sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

angelika_najdyhor (offline)

02-12-2014 10:04:56

wavre
Zalozylam ten wateczek bo nie widze jeszcze nikogo na sierpien a wiec czekam na reszte mam


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

02-12-2014 12:23:39

Hej no wreszcie jest wątek sierpniówek 2015smiling smiley 29 listopada zrobiłam 2 testy i dzis jeden wszedzie wyszły 2 krechy,mysle aby za tydzien isc do lekarza ale tak bardziej w czwartek to chyba bedzie już coś widać.
mam 29lat (w przyszłym 30) mam juz 4,5letniego synka Remigiusza.Jak sie nie wpadnie to świadomie w dzisiejszych czasach trudno zdecydowac sie na dziecko,życie drogie,dlatego trochę nam zeszłosmiling smiley
mam nadzieję ze będzie nas wiecej,pozdrawiam wszystkie cieżarówkiciąża


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-02 12:26 przez beatrix.

angelika_najdyhor (offline)

02-12-2014 12:56:25

wavre
No hej hej kochana nie ktore pewnie mamusie nie wiedza ze zostana mamami w goracym pieknym wakacyjnym sierpniu smiling smiley ja mam 26 lat koncze zaraz tuz tuz w grudniu winking smiley mam synka urodzonego z maja a mial byc na lipiec goracy chlopak smiling smiley ja czekam na jutrzejsza bete bo nic na usg nie widac robilam dwa dni temu mialam 160 wczoraj 345 lekarz zamartwia sie ze za malo i ze moze byc poronienie ale ja jestem pelna nadzieji bo jednak przyrost duzy takze trzymam kciuki winking smiley zapraszam wiecej mam na sierpien bedziemy razem te 9 miesiecy winking smiley warto sie poznac blizej


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

02-12-2014 14:02:36

angelika Remik jest z lipca,urodzil sie raptem dzien przed terminem..
ostatnio malo mnie bylo bo sie rozchorowal zapalenie oskrzeli,zastrzyki inhalacje syropy co kilka godzin,ale ciagle cos robimy wiec czas szybko leci
wczoraj bylismy na kontroli jest znaczna poprawa takze ciesze sie ze ebde mogla dalej robic decoupage


[link widoczny po zalogowaniu]

angelika_najdyhor (offline)

02-12-2014 14:55:22

wavre
Biedny maluszek jejku straszne sa zastrzyki dla tak malych dzieci moj maluch mial operacje za granica w centrum zdrowia dziecka zamiast leczyc jego umierajaca nerke ciagle go czyms zarazali a byl slabiutki wazyl tylko 2 kilo ale wyjechalismy zagranice po 4 miesiacach operacja i 30 procent nerki uratowano winking smiley teraz po styczniowej stracie licze ze te malenstwo bedzie silne jak moj synek z moich obliczen wynika 10 sierpien a z twoich kochana nie moge doczekac sie bicia serduszka cudna melodia dla matczynych uszu buziaczki dla synka


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

02-12-2014 20:14:50

angelika to też doznałas z tymi chorobami...starszna sprawa z tymi nerkami
jutro na szczescie koniec tylko syropy do konca tygodnia i jakw niedziele nei ebdzie akszlal a edzie przyzwoicie to pojdzie do p.


[link widoczny po zalogowaniu]

GosiaczeqN (offline)

03-12-2014 01:15:53

Gorzów Wielkopolski
Witam serdecznie, ja też mam termin na sierpień. Jeśli tym razem urodzę o czasie to będę miała trzech sierpniowców w domu. Mój mąż i syn są z sierpnia. Synek ma 8 lat i w końcu doczeka się wymarzonego rodzeństwa. Ja mam 29 lat.
Nie wiem co napisać o sobie bo nigdy nie udzielałam się na forum.

Na razie nie mogę się nacieszyć że w końcu się udało smiling smiley
5 tydzień! W piątek idę do lekarza mam nadzieję że wszystko będzie dobrze smiling smiley

Pozdrawiam wszystkie kobitki smiling smiley

beatrix (offline)

03-12-2014 11:34:34

gosiaczeq to u Ciebie jeszcze wieksza przerwa niz u mnie...jak dlugo sie staraliscie?jesli moge wiedzieć.mlodo urodziłaś tego synka,szok...
a mi na arzie przeszły mdłosci na ssanie w żołądku. W dodatku m nie kupil wczoraj mleka zapomnial a i ja dzis zapomnialam...


[link widoczny po zalogowaniu]

GosiaczeqN (offline)

03-12-2014 17:10:25

Gorzów Wielkopolski
Młodo urodziłam ale cieszę się smiling smiley
Gdybym wtedy nie urodziła to bym była dopiero w pierwszej ciąży. Nie staraliśmy się właściwie. Ja co prawda bardzo chciałam mój Bartek nie aż tak bardzo. Ale cieszył się bardzo smiling smiley od półtora roku się nie zabezpieczalismy ale ciągle stresówka. I tak w sumie jakjuż nie myśleliśmy o dziecku samo wyszło i nas zaskoczyło ale bardzo pozytywnie.

bllondii (offline)

04-12-2014 14:10:39

A-stów
Witam,
najprawdopodobniej i ja będę z wami smiling smiley termin pewnie na 8 sierpień. W poniedziałek robiłam testy i 2 wyszły pozytywnie. Muszę się wybrac teraz do gin o upewnienie się i sprawdzenie czy wszystko ok.
Mam 22 lata i 10 miesięczną pociechę - Oliwierka smiling smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547590, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.