:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

katharzyna (offline)

06-08-2015 06:32:55

Hej dziewczynki, wczoraj mieliśmy pierwszą wizytę w szkole rodzenia, dosłownie wrocilam mega zmęczona, było fajnie :-) dzisiaj mam wizyte tą nieplanowana z racji twardnienia macicy i tych napięć, jestem mega przerażona, bo jak Malutka mnie kopie to niekiedy bardzo boli. Madziulek ja mialam z kilka razy tak, ze jak dzidzia się wypinała i dotknełam tego miejsca to jakby prąd mnie przeszedł, ale ogólnie ten prawdziwy nie, zatem nie wiem czy to ma jakiś wpływ, za to chlusnęła mi gorąca woda na brzuch, ale nawet zaczerwienienia nie miałam. Sarahia ja też bardzo cierpie z powodu kręgosłupa, szczerze to już nawet na długie wyprawy sie nie nadaje, mój jest bardzo wyrozumiały i pociesza mnMie mówiąc, że tem 8 kg, które.


[link widoczny po zalogowaniu]

katharzyna (offline)

06-08-2015 06:35:23

mam na plusie to chyba całe jest w brzuchu, bo dalej taka chuda jestem :-) Kamisia gratulujew synka. Mobilna wersja strony ebobas mnie dobija, cały czas sie zawiesza i posty w częściach niekiedy muszde umieszczać; /


[link widoczny po zalogowaniu]

kinga1423 (offline)

06-08-2015 09:41:34

suchorze
Hej Kochane smiling smiley
Ale mamy upały, masakra ja swoich kostek nie widzę tak mi nogi puchną tongue sticking out smiley
Jedziemy w sobotę ze znajomymi na pięć dni do domku nad jeziorem na Kaszubach smiling smiley W końcu trochę odpocznę smiling smiley
Ja mam już 9 kilo na plusie ale jakoś się tym nie przejmuje, widać taka moja uroda smiling smiley
Po magnezie który przepisał mi lekarz czuję się lepiej i mniej mi się brzuch spina
Dzisiaj mam dość pracowity dzień bo muszę zrobić dwa torty tongue sticking out smiley chrzcinowy i urodzinowy, to takie moje dodatkowe zajęcie smiling smiley a tak mi się nie chce przy tej pogodzie.
Trzymajcie się chłodno Kochane grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

learta (offline)

06-08-2015 09:53:20

Warszawa
Witajcie, już wróciliśmy do rzeczywistości. Wczoraj o 22:30 zjechaliśmy. Póki co jesteśmy u moich rodziców, a jutro wieczorem wracamy na swoje śmieci.
Sarahia to samo mogłabym rzecz o Was, jak Wy to robicie, że macie dziewczynki. Teraz chciałam mieć dziewczynkę, ale nie wyszło i również jak Kamisia będę miała 2 chłopca, tylko, że z większą różnicą wieku, bo aż 5 lat.
Zważyłam sie u rodziców i o dziwo w ciągu tygodnia przytyłam aż 2 kg, to teraz już mam 8 kg na "+", a miałam założe4nie do końca 6 miesiąca przytyć tylko 6 kg, a tu już 8....

Upału już mam dosyć.....




[link widoczny po zalogowaniu]

learta (offline)

06-08-2015 09:55:13

Warszawa
Madziulek nie zdążyło mi się jeszcze żeby kopnął mnie pra w czasie ciąży....




[link widoczny po zalogowaniu]

basia80 (offline)

06-08-2015 10:06:59

Hajnówka
No tak i nam się marzył synek, a tu kolejna córa smiling smiley Sarahia rozumiem Cię aż za bardzo. Poza tym i moja nocka minęła jak Twoja. Ale tak naprawdę przecież i tak ważniejsze od tego jak płeć jest to że dziecko zdrowo rośnie smiling smiley
Learta ja też już upałów mam dość. Ciężko mi się oddycha i wogóle jakoś tak nic się nie chce. U mnie remont przystopował, to przynajmniej gotowac nie muszę jak dla armii. A dziewczynkom coś wymyślę zawsze do jedzenia.
Kinga jak i tak Cię podziwiam super babka z ciebie musi być smiling smiley Ja torty też lrobię, ale dwa razy w roku, w lutym na urodziny córek. No teraz będzie trzy razy w roku, hehe smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ignaciukowa12 (offline)

06-08-2015 12:54:21

Biała Podlaska
Hej mamusie smiling smiley
Upalnie i u mnie jest winking smiley ale przespałam całą noc od 21 do 10 rano bez budzenia się na siku, i kręgosłup mi odpuścił chyba na razie bo nic a nic mi nie dokucza smiling smiley Wyspałam się po raz pierwszy od dwóch tygodni grinning smiley

kamisia gratuluję synka! smiling smiley

sarahia najwięcej na listopadówkach do przodu jestem tak mi się wydaje, że ja. Przed chwilką się ważyłam no i wynik 61 kg czyli juz 12 do przodu smiling smiley ech.. do 70 chyba dobije z taką prędkością :p

Madziulek mnie prąd kopną bo nie chcący dotknęłam mikrofalówki mokrą dłonią ale nie tak mocno jak opisujesz.

Kinga zdolniacha smiling smiley śliczne torty.

learta (offline)

06-08-2015 15:19:39

Warszawa
Wiecie, że od dzisiaj w biedronce są ubranka (body i pajace) na niemowlaki. Nie byłam w sklepie bo mi się nie chciało, ale z tego co zajrzałam na stronie to zaczynają się od roz 74. Szczerze wolałabym cos mniejszego, bo takich małych mam braki.




[link widoczny po zalogowaniu]

katharzyna (offline)

06-08-2015 19:49:53

Ja po wizycie, poszlo mi wiązadło obłe, w moim przypadku powoduje ono ból od brzucha po udo az do kręgosłupa, chwilami będzie bolało mocniej, gdy macica będzie jeszcze sie bardziej rozrastać, mam być twarda :-) na twardnienia macicy dostałam dopochwowo luteine, już ją brałam do 16 tygodnia, ale teraz mam większą dawke. Posprzatałam chate i dosłownie padam na pysk... ale jakie piękne zapachy :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

learta (offline)

06-08-2015 21:44:52

Warszawa
Katharzyna dasz rade, już teraz mamy z górki smiling smiley wszystkie bóle do wytrzymania, bo spotkanie po tej stronie z maluchem nam to wszystko wynagrodzi smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.