:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

learta (offline)

02-08-2015 20:28:22

Warszawa
Melduje się i ja ciąża cały dzień prawie na plaży, ale chowałam się skutecznie przed słońcem.... do wody próbowałam wejść, ale weszłam tylko do połowy łydek i mnie.... zmroziło smiling smiley Dobrze, że mamy w tej willi basen, to chociaż tam się wypluskam w wodzie smiling smiley. Codziennie wieczorem chodzimy na rodzinne pluskanie.
Katharzyna ja też miewam takie dni, że jadłabym i jadła. Agnieszkaskl frytki i coca cola również czasami znajdzie się w moim jadłospisie.




[link widoczny po zalogowaniu]

katharzyna (offline)

03-08-2015 05:45:47

Cześć kobietki, ja też ostatnio zajadałam frytki :-):-) Czasami piję gazowana wodę mineralną jak ewidentnie nie umie mi sie odbić :-) zaraz zmykam z moczem do szpitala :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

03-08-2015 10:20:20

Germany /Bc
Witam u nas już gorąco od rana...upocilam sie po drodze z przedszkola ehh ...oby przetrwać te dni jakoś....

co do apetytu to mam normalnie jakoś nie więcej nie mniej ...za to często coś zjeść musze bo pusto w żołądku ...ale głownie owoce wtedy. Mam tez swoje grzeszki i zachcianki czasami tez coli łyknę ...

powodzenia na badaniach oby wam wszystko Wporzadku wyszło.

moj brzuszek dzis z rana
[link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

katharzyna (offline)

03-08-2015 10:49:14

Sarahia duży brzusio... :-) mam ochote na kebaba.... :-):-)


[link widoczny po zalogowaniu]

ignaciukowa12 (offline)

03-08-2015 12:47:18

Biała Podlaska
Hej laseczki smiling smiley

Wczoraj pojechaliśmy z moim do Kazimierza Dolnego 2 godzinki samochodem w jedną stronę plus cały dzień chodzenia i powrót... A dzisiaj oczywiście konsekwencje w postaci koszmarnego bólu pleców.. już nie wiem co robić, a leżeć długo nie umiem:/
Psychicznie wypoczęta.

sarahia spory brzuszek, w końcu nasze dzieciątka rosnąć już teraz będą coraz szybciej smiling smiley

Mój malutki tak mnie kotłuje od środka momentami, że mam wrażenie, że mnie zaczepia i jak mu oddaje to i on w tedy mi winking smiley
U mnie na dniach wkraczamy w III trymestr, ostatnia prosta, a ja się oczywiście coraz bardziej boję rozwiązania sad smiley Taki lęk gdzieś, że głowa mała.. nagle zaczęłam przekopywać internet na ten temat i już sama nie wiem co myśleć, mam tylko nadzieję, że nie będę z stamtąd chciała uciekać tak jak moja znajoma.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-03 12:51 przez ignaciukowa12.

katharzyna (offline)

03-08-2015 14:44:52

Mnie dzisiaj zabolał brzuszek w dole, poszłam do kibelka, udało sie wypróżnić, potem jeszcze z boków do środka przeszedł ból, czuję więc, że to nie koniec. Macie tak czasem po jedzeniu? Zmykam zaraz po wyniki z moczu


[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

03-08-2015 15:03:11

Zamość
Witam, u nas gorąco, upalnie ze się wysiedziec nie da. W sobote bylismy na koncercie Lata z Radiem, wybawiliśmy się, mała się w perkusistę bawiła przy zespole Piersi, a przy Hey to chyba poszla spać. smiling smiley Mnie jakaś alergia dopadła już z tydzień. Tak kicham, nos zatkany, meczy strasznie. Oczy otworze rano i od razu kicham.... masakra. Zaczynam male przygotowanie do wesela, bo w piatek juz ruszamy w podróż.
Strasznie szybko mija ten czas. Jeszcze chwila i bedzie polowa sierpnia, a pozniej to juz nie wiadomo kiedy i październik grinning smiley i wielkie oczekiwanie.


[link widoczny po zalogowaniu]

dorottea (offline)

03-08-2015 15:39:17

Łódź
rosną nam brzuszki, rosną... Ja przed chwilą goliłam nogi i ledwie mi się to udało. Po prostu jakaś masakra - chyba będę musiała zacząć prosić o pomoc. :/


[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

03-08-2015 15:47:40

Zamość
Ja się wczoraj zdenerwowałam jak siedząc w wannie nie mogłam dostać szamponu, bo mi brzuch przeszkadzał i ani wstawać ani wołać o pomoc smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kinga1423 (offline)

03-08-2015 19:33:36

suchorze
Witam Was Kochane smiling smiley
Miałam dzisiaj wizytę smiling smiley Gabrysia rośnie jak na drożdżach smiling smiley waży już 800 gram smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.