Przyszłe mamusie na luty 2015

Wysłane przez marga2456 

Zanetka (offline)

22-08-2014 18:10:55

Stargard
Cześć Dziewczyny!
Pytacie jak się czuję?różnie,mdłości ustępują,senna jestem nadal,mam ochotę na słodycze do tej pory nie jadłam od ok 2 tyg.łykam garściami cukierki czekoladowe:-(
CreerAn!Wow zaszalałaś z zakupami,ale masz już z głowy,skoro trafiło się okazyjnie to pewnie.Ja wózek kupię ok stycznia myślę,ale oglądam różne modele bo szukam małego wózia.Ja też biorę witaminy,kupiłam sobie Prenalem i biorę Aspargin.Dobrze się po nich czuję.Na żelki Cię wzięło:-)
marga!Ja też taka śpiąca królewna jestem jak Ty.Dobrze,ze nudności przechodzą.Wiem,jeszcze dzidzia się nakopie,Oli mocno mnie kopał.
dominika!Jak tam się czujesz?
Dziewczyny tyjecie?bo ja rosnę.Brzucha już nie da się ukryć,bębenek jest:-)



Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-22 18:28 przez Zanetka.

CreerAn (offline)

23-08-2014 10:13:44

A ja mam ochotę ciągle na żelki i to z lodówki. A brzuszek już się powoli odznacza, taka mała piłeczka, ale pod niektórymi ciuchami widać. Póki co jeszcze mieszczę się w swoje ubrania. smiling smiley


---

gosia1991 (offline)

24-08-2014 12:18:30

Wilkowice
Hej, jestem tu nowa. Termin mam na 7 luty jestem szczęśliwa i już doczekać się nie mogę. A jak wy kobitki?ciążasmiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

CreerAn (offline)

24-08-2014 17:59:42

Cześć Gosia smiling smiley
A My powolutku do brzodu smiling smiley brzuszki się zaokrąglają, apetyt rośnie.
Dziewczyny już nie mam zachcianek. Już nie mogę patrzeć na żelki hahaha Już nie mogę się doczekać na wizytę 3 września, bo normalnie znowu zacznę myśleć, że to tylko sen, że jestem w ciąży. A tak, zobaczę jak Maleństwo buszuję w brzuszku, odwraca się pupką i nie da się nic zobaczyć, tak ostatnio mnie załatwił na badaniu, ale nie dziwię się, skoro lekarz nawet słowem się nie odezwał. Też bym się sfochowała i odwróciła tyłem do lekarza, ale nie dało rady.


---

gosia1991 (offline)

24-08-2014 18:32:15

Wilkowice
A no brzuszki rosną prawidłowo. Zaraz będziesz miała na co innego zachcianki.A ruchy już czujesz?Takie wiesz delikatne coś w stylu motylków w brzuchu?A który dokładnie tydzień?

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

Ninuss (offline)

24-08-2014 20:09:42

Warszawa
Hey ja tez na lutysmiling smiley zadnych objawow na poczatku mialam lekkie nudnosci ale teraz.jest juz wporzadkusmiling smiley juz sie nie moge doczekac mimo to ze to moje drugie dzieciatko bedziewinking smiley

gosia1991 (offline)

24-08-2014 20:50:29

Wilkowice
Ninuss o widzisz, ja objawy miałam i do 14 tygodnia miałam wymioty mdłości nie mogłam nic jeść ;( schudłam odwodniłam się ale teraz już wszystko wraca do normy.

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

CreerAn (offline)

25-08-2014 06:59:44

Cześć Ninuss smiling smiley
Gosia dziś właśnie wybija 16 tydzień. Odczuwam bardzo delikatne ruchy, może coś w rodzaju, jak to piszą motylków w brzuszku. A co do zachcianek nigdy nie miałam aż tak. Objawy też mi nie towarzyszyły, a pomimo wszystko schudłam na początku. Teraz powolutku, ale to powolutku nabieram wagi.


---

gosia1991 (offline)

25-08-2014 14:28:36

Wilkowice
No ja właśnie też zaczynam czuć ruchy już. W pierwszej ciąży dość późno czułam po 20 tygodniu. No ja mam zachcianki czasami na jakieś ciastka czy coś a najczęściej na kebaby ;O Ale brzuszek mam jeszcze malutki któregoś dnia kilka osób bardzo mnie wystraszyło bo zaczeło mnie straszyć że mam za mały ten brzuch,panikowałam ale powiedziałam co ja się będę przejmować skoro badania wszystko jest ok.Choć coś czuję że wiem że to będzie chłopak...

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

marga2456 (offline)

25-08-2014 14:37:36

Koszalin
Bardzo gorąco witam nowe członkinie naszego zgromadzenia smiling smiley Dziewczyny powiem wam że wszytsko mi mineło i zachcianki i nudności :p Brzuszek widać dość wyraźnie i nie mieszcze się w moje ukochane spodnie sad smiley Gosia1991 mam tak jak Ty. Też czuję, że to będzie chłopak smiling smiley Wnioskuję to po obserwacji swojego ciała i brzuszka
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547540, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.