STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

beata1988 (offline)

18-01-2010 10:40:34

płock
cześc Dziewczynki smiling smiley
Daria Kochana jesli chodzi o warzywka i owoce to mi ich nie brakujesmiling smiley wcinam non stop i codziennie mój M robi mi soczek ze świeżych owoców z dodatkiem marchewki....a jesli chodzi o inne potrawy to klapa, M będzie musiał się stołowac gdzie indziej bo ja jak otwieram lodówkę to mam odruch wymiotny.... strasznie:/ kupiłam sobie bułeczki maślane i zaraz spróbuję zjeśc. Jeśli chodzi o tego królika to też sobie napędziłam strachu...ale już ok na szczęście
HeloPoliwitaj... zapraszamy do nas, chętnie przyjmuje wszystkich nowych śmiałków smiling smiley 6 miesięcy to jeszcze nie tak dużo...ja też o swoją fasolinkę starałam się pół roku i doczekałam się i teraz grzecznie sobie mieszka w moim brzuszku smiling smiley także główka i nogi do góry smiling smiley
evciaA Ty zawsze masz bardzo regularne tak?? niedługo wizyta u gin i może dostaniecie zielone światełko.... smiling smiley ale by było fajnie
Ulinkoczekam na fryzurkę z niecierpliwością!!!! wrzucaj i pokazuj się namsmiling smiley a jak nasz Piotrusiek?a jak Twoja nóżka??
Smuteczkunie poddawaj się dopiero zaczęłaś leczenie także niedługo będzie fasolka zobaczysz!!! a jak się układa z Krystianem?
Anjawrzuc na luz, zajmij się czym kolwiek i nie myśl!!! wiem, że ciężkosmiling smiley a odnosząc się do tego co napisałaś to zgadzam się z Toba i też się zawsze oburzam, że takie to życie jest.... my dbamy o siebie, robimy wszystko co w naszej mocy i dupa blada a takie "Dziewuszki" ciachają jedno za drugim...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

HeloPoli (offline)

18-01-2010 12:58:07

Daria wiem że 6 m-cy to jeszcze nie tak długo, ale człowiek chciałby mieć już i jak jeszcze się nasłucha od innych wiesz " wiesz ja tylko pomyśle i już w ciąży jestem", no ale. U lekarza byłam, niby wszystko ok, robiłam badania na cytomegalie, toksoplazmozę, różyczkę, kwas foliowy łykam od ok 10 miesięcy. Celujemy w dni płodne, nawet zakupiłam testy owulacyjne, działamy i czekamy może będzie nam dane się cieszyć tym szczęściem. Dzięki dziewczynki za przyjecie do Waszego grona. :joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-18 13:34 przez Sympatyczna.

Rurcia (offline)

18-01-2010 15:16:52

Ujazd/Tomaszów Maz.
witam po weekendowej nieobecności smiling smiley
Na początek Misia spóźnione ale szczere życzonka urodzinowe smiling smiley przede wszystkim zdrówka i upragnionej fasoleczki smiling smiley
Witam nowe dziewczyny. Z nami będzie wam raźniej smiling smiley
Nie odpowiem każdej z osobna bo bym musiała zbyt dużo naskrobać winking smiley
Co do imion to Blanka(Bianka) bardzo nam sie podoba i juz kiedyś z moim S stwierdziliśmy że jak będzie dziewczynka to bedzie miała tak na imie smiling smiley co do Beniamina kojarzy mi się ze słoniem z bajki ale zdrobnienie jest świetne bo Benio smiling smiley mojej siostry córka ma w klasie Benia-bardzo fajny chłopiec smiling smiley Jonasz mało spotykane ale ja chyba dziecku nie dałabym tak na imię, Lorenzo całkiem fajne.
Beata nieźle się namęczyłaś przez tego królika, współczuję,a ja to chyba bym od razu do szpitala jechała...
A teraz tak troche co u mnie @ mija, praca mgr do poprawienia po raz kolejny ;/ mam nadzieje że już ostatni. Wczoraj byliśmy z tym moim na urodzinkach mojej sis, a w następną sobote znów do niej jedziemy ale na imieninki, tym razem prawdopodobnie większą ekipą bo razem z drugą sis i jej mężem oraz bratem i bratową, więc będzie głośno, wesoło i rodzinnie winking smiley a tak poza tym to mam wielki dylemat... otóż mam chęć świadomie przestac brać ta dianne nawet sis mnie przekonywała żebym tego nie brała no i teraz jestem w kropce sad smiley doradźcie kochane
musze ponadto umowić sie na wizyte z kolejnym gin ale chwilowo brak kasy ehh życie no ale musze coś działać bo jak tak nic sie nie dzieje to mam wyrzuty że nic nie działam w sprawie fasolki...
Pozdrawiam Was dziewczynki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marta830324 (offline)

