparzyła.. (przez ,co tu ukrywać, matki fanaberie)

hanka79 (offline)

22-09-2015 16:23:15

Rogoźno
Dziewczyny to ja chyba jestem w czepku urodzona jesli chodzi o zakupy - zawsze przypadkowo na cos trafię - tak jak na przyklad jakis czas temu wozek z wystawy za 1/3 ceny albo lozeczko z materacem za 50 zlotych :-)
Dzis tez zaglądalam na allegro za ciuszkami dla dzieciątka a tam wlasnie taka mega paka - tyle ze na ogól tak jak piszecie - rzeczy, ktorych nawet bym nie ubrala - sztywne spodenki, sukeinki i td itp - no ale akurat 1 taka paka byla sprzedawana akurat pode mnie :-) - same body, pajace, polspiochy, bluzeczki, 2 sukienusie ale takie welurowe wygodne, spodnie, dresik, polarowy kombinezonik, spiworek, czapeczki, skarpetki i rajstopki kilka par i to wszystko akurat wylicytowalam za ... 11 złotych :-) - ilosciowo rzeczy ponad 50 a cena z przesyłką nie wynosi nawet 20 zlotych :-)
Chyba nei trafila sprzedawczyni z porą zakończenia licytacji bo jakby to bylo wieczorem albo poznym popoludniem to pewnie cena poszlaby w górę .
Tak więc myślę, ze chyba wszystko mam jesli chodzi o ubranka - teraz moge resztą dupereli się zająć :-) czyli pieluchami itd itp


[link widoczny po zalogowaniu]

hanka79 (offline)

22-09-2015 16:31:23

Rogoźno
Kiedys mi sie tak udalo z kupnem stolu z krzeslami - babeczka zapomniala dac ceny startowej wiec mozna bylo licytowac od 0 - i za grosze kupilam caly zestaw a ona w szoku potem, ze za tyle poszlo hehe


[link widoczny po zalogowaniu]

Black (offline)

22-09-2015 16:48:07

Opole
AAngie nie, dzisiaj znowu ciśnienie takie jak wczoraj więc w sumie chyba czas się przyzwyczaić. Zobaczymy, może gdzieś tam trochę spadnie, przestałam solić w ogóle, no ale ciągle piję dużo. I o to się to chyba w sumie rozbija na razie.


[link widoczny po zalogowaniu]

hanka79 (offline)

22-09-2015 17:54:34

Rogoźno
Cytuj
Black
...no ale ciągle piję dużo. I o to się to chyba w sumie rozbija na razie.
ja w ciąży nie piję w ogóle ;-);-)
Zebralo mi sie na zarty hehe

U mnie juz chyba po chorobie, temperatura podzyzszona tyciu ale czuje sie super, w pelni sil, wiec kryzys zazegnany :-)
Ide czytac ksiazke bo mam juz wieczor wolny - kocham książki i pochlaniam je hektolitrami i to mój najlepszy sposób na relaks, moze za wyjątkiem szydełkowania hehe i dlugich spacerów


[link widoczny po zalogowaniu]

mo20nisia20 (offline)

22-09-2015 18:08:04

Olsztyn
Dziewczyny a powiedzcie jaki kombinezon kupujecie na wyjście ze szpitala i potem na pierwsze spacery? 56 czy 62? Kurcze mam dylemat bo 62 może być sporo za duży i w sumie na taki rozmiar mam kombinezon od szwagierki


[link widoczny po zalogowaniu]

agudzidzia (offline)

22-09-2015 18:12:02

Sulmierzyce
A ja wczoraj byłam na zakupach, jak wpadłam do Smyka to sie opanowac nie mogłamsmiling smiley i taki piekny kocyk mi mama kupiła ... masakrasmiling smiley

agudzidzia (offline)

22-09-2015 18:18:46

Sulmierzyce
kupiłam właśnie kilka par takich grubszych pajacyków, mały polarek... także takie ciepłe lumpki juz mam. Bodziaki dostane od siory (ona rodziła w czerwcu, wiec wiekszość ma cienkich, ale coś sie znajdzie ) i no sporo od mojej najlepszej kumpeli. Ona dostała wory od rodziny i mówiła , zę ma tam sporo takich grubych na 56, 62 ... a ona rodziła w sierpniu... na 56 to nawet nie zakładała. Mam tez jeszcze jedna kumpele , która urodziła duże dziecko i wszystko co miała na 56 kupione nie ubrala ani razu tongue sticking out smiley

mo20nisia20 (offline)

22-09-2015 18:22:25

Olsztyn
no właśnie a ja urodziłam małe dziecko i niektóre z rozm. 56 to nosił dłuuuuugo dlatego nie wiem co zrobić ;-)

Black (offline)

22-09-2015 18:47:49

Opole
Wy macie chociaż jaki taki pogląd jak wy wyglądałyście jak byłyście małe, a ja kompletnie nie mam pojęcia jaki rozmiar brać bo bóg jeden wie ile miałabym jakbym wyszła w terminie tongue sticking out smiley

Mój facet w ogóle się zdziwił że mały może już tak mocno kopać bo wczoraj znowu mu dał poczuć grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547180, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.