:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

Alutka31 (offline)

14-07-2015 20:07:40

Ja kwas brałam w pierwszych miesiącach. Witamin nie brałam bo było mi nie dobrze po nich. A teraz od jakiegoś czasu zaczęłam brać witaminy bo lekarz zalecił kiedy morfologia sie obniżyła.


agnieszka00 (offline)

14-07-2015 20:30:37

Ja bralam do 13 tygodnia femibion i musiałam odstawic bo bylo mi niedobrze i miałam problemy z.zoladkiem. Ale zastanawiam się czy sam kwas.wystarczy czy jednak warto coś zakupic. Tylko csy witaminy można zacząć brać tak.późno?

sarahia (offline)

14-07-2015 20:36:40

Germany /Bc
Co do witamin to ja nic nie biorę, bo nie potrzebuje...wyniki super dobre wiec po co, widocznie dobra mam dietę. Zreszta przed ciąża brałam dobre witaminki już z kwasem foliowym dobre pol roku, to naladowalam sie wit odpowiednio...

Co do wózka to każdy szuka czegoś innego, mi koła nigdy nie strzelały a miałam pompowane i sobie chwale, teraz mam kupiony Bebetto używany i tez nic sie babeczce nie działo z nim wiec jestem dobrej myśli ze i nam posłuży.

agnieszka kwas brałam 1szy trymestr z zaleceń ginki i koniec ...teraz już nic




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-14 20:38 przez sarahia.

katharzyna (offline)

14-07-2015 20:48:44

Mi lekarz kazał brać witaminy :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

14-07-2015 21:38:01

Zamość
Ja od początku ale nie regularnie biorę witaminy najpierw falvit a teraz witaminer dla kobiet w ciąży . Lekarz się pytał czy biorę coś i nawet musiałam pudełko pokazać czy dawki są wystarczające mimo że wyniki miałam dobre


[link widoczny po zalogowaniu]

Madziulek88 (offline)

14-07-2015 22:21:34

Jaworzno
Ja tez biore witaminy pregna plus co do kwasu foliowego bralam na poczatku ciazy tak jak wiekszosc z was.

Nie wiem jak wy ale kurcze zapominam sie czasem. Dzis przechodzilam obok lustra patrze przeciez w ciazy jestem. Mala nie szaleje tak jak u was.Czas mi tak szybko leci juz ponad polowa a ja jeszcze nie oswoilam sie z mysla ze bede po razu drugi matka. Z zakupami tez jeszcze nie zaczelam szalec wozek mam łóżeczko pościel przewijak i ciuszki mam po pierwszym dziecku drobiazgi mi zostaly.

Jezeli chodzi o gondole nie wyobrazam sobie zeby jej nie bylo lekka ostatnio zima wiec na pewno na spacerki bede wychodzic. Ja malego tez usypialam w domu w wozku w gondoli pamietam ze przy kolkach inaczej sie nie dalo:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulusia86 (offline)

14-07-2015 23:17:57

Zduny
Hejka.
No laseczki bede miala chlopca!!!! Termin mi sie przesunal na 2 grudzien. Imie wybral mezus : Eryk. Witaminy biore ladeevit bo jest jedna tabletka winking smiley co do wozka to juz dodawalam fotke. Ja mam aluminiowa rame ijestem zadowolona juz dwa lata.jest3w1 a spacerowke niedawno kupilam parasolke firmy EURO CART mori szara zbialym aluminiowym stelazem.


Paulina86

[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszkaskl (offline)

14-07-2015 23:49:57

hej kobietki smiling smiley właśnie wróciłam z kina smiling smiley mąż mnie zabrał abym się troszkę odstresowała, ale mała tak mnie kopała na filmie,że aż mąż był zdziwiony bo nie dało się skupićsmiling smiley

Co do zakupów to byłam w Smyku, są bardzo fajne przeceny nawet -70% więc kupiłam kilka ciuszków, co prawda nie dla swojego maleństwa ale na chrzciny dla córki siostry i chrześnicy męża.

A do witamin od początku biorę tylko Pregne plus i nic więcej z witamin. Dodatkowo ochronne na wątrobę Esselver bo miałam wysoki ALAT i ASPAT.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Alutka31 (offline)

15-07-2015 05:28:36

No i czas zjesc heheh. Wczoraj rozmawialm z siostra i mowi ze pożyczy mi wózek z gondola i lepiej zebym kupiła sobie lepszĄ spacerówke. Niby mi ułatwiła ale teraz sie zastanawiam czy kupic juz tą spacerówkę czy poczekać? A jak poczekam to czy pozniej bede miała do tego glowe???? Tak dawno nie byłam w takiej sytuacji hehehe


Alutka31 (offline)

15-07-2015 05:29:46

paulina86 GRATULACJE smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547240, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.