18-01-2010 16:23:10

poladowo
ja tez jestem nowa. czytam sobie o waszych starankach i strasznie sie ciesze ,ze i gratulacje sie tu zdarzaja.daje to nadzieje, ze moze i nam sie niedlugo uda. ja jestem po stracie blizniakow(26 tydz ciazy-niewydolnosc szyjki macicy) i wiem ze jeste forum dla matek po stracie, ale malo kto tam zaglada, wiec dlatego dolaczam do was. staramy sie o maluszka od 4 miesiecy. nie sadzilam ,ze tak to marnie pojdzie. nie wiem gdzie tkwi przeszkoda,moge tylko przypuszczac ,ze w psychice. lada dzien zrobie test...............marze o tym ,aby sie udalo............NAM I KAZDEJ Z WAS Z OSOBNA:wozek:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasia_basia (offline)

18-01-2010 16:58:46

Również witam wszystkie nowe koleżanki :-) tak dużo Was tu dołączyło ostatnimi dniami, że chyba na pamięć będę musiała się uczyć Waszych ników grinning smiley

misiabella (offline)

18-01-2010 17:04:20

Kraków
Hej dziewczyny!

Witam nowe koleżanki, bardzo fajnie że nam się grono powiększa! HeloPoli, to wcale nie jest tak, że za każdym razem kobieta czuje, że jest w ciąży, o czym osobiście się przekonałam, bo przy pierwszej ciąży poprostu wiedziałam na 100%, że się udało, natomiast przy drugiej byłam w 100% zaskoczona. Niestety, ta ciąża nie poszła tak jak powinna.
Marta, bardzo mi przykro z twojej straty! Mam nadzieję, że niedługo będzie ci dane zapomnieć i przeżywać narodziny maluszka! Trzymam kciuki!

Beatko, ty się lepiej od wszelakich zwierząt z daleka teraz trzymaj! Ja tak jak dziewczyny, też bym od razy gnała na pogotowie, ale ja należę do panikar jak się patrzy!

Smuteczku, nie możesz tak mówić, dopiero zaczełaś leczenie, może trzeba więcej czasu, a może już się dało??? Nie poddawaj się! Jak się ma sytuacja z Krystianem? Mam nadzieję, że już wszystko dobrze!

Ulinko, jak to się stało z tą kostką? Uważaj na siebie! Bardzo boli? Dajesz radę się opiekować Piotrusiem?

Daria, a na ile dni masz Alinkę w przedszkolu i na ile godzin? Ale ci dobrze, nie musisz pracować! Tez bym tak chciała, choć nie zawsze, bo wiem, że z czasem by mi się nudno zrobiło, a może nie??? Się okaże, bo jak urodzę następnego smyka, to nie widzę powrotu do pracy w tym kraju.

Evcia, nie obraź się tylko, bo mi się też podoba Borys, ale my z M chcemy tak nazwać naszego psiaka, jak już go będziemy mieli. Mam nadzieję, że cię nie uraziłam! Poprostu mi się podoba to imię ale dla pieska. A jak tam ćwiczonka? Zaparcie jest nadal???

Rurcia, że też cie ta baba tak męczy z tą pracą. Napisz to szybko i będziesz mała z głowy!!! A dlaczego chcesz te tabletki odstawić??

Anja, rany, właśnie dzisiaj o tobie gadałam z mężem, tzn o tym, że ty biedaczystko musisz na 5 do roboty gnać! Bo my zaczynamy ja o 8:15 a M o 8:30 i nam ciężko wstać, a co dopiero Tobie! Ja bym tak nie pracowała, poprostu bym wyzioneła ducha, bo spanie uwelbiam!!! Kochana i nic się ne stresuj, nie myśl o teście, tzn. staraj się przynajmniej, przyjdzie czas to go zribisz i już! Ale ja jestem fajna, co co? Tak luzacko sobie doradzam! Hehe, a jak o mnie chodzi, to wiem co się pewnie będzie działo, no ale co tam, pogadać zawsze można, nie???

Bidonku, gdzie się podziewasz?

