:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

mal3na (offline)

13-08-2015 10:51:19

Poznań
Hej smiling smiley

JustynaMaja współczuje takiej nocy, ja pewnie ze strachu od razu pojechałabym do szpitala.
Ja nie odczuwam żadnych skurczów, a ponoć powinny się pojawiać te przygotowujące macicę do porodu, a u mnie nic. Ale za to brzuch mam cały czas twardy i uczucie, że ciągnie w dół, szczególnie na spacerach. Malutka po bardzo aktywnym zeszłym tygodniu teraz jest spokojna. Czasem aż się martwię czy wszystko ok.

Pytałam wcześniej o okrycie noworodka bo wyczytałam w internecie wiele sprzecznych informacji. Jedni piszą, że kołderką dziecko może się udusić, kocem w sumie też. Śpiworki są fajne, ale nie wszystkie dzieci je lubią. Rożki niby krępują bioderka itp. itd. I bądź tu mądry smiling smiley

Madziulek88 mi bardzo spadła hemoglobina (9,5), hematokryt i inne powiązane wyniki po tym jak lekarka kazała odstawić żelazo. Teraz sama zdecydowałam i biorę od 5 dni i wierzę, że wszystko się poprawi. Pamiętaj, żeby nie brać żelaza razem z magnezem czy wapniem, kilkugodzinny odstęp musi być. Ja polecam preparat żelazek, to jakaś nowość na rynku ciężko go dostać ale jest świetny. Przyjmuje się tylko raz dziennie i bardzo szybko poprawia wyniki.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ignaciukowa12 (offline)

13-08-2015 15:06:49

Biała Podlaska
Hej kochaniutke winking smiley
Jak mnie tutaj dawno nie było, ale napisałyście dużo grinning smiley
U mnie dzisiaj trochę chłodniej bo 27 stopni więc uff znośnie smiling smiley Ostatnio pocę się, że głowa mała, i w nocy spać ciężko. Mi puchną ręce, musiałam pierścionek zdjąć, chociaż ostatnio od tygodnia jeździmy do Siedlec do aquaparku wieczorami, i tam po tych upałach stygnę dosłownie i opuchlizna z rąk mi schodzi.
Fajnie tam jest, jeżeli chodzi o małe dzieci bo jest osobny basenik na sali aquaparku dla maluchów od 3 miesiąca życia, a i dla większych dzieci i dorosłych zabawy i relaksiku nie brakuje winking smiley Doszliśmy z narzeczonym do wniosku, że chyba będziemy z naszym szkrabem tam jeździć na wiosnę winking smiley
A może są tutaj już mamy które chodziły ze swoimi maluchami na basen?

Co do kołderki, to zobaczę jak mój szkrab się urodzi, co będzie wolał.

Witaj JustynaMaja smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-13 15:08 przez ignaciukowa12.

JustynaMaja (offline)

13-08-2015 15:12:31

Czatkowice Dolne
My z synkiem chodzilismy na basen na naukę pływania jak skończył 4 mce. Fantastyczna sprawa. teraz też bedę chciała chodzić z Młodą.
lekcje dały duzo a przede wszystkim wyzbycie się strachu przed wodą. jak syn miał 9 mcy pojechalismy na wakacje i pływał swobodnie z kólkiem i w morzu i w dużym basenie.
Nie boi się kąpieli, mycia glowy, nie placze kiedy woda wpadnie do buzi czy oczu.
Pani która prowadziła zajęcia powiedziała na wstepie że jesli dziecko płacze na zajęciach to max trzeba spróbować 3 razy, jesli to się nie zmienia to należy na chwilkę odłoyć temat.

learta (offline)

13-08-2015 15:33:51

Warszawa
JustynaMaja taka grupa na F jest, ale najlepiej napisz do Sarahia swoje dane na priv i wtedy zostaniesz dołączona. Ja nie wiem czy mam taką "moc" grinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

JustynaMaja (offline)

13-08-2015 15:37:41

Czatkowice Dolne
Dziękuję za informacje.

kinga1423 (offline)

13-08-2015 17:21:53

suchorze
Witam Was Kochane smiling smiley
My wczoraj wróciliśmy z urlopu, jak to szybko zleciało, ale prawde mówiąc nie wypoczęłam przez te upały, strasznie puchnę a moje nogi to jakaś masakra tongue sticking out smiley
No ale przynajmniej dzieci były zadowolone smiling smiley
Dzisiaj w nocy było tak gorąco że spałam w samych majtkach tongue sticking out smiley normalnie wykańczają mnie te upały, obrączkę też musiałam zdjąć bo inaczej musieliby ją chyba przeciąć żeby zdjąć ją przed porodem grinning smiley
[bJustynaMaja][/b] Witaj grinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

katharzyna (offline)

13-08-2015 20:33:30

GRupa na fb byłaby fajnym rozwiazaniem :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

JustynaMaja (offline)

13-08-2015 22:42:18

Czatkowice Dolne
Madziulek - niestety nie kojarzę Asi z Katowic, ze Śląska jest tylko Magda.

Już odpowiadam na Wasze pytania odnośnie FB - grupa może być zamknięta jak i tajna i w obu przypdkach nikt oprócz członków grupy nie widzi tego co się pisze ani nie widzi zdjęć tam dodawanych.
Grupa która istnieje jak się dowiedziała koleżanka jest duża i nie chcą przyjmować nowych osób. Dlatego moja propozycja jest taka że założe grupę Listopadówki ebobas i która z Was bedzie chciała dolączyć napisze do mnie na priv jak ją odnaleźć na FB. Najpierw doadję taką osobę do znajomych a potem do grupy.
Same zobaczycie jak to działa.

JustynaMaja (offline)

13-08-2015 22:50:20

Czatkowice Dolne
Grupa została założona jako tajna aby nikt z zewnątrz ni emógł nawet sprawdzić kto do niej należy.
Teraz tylko od Was zależy czy chcecie dołączyć.

learta (offline)

14-08-2015 05:23:25

Warszawa
ciąża to może wszystkie się tam po prostu przenieśmy.




[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.