sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

GosiaczeqN (offline)

19-01-2015 15:55:57

Gorzów Wielkopolski
Kasia podobno można dorobić przy ankietach internetowych lub telefonicznych też o tym myślałam skoro siedzę w domu ale nie wiem czy to rzeczywiście tak działa. A nie chce mi się robić czegoś za co mi nikt nie zapłaci.

kasia1993 (offline)

19-01-2015 15:56:48

Człuchów
no ja też siedze.... mam ciuchy po córce zadbane i ciezko sprzedac a sprzedaje za grosze..

kasia1993 (offline)

19-01-2015 17:11:54

Człuchów
nie wiem już sama co tu zrobić...

Adrianna88 (offline)

19-01-2015 17:32:14

Sosnowiec
Witam kochane smiling smiley ja dopiero teraz ożyłam smiling smiley
jestem w 9 tygoniu i dopiero teraz minely mi mdlosci, rzyganie,zle samopoczucie.
Powiem Wam ze, w 1 ciazy to wogole nie wiedziala bym ze jestem w ciazy smiling smiley a tu odrazu znaki jak w książce smiling smiley
U mnie dokonca niewiadomo na kiedy termin napewno na sierpien smiling smiley pod koniec lutego bede wiedziec. Mieszkam w Irlandii a tiu ciaza zaczyna sie po 3 mc
smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

19-01-2015 17:53:16

Witaj Adrianna88 widzę, że jesteś z Sosnowca, ja z Oświęcimia(prawie) więc to nie tak daleko. winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

zonka89 (offline)

19-01-2015 20:24:28

Turek
Czesc dziewczyny !

ja jakby nieobecna a to za sprawa mojego meza ktory wrocil z trasysmiling smiley wreszcie odebralismy plyte i zdjecia z wesela wiec juz musielismy zrobic kurs po najblizszej rodzinie zeby ja obejrzec smiling smiley

przy mezu tak szybko czas ucieka zaraz znow wyjedzie na 2 tygodnie ;/

co do klotni blondii to u nas tez zdarzaja sie i to czasem nawet ostre a to za sprawa wspolnego mieszkania no i pewnie hormony mnie nie opuszczaja smiling smiley
powiemy sobie pare slow dosc mocno ale jakos potrafimy potem dojsc do porozumienia smiling smiley chyba jednak zyc bez siebie nie mozemy grinning smiley
co nie zmienia faktu ze raz w przyplywie emocji mial torebke spakowana :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

19-01-2015 20:42:33

My jesteśmy chyba w takim razie jacyś dziwni. Jesteśmy razem prawie 8 lat, prawie 2 lata ślubu a mniej sie kłócimy niż przed ślubem. Dodam, ze dzieli nas 7 lat. Przed ślubem były różne kłótnie, łącznie z oddawaniem pierścionka zaręczynowego a teraz spokój. Zobaczymy jak to będzie gdy będzie dziecko, wiecej obowiązków. Ja chyba nauczyłam się tego, że im mniej na niego naciskam z czym kolwiek tym bardziej on jednak robi tak jak ja chcę. A i plusem na pewno jest to, że mieszkamy sami, bez rodziców, teściów. Jakby nie było to jest dla mnie najważniejszy i jak o Nim myślę, to się uśmiecham. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beti3112 (offline)

19-01-2015 20:51:54

Międzyrzecz
witam wieczorowo
Adrianna88 witam
co do klutni to my sie nie klucimy jak juz cos to wymieniamy zdania a pozniej sie z teogo smiejemy ze o pierdoly cisnienie sobie podnosimy
ja dzis mialam noc poprostu beznadziejna Lenka co chwila plakala ale zaskutkowalo to nowym zebem ma ich juz albo dopiero 6


[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

19-01-2015 21:10:39

Sosnowiec
smiling smiley Dziekuje kochane .
Co do sprzedazy to OLX zeszedl na pieski teraz wszyscy sa na fb grupy sprzedazowe i odziwo rozkreca sie to niezle. 2 lata prowadzilam grupe Ciuszki dla Mamy i maluszkow uzbieralam 20tysiecy ludzi i odziwo tranzakcje szly pieknie, z przyczyn osobistych musialam oddac grupe.
Co do kłótni z moim to oj my to ze wszystkim zgodni takie luzackie ludziska tongue sticking out smiley smiling smiley
Jestem z Sosnowca teraz mieszkamw Irlandii smiling smiley i odziwo mi sie podoba smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

19-01-2015 21:38:32

Sosnowiec
Macie imiona dla dzieci
ja dla dziewczynki mam LILIANA a dla chlopca Tymoteusz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548240, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.