A ja mam dzisiaj bardzo dobry humor. Przyszły mi moje kosmetyki, o których wam pisałam, no i kupiłam sobie dzisiaj też parę fajnych ciuchów i czeka mnie więcej zakupów bo od psiapsiuły dostałam na urodzinki voucher do Nexta (kocham ten sklep), więc trzeba go wykorzystać zaraz teraz natychmiast, bo co będzie w portfelu leżał, nie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

18-01-2010 17:06:26

płock
dużo nas, dużo nas.... smiling smileysmiling smiley tak jak KasiaBasia napisała trzeba się nauczyć Waszych nicków bo inaczej nie da radysmiling smiley witamy witamy!!smiling smiley
Rurciaco do tabletek tzn do odstawienia ich to nic nie poradzę bo nie wiem.... bez konsultacji z lekarzem ciężko cokolwiek zrobić...a co do pracy to coś czuję, że ja też będę się bujała dłuuuuuuuuuugo za swoją promotorką bo jest równo trzepnięta
martabardzo mi przykro z powodu utraty dwóch Skarbków.... zobaczysz uda się może faktycznie to blokada.... doczekasz się szybciutko- należy Ci się to!!!
Misiabelko, Evcia, Smuteczku, Klaudia, Bidonku i reszta ekipy gdzie się podziewacie?

A ja wróciłam do domku i udało mi się nawet rosól zrobić i chciałabym go zjeść ale nie daję rady:/ Daria chyba będę miała tak jak Ty z Alinką.... też mówiłaś, że nie wiele mogłaś zjeść....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

18-01-2010 17:12:19

płock
Misiabellowywołałam Cię smiling smiley I jak kosmetyki?? warto?? ja też uwielbiam zakupki- zawsze poprawiają mi humoreksmiling smileyco sobie sprawiłaś?pochwal się smiling smiley a co do nexta to też go bardzo lubię tylko u nas nie ma:/ ale zawsze można ruszyć do teściów, ogólnie tak myślę, że w II trymestrze polecimy do teściów po wyprawkę dla Maluszka bo tam u Was są o niebo tańsze ubranka,, np. w primarku przecież to sa grosze... prawda?a co do alergii na zwierzaki to nie mam na psy... mam styczność z psiakami od dziecka i teraz też mamy psiurka i jest wszystko ok tylko te cholerne koty i króliki...a co do porannego wstawania to mam tak jak Ty smiling smiley uwielbiam spać i też bym nie mogła wstawać o 5 nie dałabym rady o nie!!!!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-18 17:13 przez beata1988.

daria (offline)

18-01-2010 17:26:04

italia
Beatko wspolczuje ci bardzo i nie chce straszyc ale ja tak mialam do szostego miesiaca. Schudlam 3,5 kg i od 7 mies zaczelam przybierac 3+3+3. Rozstepow nie dostalam bo uzywalam kremow i tak sobie teraz mysle, ze chyba w tej ciazy powinnam wczesniej zaczac ich uzywac.

Misiabello ja tu we wloszech pracowalam przez 2 lata ale moja Alinka nie chciala chodzic do tesciowej (ma to po mnie) i zrezygnowalam. Poza tym mialam okropne godz pracy. Od 7:30-13 i popoludniu od 16:30-21. Powiedz mi co z zycia mialam? Poza tym moj maz na zmiany pracuje i nieraz wcale sie nie widzielismy.
Alinke zaprowadzam na 8:30 do 13 i nic nie place ale jakbym chciala zeby siedziala do 16 to bym placila 250 euro miesiecznie. Tylko po co mi to. Poza tym nie lubie jak jej nie ma w domku. Ja to jestem taka "mama kwoka"

Marta przykro mi, ze stracilas swoje maluszki ale napewno teraz z nami dojdziesz do siebie i znowu bedziesz zafasolkowana. Poczekaj 2 mies, dolaczylam tutaj i zaszlam w ciaze.

HeloPoli Ja te badania mialam robione jak zaszlam w ciaze a nie przed. ja mysle o tych badaniach co robily dziewczyny Ulinka czy Bidonek.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marta830324 (offline)

18-01-2010 17:27:21

poladowo
KASIA-BASIA ma racje trudno tu wszystko opanowqac.tyle nowych osobsmiling smiley. milo jest wejsc i przeczytac slowa skierowane wlasnie do siebie. mysle,ze bedzie mi tu z wami dobrze dziewczynysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547640, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.